İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

angelina 34 ve begonyaa selamlar,

Benim avrupa yakasında bildiğim size önerebileceğim bir yer var,Müşterisi çok kaş da yüzde çok iğneli epilasyon yapıyorlar.Çok kişidende duyuyorum ama burda adını söylemiyim iaterseniz size mesaj atabilirim isterseniz

öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim yalnız mesaj sayından dolayı özel mesaj atamayabilirsin o yüzden buraya da yazabilirsin yardımlaşma amacıyla olduğu için sorun olacağını sanmıyorum
ben nekayla görüştüm ama henüz başlamadım söylediğin yeri de araştırırım en azından

selam,
Tamam canım Bakırköyde doruk güzellik salonuna gidiyorum. eminimki sende mennun kalırsın.
Çok eski bir yer söylemiştim dimi .Sende bi araştır istersen

ama doruk guzellık dak 2ytl yapıyomus bana cok pahalı geldı yanı 30 dak 60 ytl olcak cogu yerde bır saatı 60 ytl

ama doruk guzellık dak 2ytl yapıyomus bana cok pahalı geldı yanı 30 dak 60 ytl olcak cogu yerde bır saatı 60 ytl

evet haklısın canım ben saatini 60 liraya yaptırıyorum işlemim bir saat sürünce 120 liramı vericem iki katı 60 lira bana kalıyor bence gül hanım çok uygun yapıyor.

İstanbul Avrupa yakasında önerebileceğiniz yer varsa lütfen bana msj bildirir mısınız?(Bakırköy ve civarı bana daha uygun)
doruk guzellık 'de yaptırıp memnun kalan varmı?

neznez
Profil bilgileri View Forum Posts Özel Mesaj Add as Contact

Papatya Giriş tarihi:Mar 2010
selam,
Tamam canım Bakırköyde doruk güzellik salonuna gidiyorum. eminimki sende mennun kalırsın.
Çok eski bir yer söylemiştim dimi .Sende bi araştır istersen
doruk güz. gidiyormusun bende oraya gıtmeyı duşunuyorum memnunmusun?kabuklanma ız falan oluyor mu ?bilgilendirirsen cok sevınırım.

selam böcek sen gül hanıma devam ediyormusun seansların nasıl gidiyor

Merhaba!

Yaptırmanızın üzerinden epey zaman geçmiş diye soruyorum, acaba etkisi nasıl oldu? Yara bere, iz, sivilce vs oldu mu? Ve azalma ne durumda bizimle paylaşabilir misiniz acaba? Ben de Gül Hanım'a gitmeyi düşünüyorum ve benim de yüzümde çok fazla var, bu kadar uzun süreye dayanmak zor olmuyor mu??

bende gül hanıma gitmeyi düşünüyorum ya gül hanıma gidipte bitiren yok mu ? gidenleri okudum bu forumdan..netice nedir acaba kızlar ??

kızlar ben de gül hanıma gitmek istiyorum artık bunaldım boynumdaki tüylerden ince ve uzunlar lazerle almıyolar iğneden de korkuyorum ama böyle dolşamaya da devam edemem utanıyorum görüntüden... gül hanım ın yerini bilenler özel den yazablirler mi... tatilde başlayayım bari

servem sana özel mesaj atamıyorum bi kaç kere denedim fakat aşağıda ki site mesajı çıkıyor
"servem isimli Üyemiz ya Özel Mesaj alamıyor veya almak istemiyor. Bu sebebten dolayı Özel Mesajınızı gönderemiyoruz."

Birçok kişi sormuş, yanıt aldılar mı bilemiyorum ama Avrupa Yakası'nda memnun kaldığınız bir iğneli epilasyoncu varsa lütfen paylaşır mısınız?

böcek msj ayarlarımda sorun varmıs hallettim... tekrardan bilgilerini paylaşabilirsen sevinirim cnmm... bi de sen hangi bölgelerine yaptırdın sonuç ve tavsiye eder misin cnm ???çok tşk ederimm

Arkadaşlar bağdat caddesinde misis güzellik adında bir yerde yapılıyor iğneli epilasyon deneyen var mı acaba?

iğneli epilasyondan memnun olanlar gittikleri yerleri paylaşabilirler mi? burdan paylaşamıyorlar ise özelden lütfen.

ben çene bölgesi için nişantaşında bir yere gidiyorum eylülde başladım bazen ayda bir bazen üç hafta da bir gittim en son 12 şubatta randevum vardı hala çıkmadı tüyler en fazla 2 seanslık işim kaldı diye düşünüyorum :) biraz pahalı (dakikası 3tl'ye yakın) ve geçici minik kabuklanma oluyor ama en önemlisi sonuç aldığımdan dolayı mutluyum

merhaba;
ben bakırköy civarrında iğneli epilasyon yaptırmak için bir yer arıyorum , gidip menun kaldığınız yerleri söyelebilirmisiniz rica etsem .... biri bakırköyde elit demiş . başka bildiğiniz bir yer varmıdır orası nasıl memnun kaldınızmı.

bakırköyde elit sağlık merkezi

elit polikliniğinden randevu aldım şimdi .. sizin yönlendirmenizle . çok fazla araştıramıyorum işim gereği, ücretleride uygun gibi şimdiye kadar okuduklarımın dışında iğne gümüş 10 tl dakika sı da 1 lira olduğu söylendi cumartesi günü gidicem . umarım bi aksilik çıkmaz ve memnun olurum , sizlerede tavsiye edebilirim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…