İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Madem yazılmış isim söyleyebilriim o halde ben zeynep polata gidiyorum randevu almak olanaksız zaten kendisi dolu olduğu için yeni seans alamıyor. Çok memnunum ve lazer kesinlikle kolaya kaçmak için yapılan siz iğneliye uygun değilsiniz iz kalır palavraları ile kandırılan bir uygulama. Yüze lazer uygulanmaz. Çoğaltır ve kalınlaştırır aslada bitirme garantisi yoktur

Size umut olduğuma çok sevindim, ve sizi çok iyi anlıyorum. Bu arada lütfen işinin ehli bir uzmandan iğneli epilasyonunu yaptırmaya dikkat edin. Çünkü çoğu kendini uzman diye tanıtıp para için yapıyorlar. Siz hangi şehirdesiniz?

Teşekkür ederim ben İstanbul'dayım. Doğa hanım henüz kapalıymış. O yüzden başka bir merkezden aldığım randevuya gideceğim. Bir yerden başlamak bile beni biraz rahatlacak inşallah sizin gibi bittiğini de yazarım. Geçen hafta aldığım kıllar batık batık oldular. Elime geldikçe kendimi kötü hissediyorum.

Evet ben de kendisine alamadım yanındaki uzmana verdiler. Lazer hakkında söylediklerinize yaşamış biri olarak katılıyorum. Başlamak için sabırsızlanıyorum. Cok acı hissi yaşıyor musunuz ?

Evet ben de kendisine alamadım yanındaki uzmana verdiler. Lazer hakkında söylediklerinize yaşamış biri olarak katılıyorum. Başlamak için sabırsızlanıyorum. Cok acı hissi yaşıyor musunuz ?
Ben daha fazla acı bekliyordum ama çok çok az acıyo. Kişiden kişiye görede değişir tabi bana göre çok hafif bişey :)

benim gönderime bakabilirsiniz yüzümü koydum

merhaba neeye gittiniz acaba

Merhaba, bende uzun zamandır iğneli epilasyon yaptırıyorum. Lazerle başlamıştım ancak yüzümde seansim bittikten sonra araştırmalarım sonucu iğneli epilasyonu buldum. Bir kaç yere gittiğim oldu ama memnun kalmadım. Sonrasında bu forumdan yine tavsiye ile bir merkeze gittim oradaki uzmanımdan çok memnunum. Simdi kendi merkezini açtı Kozyataginda Ocho Med.Yüz, göbek göğüs bölgesi yaptırdım. En düzenli yüzüme gittim eskisine göre çok daha iyi. Iz leke vs hiç olmadı. Güvenle önerebilirim.

Doğa hanım ,zeynep hanım ve susen hanımdan başkasına yaptırmamak mı lazım bu olayı , onlardan başkasının pek adı geçmiyor onlara da randevu alınamıyor valla şaşırdım kaldım

Merhaba siz nereye başladınız memnun musunuz

Başka bir yerden aldım ama memnun olmazsam tavsiyenizi değerlendireceğim teşekkür ederim

Merhaba siz nereye başladınız memnun musunuz

Merhaba ben Zeynep Hanım'ın yanındaki uzmana randevu alabildim. Kendisine almak istedim ama veremediler. Fakat başka bir başlıkta birisi 5 gün sonraya hemen aldım yazmış. Anlayamadım doğrusu. Daha gitmedim gidince tecrübemi açtığım başlıkta paylaşacağım

Bende bugün yazıştım ön görüşme randevusu bile alamadım mesajlara geç dönüş yapıyorlar randevular aksar mı sonrasında randevu almakta sıkıntı yaşar mıyım diye endiseliyim açıkçası , sizin paylaşımlarınızı takip edeceğim

merhaba kızlar ben handan hanıma gidiyordum memnun kaldım doğrusu göğüs uçlarımdaki bitti gibi çenemdeki de azalmıştı ama koronadan kapattı..Üsküdar da cemile hanım varmış giden varsa iletişim bilgilerini özelden atabilir mi rica etsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…