İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Madem yazılmış isim söyleyebilriim o halde 😊 ben zeynep polata gidiyorum randevu almak olanaksız zaten kendisi dolu olduğu için yeni seans alamıyor. Çok memnunum ve lazer kesinlikle kolaya kaçmak için yapılan siz iğneliye uygun değilsiniz iz kalır palavraları ile kandırılan bir uygulama. Yüze lazer uygulanmaz. Çoğaltır ve kalınlaştırır aslada bitirme garantisi yoktur

Merhaba. Sizinle aynı şeyleri yaşamışız. Ben de 3 yıldır lazer yaptırıyorum. Çenemdeki ufak tüyler için gittim şuan yüzümün tüy çıkmayan noktası kalmadı. Psikolojik olarak çok kötü durumdayım. Yaşadıklarınız yaşadıklarımın aynısı. Bu yüzden umutlandım 🙏🏻 Ben de yakın zamanda başlayacağım. İnşallah sizin gibi güzel sonuçlanır.
Size umut olduğuma çok sevindim, ve sizi çok iyi anlıyorum. Bu arada lütfen işinin ehli bir uzmandan iğneli epilasyonunu yaptırmaya dikkat edin. Çünkü çoğu kendini uzman diye tanıtıp para için yapıyorlar. Siz hangi şehirdesiniz?

Size umut olduğuma çok sevindim, ve sizi çok iyi anlıyorum. Bu arada lütfen işinin ehli bir uzmandan iğneli epilasyonunu yaptırmaya dikkat edin. Çünkü çoğu kendini uzman diye tanıtıp para için yapıyorlar. Siz hangi şehirdesiniz?

Teşekkür ederim ben İstanbul'dayım. Doğa hanım henüz kapalıymış. O yüzden başka bir merkezden aldığım randevuya gideceğim. Bir yerden başlamak bile beni biraz rahatlacak inşallah sizin gibi bittiğini de yazarım. Geçen hafta aldığım kıllar batık batık oldular. Elime geldikçe kendimi kötü hissediyorum.

Madem yazılmış isim söyleyebilriim o halde 😊 ben zeynep polata gidiyorum randevu almak olanaksız zaten kendisi dolu olduğu için yeni seans alamıyor. Çok memnunum ve lazer kesinlikle kolaya kaçmak için yapılan siz iğneliye uygun değilsiniz iz kalır palavraları ile kandırılan bir uygulama. Yüze lazer uygulanmaz. Çoğaltır ve kalınlaştırır aslada bitirme garantisi yoktur

Evet ben de kendisine alamadım yanındaki uzmana verdiler. Lazer hakkında söylediklerinize yaşamış biri olarak katılıyorum. Başlamak için sabırsızlanıyorum. Cok acı hissi yaşıyor musunuz ?

Evet ben de kendisine alamadım yanındaki uzmana verdiler. Lazer hakkında söylediklerinize yaşamış biri olarak katılıyorum. Başlamak için sabırsızlanıyorum. Cok acı hissi yaşıyor musunuz ?
Ben daha fazla acı bekliyordum ama çok çok az acıyo. Kişiden kişiye görede değişir tabi bana göre çok hafif bişey :)

3 yıldır lazer yaptırıyorum. Çenemde güneşte belli olan ince tüyler vardı. Danışmak için görüştüğüm tanınmış sayılan Nişantaşı'nda iyi bir merkezde bana lazerin uygun olduğu söylendi. Araştırmadım güvendim. Her ay kontrolle birlikte gittim. Bir müddet sonra tüylerin azalmak yerine daha belirgin olduğunu farkettim. Yapan kişi bana bunun normal olduğunu, lazerin bitirmesi için ilk önce kalınlaştırdığını sonra bitirdiğini, asıl şimdi devam etmem gerektiğini söyledi. Başka bir çarem olmadığı için devam ettim. Bir dönem proje için 2 ay yurtdışına gidince lazer yaptıramadım yüzümün daha önce hiç olmayan yerlerinde tüyler çıkmaya başladığını gördüm. Çenem için gittiğim yerden boynumdan kulak yanlarıma kadar, dudak kenarlarımdan gözümün altına kadar tüy kaplandı. Uzman iğneli yaparız ama iz kalmasını göze alacaksın dedi. Ben de başka tanınmış ve oldukça pahalı bir merkeze gittim. Bana yüzün %100 bitmez ama %50 bitebilir her ay temiz gezersin dediler. İğneli istedim yapılmaz dendiği için mecburen 3 yıldır lazere devam ediyorum. Ömür boyu devam edeceğim diye korkuyorum. Koronadan dolayı yüzüm başa çıkılamaz hale gelince ağda vurdum. Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki. Ağda yaparken ağlamamak için kendimi zorladım. İğneli yaptırmaya karar verdim. Ama korkularım var. Araştırmalarım sonucu gitmek istediğim iki merkez vardı. Yoğunluktan aylar sonra alabileceklerini söylediler. Maalesef bekleyecek psikolojim kalmadı. İğneliyle yüzünü kesin bitiren iz kalmayan üyelerin tavsiyelerini rica ediyorum 🙏🏻
benim gönderime bakabilirsiniz yüzümü koydum

Merhaba ben lazer mağduru 24 yasında bir genç kızım.(17yasımdan 22yasıma kadar toplam 5 yıllık lazer mağduruyum)İğneli epilasyona başlama sürecimi ve ondan önceki sürecimi anlatmak istiyorum. 17 yaşında yüzümdeki favori kısımlardaki tüylerden tamamen kurtulmak için lazere başladım.Lazere gittiğim yerde 6 seansta kesin sonuç alacağımı tüylerimin biteceği o kadar gerçekçi söylendi ki tabi o zamanlar ergendim bana söylenenlere inandım. Meğer hayatımın en büyük hatasını yapmışım. Yüzümde sadece favori kısımda bulunan tüyler gitgide daha çok kalınlaşmaya ve artmaya başladı iyice tüm yüzüme yayıldı. Kılın arttığını ve kalınlaştığını görünce bu sefer ısıyı daha fazla verdiler yüzüm yandı resmen işkenceydi hala yazarken yaşadıklarım gözümün önünden gitmiyor. 2 yılın sonunda cilt doktoruna göründüm bana iğneli epialsyona gitmem gerektiğini söyledi.İki sene bu şekil lazere gittikten sonra özel bir hastanenin lazer yaptığı yere gittim. Bana orda yanlış işlem uygulandığı için bu hale gelindiğini kendilerinin benim kıllarımı tamamen bitireceklerini söylediler ve yine ikna edici bir para tuzağıydı yok efendim bu kremi sürersem cilt kanserinden korurmuş bana bayada kremler aldırttılar. (300 tl sırf kremlere verdim bundan 6-7 yıl önce.) Ve iğneli epilasyonun yüzümde delikler oluşturacağını kabuklaşacağını izler bırakacağı söylendi ve baya korkuttular.Orada lazere devam ettim bu sefer kıllar çeneme ve boynuma yayıldı.Onlara yüzümdeki kılları bitireceklerini söylediğimde bana dedilerki normal ağdaya geliyormuşsun gibi gel,senin yapınla alakalı vs vs bir sürü bahaneler üretiyorlardı.2haftada bir bazen haftada bir lazere gidiyordum bir ayı bulmuyordu o kadar itici bir görünümdeydiki sürekli gitmek istiyordum. Normalde ayda bir gitmem gerekirken ben 1-2 haftada bir gidiyordum.Artık psikolojikmen aynalara bakamaz hale gelmiştim. İntihar etmek,ölmek istedim sürekli ağlar haldeydim.Arkadaşlarım saçlarını topluyorken saçlarımı asla toplayamazdım utanırdım dalga geçecekler diye. Başımı öne eğerek yürürdüm birileri yüzümü görüpte tiksinmesin diye.Tekrar başka lazer yerleri araştırdım öğrenci olmama rağmen bursumla paramı köşeye atıp biriktiriyordum ünlü bir kadının lazer yeri vardı İstanbul’un en elit yerinde. O kadının olduğu yere gittim yardımcısıyla görüştüm dedim ki yüzüm daha kötü olur mu çünkü her gittiğim yerde daha kötüsü geliyordu başıma bana dediki senin yüzün daha ne kadar kötü olabilir ki beni aşağılar bir şekilde böyle söyledi ordan ağlayarak çıkıp yurda gittim arkadaşıma anlattım o da halime o kadar üzüldü ki bana iğneli epilasyon yapan bir yer buldu. Ve sabah kalktığımda bana instagramdan iğneli epilasyon yapan kadının bütün her şeyini gösterdi o paylaşımlara bakarken acaba benim yüzümde böyle düzelecek mi diye hayal kurardım. Sonra oradaki iğneli epilasyon yapan kadınla görüştüm.Çok yoğun olmasına rağmen mağduriyetimden dolayı bana randevu ayarladı ve ön görüşme yaptık. Bana 1 yıl içinde yüzümün iyileşeceğini söyledi.Daha sonra deneme atışları yapıldı. Bana sihirli parmaklarıyla dokunuşlar yaptı.İlk senasım 2 saat yüzüm 2 saat boynum olmak üzere 4 saatti.Tabi zamanla bu süreler kısaldı. 7 seansın sonunda benim yüzüm sonuç gösterdi.1 yıl bile sürmedi. Şimdi ise 4 ayda bir iğneli epilasyona rötüş için gidiyorum. Ve işte en son dün gittim,tüm yüzüm, çenem ve boynum en ince ayrıntısına kadar 20 dakikacık sürdü. Kesinlike iğneli epilasyona karşı önyargınız olmasın ben iğneli epilasyon sayesinde kurtuldum. Tabi işinin ehli uzman kişiler bulmanız gerekiyor. Her iğneli epilasyon yapıyorum denilenlere inanmayın ben gerçekten işinin profesörü olan bir kadın sayesinde kurtuldumUmarım bu sürecimi yazarken sıkmamışımdır. Burda okurken bile yorulmuş olabilirsiniz ve ben 5 yıl boyunca yaşadığım işkenceyi ancak bu kadar anlatabildim. Sormak istediğiniz birşey olursa sorabilirsiniz çekinmeden ☺
merhaba neeye gittiniz acaba

Yağmur hanım gittiğiniz merkez neresi acaba ? Lazerden dolayı yüzümde tüy çıkmayan nokta kalmadı diyebilirim. Bana da yazar mısınız çok memnun olurum. 🙏🏻 Yüzünüz çok iyi görünüyor sizin için sevindim
Merhaba, bende uzun zamandır iğneli epilasyon yaptırıyorum. Lazerle başlamıştım ancak yüzümde seansim bittikten sonra araştırmalarım sonucu iğneli epilasyonu buldum. Bir kaç yere gittiğim oldu ama memnun kalmadım. Sonrasında bu forumdan yine tavsiye ile bir merkeze gittim oradaki uzmanımdan çok memnunum. Simdi kendi merkezini açtı Kozyataginda Ocho Med.Yüz, göbek göğüs bölgesi yaptırdım. En düzenli yüzüme gittim eskisine göre çok daha iyi. Iz leke vs hiç olmadı. Güvenle önerebilirim.

Doğa hanım ,zeynep hanım ve susen hanımdan başkasına yaptırmamak mı lazım bu olayı , onlardan başkasının pek adı geçmiyor onlara da randevu alınamıyor valla şaşırdım kaldım

Teşekkür ederim ben İstanbul'dayım. Doğa hanım henüz kapalıymış. O yüzden başka bir merkezden aldığım randevuya gideceğim. Bir yerden başlamak bile beni biraz rahatlacak inşallah sizin gibi bittiğini de yazarım. Geçen hafta aldığım kıllar batık batık oldular. Elime geldikçe kendimi kötü hissediyorum.
Merhaba siz nereye başladınız memnun musunuz

Merhaba, bende uzun zamandır iğneli epilasyon yaptırıyorum. Lazerle başlamıştım ancak yüzümde seansim bittikten sonra araştırmalarım sonucu iğneli epilasyonu buldum. Bir kaç yere gittiğim oldu ama memnun kalmadım. Sonrasında bu forumdan yine tavsiye ile bir merkeze gittim oradaki uzmanımdan çok memnunum. Simdi kendi merkezini açtı Kozyataginda Ocho Med.Yüz, göbek göğüs bölgesi yaptırdım. En düzenli yüzüme gittim eskisine göre çok daha iyi. Iz leke vs hiç olmadı. Güvenle önerebilirim.

Başka bir yerden aldım ama memnun olmazsam tavsiyenizi değerlendireceğim teşekkür ederim

Merhaba siz nereye başladınız memnun musunuz

Merhaba ben Zeynep Hanım'ın yanındaki uzmana randevu alabildim. Kendisine almak istedim ama veremediler. Fakat başka bir başlıkta birisi 5 gün sonraya hemen aldım yazmış. Anlayamadım doğrusu. Daha gitmedim gidince tecrübemi açtığım başlıkta paylaşacağım

Merhaba ben Zeynep Hanım'ın yanındaki uzmana randevu alabildim. Kendisine almak istedim ama veremediler. Fakat başka bir başlıkta birisi 5 gün sonraya hemen aldım yazmış. Anlayamadım doğrusu. Daha gitmedim gidince tecrübemi açtığım başlıkta paylaşacağım
Bende bugün yazıştım ön görüşme randevusu bile alamadım mesajlara geç dönüş yapıyorlar randevular aksar mı sonrasında randevu almakta sıkıntı yaşar mıyım diye endiseliyim açıkçası , sizin paylaşımlarınızı takip edeceğim

merhaba kızlar ben handan hanıma gidiyordum memnun kaldım doğrusu göğüs uçlarımdaki bitti gibi çenemdeki de azalmıştı ama koronadan kapattı..Üsküdar da cemile hanım varmış giden varsa iletişim bilgilerini özelden atabilir mi rica etsem?

X