İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Merhaba arkadaşlar.Bana yardımcı olurmusunuz lütfen yorumları okudum çok kararsız ve çaresizim 2 yıl boyunca lazer epilasyona gittim paket aldım ve tüğlerim azalacağına daha çok çogalmaya başladı en sonunda bıraktım üzerinden 1.5 yıl geçti. yüzümdeki tüğler sarıydı paket epilasyon aldığım için yaptırdığım yerdeki bayan yüzüne de yapalım dedi araştırmayıp bilgisizce tamam demiştim ve şimdi yüzüm berbat halde kulak yanı bıyık çene çene altı sert ve çokça tüğlendim hormonal bir sıkıntım yok test yaptırdım doktorum lazere git çok iyi bi yere dedi bende kurtulmak istiyorum bu kıllardan ama nereye gideyim güvenilir yer arıyorum yanlış bir tercihle tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum hergün her sabah işe gitmeden elimde cımbız bıktım yüzyüze gelmek istemiyorum insanlarla lütfen bilgilerinizi benimle paylaşın yol gösterin yorumları okuyorum isimler veriyosunuz ama ben isimlerden anlayamıyorum istanbul avrupa yakası şişli mecidiyeköy tarafındayım güvenilir iğneli epilasyon için yer söylerseniz randevu alıp gitmek istiyorum. beni en iyi şekilde anlayacağınızı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.

Merhaba senin durumunu çok iyi anlıyorum lazer epilasyon tüyleri bitiremiyor malesef iğneli epilasyonu denersen memnun kalırsın kesin olarak kurtulursun

Buradan isim verdiğimizde reklam yapıyormuşuz izlenimi veriyor ben nisantasinda biryere gittim memnun da kaldım

cemile hanımın numarası varsa gönderebilir misiniz kızlar? bir de var mı ona giden son zamanlarda?

iyi akşamlar bayanlar. ben yıllardır lazere gidiyordum Allahın cezası lazer, olmayan yerimden tüy değil kıl çıkardı yüzüm mahvoldu iğneli lazer epilasyona başvurmaya karar verdim. okuduğum kadarıyla bakırköy neka iyi dakikası ne kadar acaba ? başka yeri tavsiye eden var mı? acil lütfen

Arkadaşlar acil olarak istanbul anadolu yakasında güvendiğiniz igneli epilasyon yapan yer önerir misiniz. Zaman ayırıp cevaplayanlardan Allah razı olsun

seni çok iyi anlıyorum. aynı durumları ben de yaşadım. neredeyse her yerim kılla kaplı. çoğu yerde inceler ama maalesef siyah oldukları için beli oluyorlar. üşenmeden 77 sayfanın hepsini baştan sona okudum ve anadolu yakasında oldğum için handan hanımda karar kıldım. ilk kez gecen ay gittim. daha önce hiç iğneli epilasyon yaptırmadığım için korkularım vardı. ve maddi olarak da sıkıntılı bir dönem gecirdiğim için küçük bir bölgeden başlayalım dedim. dakikası 3 tl diyince biraz şaşırdım burada genelde 2-2.5 gibi fiyatlar söyleniyordu. pazarlık falan yapmadım.yarım saatlik bir çalışma sonucu 90tl ödeme yaptım. biraz moralim bozuldu çünkü aşırı kıllıyım büyük bölgelere de yaptırmak istiyorum fakat 2 parmaklık yer bile 90tl ise benim için zor görünüyor. büyük bölgelerden kurtulmam milyarlar tutar ilk seans için bir şey söylemek erken ama işinde usta bir kadına benziyor. yeterli vaktin ve paran varsa başlayabilirsin benim gibi.

Arkadaşlar acil olarak istanbul anadolu yakasında güvendiğiniz igneli epilasyon yapan yer önerir misiniz. Zaman ayırıp cevaplayanlardan Allah razı olsun
Oncelikle gecmis olsun. Ben de zamaninda burdan yazmistim igneli epilasyon icin. Yuzum lazerde cogalmisti.Anadolu yakasinda iki yer soyleyebilirim ikisine de gittim. Kadikoyde gül abbasoglu vardi. O da cok iyidi fiyati dk olarak su an 3 civaridir diye dusunuyorum ben yaklasik 2 yil once 2.5 tl ye yaptirmistim ve ilk seansim 100 dk surdugunden 250 tl gibi bir rakam vermistim. Benim de cok sorunluydu. Sonra evime uzak oldugu icin daha yakin bi yerlere baktim. Pendik kaynarca e-5 de cok bilindik ozel bir hastane var. Orda şengül hanim var. Sonra ona yaptirdim. Çok memnun kaldim ikisinden de genel olarak. Tuylerim bitti yuzum tertemiz cok sukur. Su anda dk 2.5 tl ye yapiyorlar burda. Ve gercekten ciddi bir sureç ve sabir isteyen birsry. Ben 1 sene kesintisiz gittim ve sonuc aldim. Sabredin bitecektir tabi caniniz yanacaktir da :)) ve dayanabildiginiz kadar yuksek enerji isteyin ki bitsin :))2012 yilindan beri lazer, cilt bakimi, igneli epilayon alanlarinda o kadar tecrube edindim ki anlatamam sadece size sunu soyleyebilirim uygulamayi yapan kisi eger iyi yapiyorsa cozume ulasabiliyorsunuz

merhaba rica etsem gittiğiniz hanımların numaralarını özelden yazabilir misiniz

Selam herkese,
Sizlerle benim hayatımı kurtaran muhteşem insanın numarasını paylaşmak isterim. (0....)Adı Muazzez. Ona çok şey borçluyum, iyi ki kesişti yollarımız. Üsküdarda minik, çok temiz bir çalışma yeri var. bana yüzüm için iğneli epilasyon yaptı bir çok insanın bu düzelmez dediği noktadan onun sayesinde kurtuldum. Hem psikolojik destek verdi hem de sihirli elleriyle iyileştirdi beni :) burda tekrar herkesin huzurunda teşekkür ediyorum. belki bu yazdıklarım başka birinin dünyasını aydınlatır. sevgiyle kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba rica etsem gittiğiniz hanımların numaralarını özelden yazabilir misiniz
Selam,
Benim kıl tüy derdim kalmadı çok şükür bitti ama hobi olarak arada bir sayfaları okuyorum :) bir zamanlar benimde çaresiz hissettiğim günler aklıma geliyor yardımcı olmak adına yazmak istedim işini severek -resmen iğneliye aşık - yapan birini ben de bu sayfalarda bulmuştum isteyenlere özelden bilgi verebilirim

Merhaba...... muazzez hanım pişman olmazsınız

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar
Yillar once lazer epilasyona gittim ve yuzumdeki ve boynumdaki tek tuk olan killar adeta sakala donustu.Size ne kadar korkunctu anlatamam resmen travma yasadim ve vucudumda bir hayli ise yarayan lazer, yuz ve boyun bolgemdeki killari ormana donusturdu.Bunu fark edince lazeri biraktim ama olan olmustu tabi.Agda yapmayi denedim ama hem yuzumu inanilmaz tahris ediyordu hem de haftada bir yine cikiyorlardi.Yillarca bir otobuse binerken bile huzursuzdum karsimdaki boynumdaki,yanaklarimdaki killari gorur mu diye.Igneliden cok korktugum halde bir gun artik canima tak etti ve normalde hic yapmayacagim bir sey yaparak burda gordugum bir kac yoruma guvenerek Epifirst Nagihan hanimdan randevu aldim.Yeri nisantasinda.Caresiz bir sekilde gittim randevuya; Nagihan hanim benim endiselerimi dinledi nasil bir yol izleyecegimizi anlatti ve deneme seansi yaptik.Ilk seansta baya sasirdim arkadaslar cunku ben aciya cok dayanikliyimdir ama ignelinin acisi nerdeyse beni bile aglatti.Isteyenlere uyusturucu kremle de islem yapiyor ama ben tercih etmiyorum.Aciysa aci, cekerim yeter ki bitsin bu cile kafasindaydim. Seanstan sonraki gunler cok korktum cunku yuzum cok kabardi ve nokta nokta izler vardi.Kalici olacagindan korktum ama yine de seanslara devam ettim.Yuzumde kil olacagina iz olsun, bir sekilde hallederm psikolojisindeydim artik.Zaman ilerledikce seanslar daha az acitmaya ve izler daha cabuk kaybolmaya basladi.Mesela eskiden seanstan sonra o kabariklik ve kirmizi nokta nokta izler 10 gun suruyorken artk 3 gun suruyor ve kalici hicbir iz kalmadi.Aci azalmasinin sebebi de eskiden odun gibi kalin olan killarin artik incelmis olmasi.Nagihan hanim inanilmaz tatli ve seanslarda cok eglenioruz (aciya odaklanmamak icin sakalar yapin muhabbet edin zaman gecsn:) Su an bu yorumlari okuyan kizlar sizi cok iyi anliyorum ve ne kadar zor oldugunu biliyorum ve umarim yardimim dokunur.Artik yuzumde ve boynumda nerdeyse hic kil kalmadi 1 yildir gidiyorum Epifirst'e hicbir iz ve leke de yok.Burda o yorumlari okudugum gunu sansli gun sayiyorm gercekten Allah razi olsun Nagihan hanimdan iyiki onu bulmusum.

iğneliye 2 ay ara vermek zorunda kaldım. normal seans arası olan ara değil, ekstradan olan bir ara
çok olumsuz etkiler mi?

Süsen hanımın dk ücretini söyler misiniz??

Reklam kokuyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…