İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Canım dediğim gibi belki çok iyi bir uzmandır ama bu tarz üyeliklerden sonra gideceğin varsada tereddüte düşüyorsun sonuçta herkes parasına bakar olmuş
Haklısın canım bende ilk okuyunca terddütte kaldım yani kandırılmış gibi oldum şuan ama Allahtan gidince hüsrana uğramadım ya bide gerçekten gittiğime pişmanda olabilirdim nasıl vicdanları elveriyo anlamıyorum para kazanmak kolaymı yaa inan bunun için eşimden para alırken çekiniyorum.

Tabi canım ucuz bişeyde değilki iz kalabilir yanık bırakabilir malum şimdi herkes kendine uzman diyor sonra madur sen oluyorsun

arkadaşlar ben yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. çok pahalı olmamakla birlikte iyi bir sonuç almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum

arkadaşlar ben yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. çok pahalı olmamakla birlikte iyi bir sonuç almak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum
Nerde oturuyorsun canım o önemli bide fiyat olarak uygun bulamazsın saati en az 100 lira oluyo

merhaba.... ben taksimde nur epilasyon gittim yıllar önce... halen aktif çalışıyor.. istanbulda epilasyondan bol ne var sadece düzgün çalışan yok. iyi teknik ile çalışan biri bulduğunuzda iğneli epilasyonu tavsiye ederim... ben yıllar önce yüz, bacak .kol,koltuk altı. göbek, genital çevresini yaptırdım... bir defada dahi alınan kıllar geri çıkmıyor.. yapan önemli tabi... lazer iyi gibide kalın kılı inceltiyor , ince kıllarıda çoğaltıyor. kıllar inceldikten sonra görmüyor yada ağda jilet gibi yöntemler ile arada bir neremde ne var acaba diye bakmak zorundasınız her zaman... iğneli meşakatli iş ancak yaşam boyu harika..bir de iki el tekniği önemli arkadaşlar hızlı çalışmaları açısından bilginiz olsun

Bir kaç hafta önce bu yazıyı paylaşmıştım... bilgi olsun diye ekleyeyim dedim... NUR EPİLASYON bu hafta itibari ile Taksim İstiklal de değil Beylikdüzün de hizmet vermeye devam edecek

çok az miktarda sudokrem surun igneli yaraları ve izlerine bende acaip toparladı ,hemen söndürüyor kırmızılık ve sivilceyi.

Arkadaslar ben eylülden beri gidiyorum İğneli eilasyona tüm yüz boyun 3 defa geçtik bir kılın üzerinden temmuza kadar bitebilir mi

Arkadaşlar merhaba. Mesajları okuyunca yeni bir yer arayışım kesinleşti. Gittiğim yerde tek elle çalışılıyor haliyle çok yavaş ilerleniyor. Kabuklarım 2 aydır düşmedi. Burda okuduğum kadarıyla iğne markası bile önemli. Markasını bilmiyorum altın iğneyle çalışıyorlar, iz yapmaz dediler ama kabuklar hala düşmedi, sonrası nolur bilmiyorum. Anadolu yakasında yaptırıpta memnun kalan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

Merhaba, İstanbul Beşiktaş/Taksim/Kadıköy civarında önerebileceğiniz iyi bir epilasyoncu var mı acaba yüz bölgesi için?

Merhaba bahsettiğiniz Gizem Hanımın adres& telefon bilgilerini almam mümkün müdür? Yüzünüze yaptırdınız mı?
Evettt bacaklarım artık pürüzsüz muhteşem :))) yıllarca ağda yapmaktan batık yara vs biraz uzun sürdü fakat sonu mükemmel :) kesinlikle tavsiye ediyorum Gizem hanımı .

Halkalı / ikitelli ARENAPARK AVM yanında taksi durağı var , tam karşısındaki Haymana iş merkezinde

Gizem hanim çift el çalışıyor ve eli çok hızlı . Her seansta ödedigim ücret bariz azalıyordu ki suan bitti zaten çok şükür ! sadece iğneli epilasyon yapıyor olmaSı dikkatimi çekmişti ,

böyle işe (!) bu kadar aşık kimse gormedim kıl tüy yani sonuçta ama zevkle yapıyor işini .
Ben kurtuldum darısı sizlere :))))

Halkalı arenapark avm / Atakent taksi durağı karşısındaki Haymana iş merkezinde Gizem hanim

15 yıl önce kaş bıyıkla başlayıp tüm kılların bittiği 4 sene öncede bacaklarımın bittiği NEKA güzellik merkezini tek geçerim.Birçok arkadaşımı da götürdüm hepsi memnun kaldı.Şimdi de 13 yaşında kızımı götürüyorum.Hiçbiryerde kaşa iğneli epilasyon yapılmıyor sahibi Rengin hanım hem şekil veriyor hemde kıl derdinden kurtarıyor.Zaten gittiğinizde merkezin yoğunluğunu görürsünüz tüm personel ilgili güler yüzlü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…