İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

ne guzel sagol canım bende gıdıcem zeynep hanıma en cok memnun kalınan yer sanırım

İğneli epilasyon baslıgını iyice araştırmıştım orda bir kaç kişi öne çıktı zeynep hanım bana en yakın olandı onu seçtim. Çok şükür memnun da kaldım. Yanık vs olmadı ki buraya yazdıktan sonra pek çok kişi de gitti olumlu dönüt geldi. Bir kişi sadece olumsuz bişey demişti ama ne için demişti hatırlayamıyorum. Gittiği başka bir yerle kıyaslamıştı. Ama eleştirisi de kötü yaptığı için degil dozu filan mı düşük şeklindeydi ya da o tarz bişeydi hatırlamıyorum bi de yaparken çaldığı müziklerimi sevmemiş öle bi konu. Zaten ben uyku moduna geçtigim icin müzik ne çalmış pek ilgilenmiyorum kişisel tercih tabiki.

evet canım sadece bı kısı bende okudum onu dun muzık sesı falan cok acıkmıs

Arkadaşlar rica ediyorum avrupa yakasında işini gerçekten güzel yapan birini tanıyormusunuz. Tercihim şişli eyüp gaziosmanpaşa bu yerler.Çok uzağa gidemem çünkü.

Ben Anadolu yakasında handan Hanım'a gidiyorum 3 seans oldu ama işinin ehli olduğu belli memnunum.

Arkadaşlar rica ediyorum avrupa yakasında işini gerçekten güzel yapan birini tanıyormusunuz. Tercihim şişli eyüp gaziosmanpaşa bu yerler.Çok uzağa gidemem çünkü.

Ben Anadolu yakasında handan Hanım'a gidiyorum 3 seans oldu ama işinin ehli olduğu belli memnunum.

iğneli epilasyonu muhakkak evlerinde yapıyorlar..ben de ümraniyede ana kız epilasyon yapan bi yere gitmiştim dudak üstümdeki tüylerden kurtuldum..handan hanım and.da mı acaba

1.5 seneye yakin gittim ama benim ki lazerden dolayi coook kotu durumdaydi. cok sukur cok cok memnunum.

sen hangi bölge için gidiyordun zeynep hanım'a canım? bitti mi tamamı? benim haziranda 3 yıl bitmiş olacak düzenli oalrak her ay aksatmadan gittim ama %80 i bitti buna da cok şükür tabii. ama maalesef gebelikten dolayı ara vermek zorundayım ama kalanları nasıl temizleyeceğimi bilemiyorum. ağda yaptırırsam en başa döner mi kökler diye de endişeleniyorum. sen ara vermek durumunda kaldın mı hiç? evetse nasıl temizledin?

ben yuzum icin gidiorum. 1.5 sene ara vermeden gittim. bitti dencek kadar azaldi. yani agdayla alirsan tekrar kuvvetlenebilir kokleri. gebeyken de dr kontrolu altinda devam edilebilio die biliorum ben.

kızlar ben geçen hafta Handan hn la görüştüm. mecburen randevu iptali için telde görüştüm ve boş günü sordum.şimdilik yok ben size dönerim diye bildiğiniz başından savdı ve tabiki dönmedi.Yüzyüze hiç görüşmediğim için tam olarak nedir ne değildir bilmiyorm ama tel görüşmemiz gayet soğuk geçti. Handan hn konusunda kesindim Zeynep hn uzak olduğu için hiç düşünmemiştim ama hangisine gitmeliyim kızlar sizce?

Canım adres ve telefon verebilirsen çok mutlu olurum :)

Arkadaşlar sonunda cesaretimi topladım, canan hanımı aradım ve koltuk altı için ilk iğneli seansıma gittim. Daha önce 5 seans diod yaptırmıştım ve tüylerim incelmişti ve biraz da azalmıştı ama hala işlem gerekiyordu.
Öncelikle canan hanım çok tatlı bir kadın beni çok rahatlattı korkuyodum çünkü, temiz çalışıyor çok güler yüzlü o açıdan çok memnun kaldım. Acı konusuna gelince hiçbir şey sürmedim evet canım acıdı ama dayanabildim, yine de acı eşiğiniz düşükse dayanmak zor olabilir. Kabuk oldu ama döküldü ve iz kalmadı. Tek üzüntüm, içten içe mucize bekliyormuşum ama daha ilk seans olduğu için tabii ki gözle görülür bir azalma olmadı :)
yakın zamanda 2. seansıma gidicem, umarım bir an önce gözle görülür sonuçlar almaya başlarım, zaman ilerledikçe buraya yazar sizinle paylaşırım :)

Arkadaşlar merhaba, ben de arkadaşımın tavsiyesi ile ilk lazer epilasyona başladım ve hala devam ediyorum çok memnunum Bir gün yine lazer epilasyon için gittiğimde ani bir kararla iğneli epilasyona da geçme kararı aldık ve kaşlarıma 3 kez kulak çevresindekilere 2 kez girdi Şu an kaşlarımın etrafında ancak çok yakın bakılınca görülen tüyler kaldı aynı şekilde de kulak çevremde var ama yüzüm aydınlandı diyebilirim

Seanstan sonra hemen krem sürmeniz ve o gün yüzünüzü yıkamamanız gerekiyor ilk seanstan sonra kızarıklık bende 2 3 saate geçti ve ertesi gün kabuklanma oldu o da 2 3 gün içerisinde geçti ama hergün mutlaka sabah ve akşam kremi yüzünüzde herhangi bir iz kalmasın diye sürmeniz gerekiyor Eczanelerde satılan bir krem zaten Bir daha yaptırırım mıyım belki 1 ay sonra çünkü çok büyük değişim oldu eğer tüyler yeniden çıkmaya başlarsa tekrar gitmek gerekecek tabii Bu seanslara da 4- 5 hafta da bir gitmiştim

Yapan kişiye gelecek olursak artık onunla anne kız gibi olduk diyebilirim önce bir lazer epilasyon macerası şimdi iğneli ayrıca cilt bakımımı da yapıyor her 10 günde bir yanındayım Ben ki sivilcelerimden dolayı artık doktorlarla muhattap olmaktan kaçan bir insanken ona koşa koşa gidiyorum Muhabbeti, karşılaması,iletişimi, ikramları beni gerçekten çok iyi hissetiyor Müşteri olarak asla görmüyor sizi öyle söyliyeyim Ben avrupa yakasının bir ucunda oturumama rağmen Acıbadem'e gidiyorum hem aldığım kalite hem de tavır ve yaklaşım kesinlikle buna değer Kendisi zaten ünlülerin de tercih ettiği bir isim kadının her marifet var lazer iğneli, cilt bakımı, masaj En önemlisi de yanında ve acıları çekerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz Randevu alması da bir telefona bakar değiştirmek ve başka güne almak istemek de sıkıntı değil illa ki size uygun zamanı kendi yaratır Günler sonrası için beklemezsiniz

Canım bende iğneli epilasyona gitmek istiyorum yüzüme. Lazere gidyrm 9 aydır pek bi etkisini göremedim. özel mesaj atamıyorum. gittiğin yerin adresini yada telefonunu verebilirsen çok mutlu olurumm. İz kalmasından, çok belli olmasından korkuyorum maalesef çalısıyorum cünkü. Anadolu yakasında güvenilir bi yere ihitiyacım var :S

Canım gittiğim yer Cheri Muazzez hanım işyeri shaibive bir tek kendisi çalışıyor Facebokk tan bakabilirsin adresi haritalı bir şekilde var ve Acıbadem'de bulunuyor ismi "Chèrie: La Maison de Beauté" olarak Tek başına çalıştığı için randevusu olduğunda iş yerinde oluyor telefonla ulaşıp görüşmek istediğini bildirdiğinde senin için daha uygun olur telefonu 0532-769-98-30 Gece de çalışıyor dolayısıyla randevu konusunda sıkıntı çekeceğini sanımıyorum

Çok tesekkür ederim canım

Hanimlar ben de önümüzdeki ay epilasyona baslamak istiyoroum, gayet killiyim ama kumral oldugumdan önceden bilgi icin gittigim bi merkezde tüylerimin bir kismi icin igneli epilasyon gerekecegi bilgisini aldim. Hem igneli, hem lazer epilasyon yapan isinin ehli bir yer ariyorum anadolu yakasi kadiköy'de böyle bir yer tavsiye edebilecek biri var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…