İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Ben de baktım biraz şuna rastladım.

""

Sanırım başka birisinden bahsediyor:) Avcılar Kybele diye bi yerde oldu demiş.

arzuvan bencede başkasından bahsediyor:) geçmiş olsun... umarım o izler sonra geciyordur

Ben de baktım biraz şuna rastladım.

""

Sanırım başka birisinden bahsediyor:) Avcılar Kybele diye bi yerde oldu demiş.

Tamam oyleyse benim acimdan da sorun yok, zaten henuz hicbiri hakkinda kisisel bir fikre sahip degilim, karar verip baslayabilirsem olucam umarim :)
Ortalama bir kolaltinin tamamen bitmesi kac seans surer acaba? Ve bir seans yaklasik ne kadar surer bir fikir vermek isteyen? :))

Merhabalar bende handan hanimin bilgilerini alabilirmiyim acaba

handan hanım küçükyalıda sanırım tavsiye ediyormusunuz. çok acil lazım banada lütfen cvp verirseniz. sevinirim dk kaça birde ben üsküdarda oturuyorum istediğim zaman gidebiliyormuyum yoksa randevuları o mu veriyor.

iyi ve sorunsuz bir iğneli epilasyon yapan yeri bulmak gerçekten zor.Ben daha yeni başladım araştırmalarım sonucunda bir yer aklıma yattı yinede tedirginlik vardı içimde.Çünkü yüzüm sorunluydu yağlı ve nemsiz bir cilt tipi.nemsiz olduğu için hassas ve kızarabilen ve yağlı olduğı için akneli,izli bir cildim var hatta kırmızı sivilce lekeleri.Yani baya korkmuştum kabuklanma ve kızarıklık genelde beklenen bir sonuç.Ama hislerime de güvenerek ve cesaret ederek o yere gittim.Yüzümde en cok rahatsız olduğum yer favori bölgesi.İlk gittiğimde deneme atışı yapıldı 4 dk sonrasında da nemlendirici sürdüler iş bitince.Acı ise gerçekten korktuğum gibi olmadı çok acır diye düşünmüştüm ve en önemlisi ASLA KILIN CIMBIZLA ÇEKİLDİĞİ ANI HİSSETMEDİM.Hafif kızaran yer nerdeyse 3-4 dk içinde geçti.Ertesi gün hiç düşünmeden 15 dk için gittim ve suan az çalışılmıs olmasına ragmen yinede fark var.Sonuç aynı kızarıklık yok kabuklanma falan yok onların sürdüğü nemlendirici dışında hiçbir şeyde sürmedim evdeyken.sadece su değdirmemek lazımmış 1 gün ona dikkat ediyorum.Yani durum bu evet daha yeni başladım ama doğru yeri bulduğumı düşünüyorum.Benım gibi bu dertten muzdarip olanları hele de iğneli epilasyon gibi işi şansa bırakılmayacak bir konuda yardımım olsun isterim.Fakat burada paylaşırsam bu reklam olarak algılanır mı?Ben yeni üyeyim o yüzden tereddüt ediyorum yazmakta.Eğer reklam olarak banlamayacaklarsa gönül rahatlığıyla paylaşabilirim buradan neresi olduğunu.

Yazarsınız iyi olur burda paylaşıyoruz hep olumlu/olumsuz deneyimleri, kişileri:)

Merhaba Handan Hanımın numarasını adresini bende alabilir miyim. diode lazer yaptırıp şimdi iğneli epilasyona başlamak isteyenlerdenim.Yeni üye oldugumdan özelden atamıyorum.

angelnr* .!.:
merhabalar, iğneli için kime gidiyorsunuz acaba? deneyimleriniz nedir memnun musunuz? şimdiden teşekkürler:)
merhaba :) Ben DHARMA MED POLİKLİNİĞİNE gidiyorum göztepe de ve kozyatağında şubesi var göztepedekine gidiyorum.dharma med diye yazarsanız sitesi çıkar bakabilirsiniz.Ben kısa kısa gidiyorum şimdiiik deneme atışısından sonra (4 dk sürdü) başlama kararı verdim.2 kere gittim 15 dk sürdü ikiside ve gerçektn hiçbir problem olmadı.dediğim gibi cildim problemli olmasna rağmen gerçekten kızarıklık olmuyor olsada çok hafif ve 3-4 dk geçiyor zaten yatıştırıcı nemlendirici krem sürüyorlar işlem bitince.Yani kesinlikle öyle korktugum benı yerımden zıplatıcak gözumden yas gelıcek dayanamayacagım bır acıda olmadı hissediyorsunuz ama normal o kadarı da rahat gecıyor benım ıcın inanın sir ağda bile yaptırırken yüzümde sivlceler çıkıyor kızarıklıklar oluyor derim sertleşiyor.hiçbiri olmadı ne kızarıklık ne leke ne de kabuklanma.ayrıca yüzümde tek tük çıkan kalın kıllardan başlamıştım ve çıkmadı. kısa uygulamalar yaptırdıgım halde 15 dk yapmak bile favorı kısmımda belirgin bir fark ortaya çıkmasına yetti.Gerçekten çok memnunum hatta yarın 45 dk yaptırmak için gidiceğim.Şunu anladim ki gerçekten iyi bir uzmanın elinde doğru uygulamalarla harikalar yapılıyormuş.Şunu da belirtiyim dk 2.25 TL iğne ücreti:5 TL altın iğne kullanıyorlar. Merak ettiğiniz başka birşey olursa yine sorabilirsiniz.Umarım yardımcı olabilmişimdir size :)

Küçükyalıdaki Handan hanımın telefonunu ya da çalıştığı yerin adresini özelden yazabilecek var mı?? YEni üyeyim,mesaj hakkım yok

canım nısantasın da nerde

canım nasıl oldu bıttı mı tamamen memnun musun bende zeynep hanıma gıtmeyı dusunuyorum

canım nasıl oldu nereye gıttın

canım son durumun ne

canım nasıl oldu bıttı mı tamamen memnun musun bende zeynep hanıma gıtmeyı dusunuyorum

Bitti canım en son bir sene önce gitmiştim sanırım şu an tekrar gideceğim ama yüzümde çıkan cok az bi tüy var 5 6 tane normalde rahatsız etmiyor ama bitmişken tam bitsin hep üşendiğimden filan erteledim. Bir de asıl bu göbek gögüs etrafında var onlara başlamak icin gideceğim gayet memnunum. Çok fazlaydı tüy bende uzun süre de geçti temiz yüzüm. Benim tavsiyemle giden arkadaşım asıl çok faydasını gördü o daha geniş bölgeler yaptırdı. Kolları çok az çıktı el üstü temizlendi sayılır. Yüz bitti onda koltukaltı sanırım yaptırmıştı bitti.

ne guzel sagol canım bende gıdıcem zeynep hanıma en cok memnun kalınan yer sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…