İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

tüylerin cımbızla tutulacak kadar olması gerekiyor sanırım, ikitelli arenapark karşısında gizem hanım var tavsiye ederim
İkitelliye nasil gidebilirim peki havaalani-aksaray metro hattina yakinim, bahcelievlere geldikten sonra minibus falan var midir? Bir de ev degil di mi?

başka bir yerdede yazdım ama burda yeniyim yine yazayım , 2004 gibi diode lazere 2008 de alex e sonra ıpl ye gittim azaldılar ama bitmeyen kıllarıma su an iğneli epilasyon yaptırıyorum, suadiyede canan hn a,ama galiba atasehirdede bir yerde çalışıyormuş. ben Suadiye bana yakın diye hiç atasehirde nerde diye sormadım, be memnunum su anda azalmalar cok ama önemli olan tekrar çıkmaması canan hn çıkmayacak diyor, umarım çıkmaz bitenler

Umarim cikmaz :) canan hanimin numarasi var mi peki atasehir bana cok uygun?? Bir de dakikasi kac tl acaba?

Buarada forumda canan hanimdan iz nedeniyle cok memnun kalmayanlar okudum bu acidan zeynep hn. ya da handan hn. biraz daha yakinim,yakin bir zamanda baslicam ama hala karar veremedim

Buarada forumda canan hanimdan iz nedeniyle cok memnun kalmayanlar okudum bu acidan zeynep hn. ya da handan hn. biraz daha yakinim,yakin bir zamanda baslicam ama hala karar veremedim

hımm iz konusunda bir sorun yasamadım, aynı canan hn mı acaba? önemli:) dk 2 tl

Merhaba kızlar hala cevap gelmedi iğneli epilasyonu nerede yaptırıyorsunuz cevap bekliyorum acil olarak başlamam lazım sizlerden tavsiye bekliyorum yaptırıpta bitirenler var mı yüz bölgesi için

bu forumda Canan Hanım diye birini ilk kez duyuyorum ben, nerde gördünüz bu tarz sorun yaşamış insanları? merak ettim :)

canan hn diye birine gitmiştim kol altına ,bitti simdi bir arkadsım gidiyor ona önceden bağdat cad sindeydi ama simdi atasehirdeymiş,

İkitelliye nasil gidebilirim peki havaalani-aksaray metro hattina yakinim, bahcelievlere geldikten sonra minibus falan var midir? Bir de ev degil di mi?

Bahçelievlerden 98 H , tam önünden geçiyor .Ben de Bakırköy'den 98H ile gidiyordum , 20-25dk sürüyor , Arenapark Avm'nin hemen karşısında zaten . hayır ev değil , sadece iğneli epilasyon yapan bir yer

Merhaba kızlar hala cevap gelmedi iğneli epilasyonu nerede yaptırıyorsunuz cevap bekliyorum acil olarak başlamam lazım sizlerden tavsiye bekliyorum yaptırıpta bitirenler var mı yüz bölgesi için

Merhabalar, ben Gizem hanım sayeınde tuylerımın buyuuukk kısmından kurtuldum :) üstelik hiçbir iz kalmadan , ikitelli arenapark avm karşısında , ve en güzel tarafı sadece iğneli epilasyon yapıyor olması bence

Ben zeynep polata yaptırdım bitti yüzüm. Daha önce lazer yaptırmıştım tüyler inceldi ama çoğalmıştı. Zeynep hanıma gittim bitti şükür bir sene oldu nerdeyse gitmeyeli 8 9 seans filan sürdü. Bir seans filan daha gideyim diyorum ufak tefek çıkanlar var onları aldırmak için bir ara tekrar gideceğim. Ama rahatsız edici boyutta değiller tabi.

Merhaba , yüzümdeki ve bacaklarımdaki kıllardan cok kısa surede kurtuldum, tabi gizem hanım sayesınde :)
iz konusunda da vücudun hassaslığının önemli oldugunu sölemisti fakat benım vucudum cok hassas olmasına rağmen 15 günde b acaklarım iyileşti , cok cok memnunum kesınlıkle tavsıye ediyorum

İkitelli arenapark avm karşısında

bu forumda Canan Hanım diye birini ilk kez duyuyorum ben, nerde gördünüz bu tarz sorun yaşamış insanları? merak ettim :)

Zamaninda boyle bir yorum yapilmis mesela,aldigim onerileri internette aratiyorum eski sayfalarda yazilanlar da cikiyor, benim de karsima igneli epilasyon canan hanim yazinca bu cikti, dedigim gibi ayni canan hanim degilse bilemem tabii ki

Zamaninda boyle bir yorum yapilmis mesela,aldigim onerileri internette aratiyorum eski sayfalarda yazilanlar da cikiyor, benim de karsima igneli epilasyon canan hanim yazinca bu cikti, dedigim gibi ayni canan hanim degilse bilemem tabii ki

bu iz bırakan canan hn nerde çalışıyor , ve hangi bölgede

Ben de baktım biraz şuna rastladım.

" "

Sanırım başka birisinden bahsediyor:) Avcılar Kybele diye bi yerde oldu demiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…