İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Merhaba ben yeni katıldım özelden mesaj hakkım yok fakat acilen handan hanımın telefonuna ihtiyacım var. Telefon numarasını bilenler varsa çok rica ediyorum bana gönderebilirler mi ?

yahu şu handan hanım'ın telefon numarasını biri lütfen bana da özel mesaj olarak gönderebilir mi?
özel mesaj atamıyorum henüz kimseye

arkadaşım handan hanımın telefon numarasını bende bilmiyorum iğneli epilasyon düşünenlere tavsiye edebilceğim birisi var
bana da bir arkadaşım tavsiye etti evinde yapıyormuş diye biraz tereddüt ettim ama arkadaşımla bereber tanışmak amaçlı gittim ümraniye merkezde saygın bir aile apartmanın üst katında yapıyor ve çok memnun kaldım üstelik dakıkası 1 tl den yapıyor umarım sizinde işinize yarar sadece msn nini biliyorum zaten siz mail atınca mutlaka size dönüş yapar

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bişey sormak istiyorum ben yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyodum çene bölgesine meme ucu vs. ilk yaptırdığım yerde iğneyle akım uygulandıktan sonra cımbızla kılları cekerken hiç hissetmiyordum kılların çekildiğini. yalnız gittiğim yer başka şehirdeydi. ben de kendi bulunduğum şehirde tavsiye edilen bir yere gittim ve kılları her çekişinde hissettim hafif de olsa. sizce kazıklandım mı. uygulamayı yapana söledim ben daha öncede yaptırıyodum hissetmiyordum şimdi siz çekerken hepsini hissediyorum diye bana kılı gösterip bak köküyle geliyor dedi ?????????????? arkadaşlar lütfen bilgisi olan yardımcı olsun. cunku bu şekilde incelen kıllarım kalınlaşabilir de ((((

Bende uzun zamandır iğneli epilasyona gidiyorum . İki farklı yere gittim . Hiç birinde cımbız ile kılı çekerken hissetmedim . Bir kaç yeri ara sor istersen en azından için rahat etmiş olur .

Hanımlar, Mecidiyeköy'deki Zeynep Polat'ın telefonunu ben de rica edebilir miyim lütfen? Özel mesaj atamıyorum maalesef, yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Kızlar bugün yüzüm için Cemile Ural'a başlıyorum inşallah güzel sonuçlar alırım :) Bundan önce gittiğim yer çok leke yaptı 1 hafta insan içine çıkamıyordum :/

simdi igneli epilasyonumu yaptirdim geldim.bugun tam 5 ay oldu.yari yariya azaldi ve inceldi.leke ve iz yok.epilasyondan sonra kizariyo kabario ama 2 saate gecio ve 3.gun hafif kabuklanio sonra 1 hafta icinde dokuluo.kesinlikle rahatsiz edici degil bu kabuklanmalar falan.insallah kisa zamanda biter de kurtulurum

selam kızlar iğneli epilasyon ile ilgili bir sorum olucaktı seansa gitmeden önce kıllarda bir kısaltma yapılıyprmu ? birde bakırköy, fatih zeytinburnu civarında güvendiğiniz iğneli epilasyon yapan varmı?

selam kızlar iğneli epilasyon ile ilgili bir sorum olucaktı seansa gitmeden önce kıllarda bir kısaltma yapılıyprmu ? birde bakırköy, fatih zeytinburnu civarında güvendiğiniz iğneli epilasyon yapan varmı?

lazerdeki gibi kısaltma falan yapılmıyo.olduğu gibi gidiceksiniz

nereye gittiniz acaba bana da yardımcı olun lütfen

Kızlar merhaba, sanırım yaklaşık 20 yıl oluyor, kadıköy civarında bir yere gidiyordum epilasyona, bayanın adı nalandı, kapalı bir bayan, işinde onun kadar uzmanını tanımadım. Benim cildim çok hassas, daha önce yaptırdığım iki yerde cildimi mahvetmişti resmen, nalan hanım 1 saatten fazla da çalışsa en ufak bir iz falan kalmıyordu saolsun. Şimdi onca yıldan sonra yaptığım doğum akabinde yüzümde birkaç kıl kalınlaştı resmen. Nalan Hanıma giden ve yeni yerini bilen varsa bana insaniyet namına söyleyebilir mi?

bir heves okudum tavsiye ediyorsunuz diye ama siz de arıyormuşunuz :) bulursanız paylaşabilirseniz çok sevinirim.

merhaba kime gidiosun canım benim yüzümde sarı sarı tuy var lazer sonrası magdurlardanım cok fazla ve cildimde cok hassas lütfen biri bana yardım etsin ayrıca ben avrupa yakasındayım

merhaba eger bulursan nalan hanımı banada haber verir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…