İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Çok pahalıymış ya :s
Ne kadar sürede bitecekmişki?

Peki sizin dediğiniz güzellik salonunda örneğin yüz için ne kadar alıyorlar seans başı?
Mesaj da atabilirsiniz isterseniz.

Canım handan ablanın dediği gibi haftada üç gün ikişer saatten gidersem nisana hepsi biter göbek bölgen bir şey kalmaz dedi. Ama dediğim gibi fiyat çok uçuk geldi bana indirim yaptığı haliyle bile aylık 1700 lira tutuyor ki ben öğrenciyim babam kaldığım yerin masrafları dışında benim harcamam için bin lira gönderiyor bu parayla hayatta yaptıramam anlamış oldum ama handan abla çok iyi birine benziyor gerçekten çok ilgilendi benle sevdim kendisini de ama dediğim gibi iğneli epilasyon yaptırmak için ya haftada bir gün gidip maliyeti düşüreceğim ya da uzun süre erteleyeceğim (

Çok pahalıymış ya :s
Ne kadar sürede bitecekmişki?

Dakikasi 1.5 tl.ye geliyor .piyasadaki en uygun fiyat bu.bence seyrelterek toplat.

canım seni de söyledim handan ablaya öğrenci olduğum için ekstra indirim yaptı saatini 70 yaparız dedi yine yaparım ara ara indirim de dedi. ama haftada 3 gün ikişer saatten hatta altı saat bile dayanabilirsen o bile olur dedi. haftada bir gitsem bu sefer daha mı az düzelme olur ki yani nisan da bitecek olan iş seneye eylül ekime sarkar off napıcam ben ya

bir arayp sorayım handan ablaya haftada bir gelsem çok mu yavaş olur diye.
Dakikasi 1.5 tl.ye geliyor .piyasadaki en uygun fiyat bu.bence seyrelterek toplat.

Disarda daha uygun bir yer yok inan. Ara handan ablayi konus .yardimci olur biliyorsun.
Gec olsun guc olmasin dimi?; ))))

Canım nerde bu handan abla mesaj atsana bana :)
Ya ben yüz istiyorum şimdilik sadece :/

ya nerde bu handan abla? bana mesaj atabilir misiniz acaba yerini ve dakikası 1.5 lira değil mi

Kizlaaa,r ben 1 tl veriyorum dk evinde yaptigi icin. Bide 1 kil koku kalinligi ne olursa olsun tek seferde yok ediyor .yani uzuldum adiniza zaman ve para kaybi. Biraz daha arastirma yapin bence ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…