İğneli Epilasyon İstanbul'da iğneli epilasyon yaptıranların paylaşım alanı

Arkadaslar merhaba siteye az önce sırf su yüzünde çıkan kıllar icin üye oldum. Daha önce yüzüme 8 seans lazer yaptırdım ve sonuc tam bı kabus oldu çıkmayan yerlerimdede çıkmaya başladı sizlere tavsiyem yuzunuzdeki kıllar açık renk ise asla yaptırmayın lazer. Şimdi igneli epilasyon icin biryer arıyorum Nişantaşı'nda epiline diye giyer buldum igneli epilasyon yapan bilen veya giden varmı lütfen yardımcı olursanız sevinirim

göztepede var iyi bir uzman var benim devam ettiğim dostum...aman birde burda reklam yapan ve müşteri toplamaya çalışanlar va..onlara dikkat et..birilerini karalayarak ,birilerini öne çıkarıyorlarsa şüphelen
birde cemile hanım varmış çok iyi yapıyormuş işini. başlık altında onunda müşterileri var sanırım. özelden onlar yazarsan,sana telini verirler.cemile hanım avrupa, handan hanım ,anadolu yakasında ..kolay gelsin.

Öncelikle tavsiyen icin teşekkür ederim yarın Nisan'ım var dün iple kurtuldum yüzündeki canavarlardan :) ama Nisan'dan sonra kalıcı bı çözüme başlamak istiyorum mayistada düğünüm var bunların bitmesiii lazimm :)

Buarada burda yeniyim özele msj atamıyorum bide Cemile hanımın müşterilerini nasıl bulabilirim burdan hicbiseyyy bilmiyorum siteyle ilgili

Lazer yüzde fayda etmiyor bence arkadaşlar.İki arkadaşımın da diğer bölgeler azaldı,yüz çoğaldı.Yüze iyneli şart diyorlar.

arkdslar mrb ben 1250 tlye komple vucut lazer yapıyorum ama yuzum ıcın iğneliye başlıcam yarın çabuk bıtmesı ıcın yaza kdr öle ıstedım ama iğne parası 20 tl ıstedıler normlde iğne ne kdr bır de paketın ıcınde olması gerekmıyomu ıgne parasının da ek olrk almaları dorumu sızce?? gümüş iğneyms 2 numara ole söledı bu ıgne ıyımı sızce?

lazer paketinin içine ,iğneli epilasyon ücreti ve iğne parası girmezki...ama iğne parası nerdeyse 2 misli istemişler.2 numara tamam. dakikasını kaça yapıyorlar orda acaba?iğne kazık olunca şüphelendim.

canım dkasını 2 tlye yapıyolarmış bencede pahalı geldi ya güngören haznedar da oturuyorum da buralarda baska nereden alabılırım iğneyi ya bılen varmı 20 tl pahalıya geldı kolmda kalnlar var onlarıda brs ıgnelı yapcam yuzum ve kolm ıcın normalde ne kdr kı ıgne parası gumus ıgne 2 numara dedı?

2 tl.de pahalı yaa.mutlaka indirim yaptır. pazarlık ya. başka bir yer aratmayında biraz indirin fiyatı de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…