İstanbul'da Fal - Falcılar

kahve mı bakar tarot mu? siz baskalarına da denetmıs mıydınız?

kahve de bakıyor tarot da..Bir çok arkadaşım var götürdüğüm memnun kalarak dönüyolar.Örnegin yıkama yağlama denen şeyi yapmıyo ne görüyosa onu söylüyo, enerjisi cok güzel bi kadın. Beraber olduuğun erkekten hiç bir yol olmaz dediğinde 1 ay sonra gerçekten olmadığını gördüm. Sana istemediğin şeyleri de söylese mutlu olarak dönüyosun öyle bir enerjisi var. kahve den sonra zaten tarot kartlarıyla soru da sorduruyo

denenebilir o halde.:)

ben size geçen gün yeni isimler buldum dedim ya ponponun isimleri hep onlar eskilerin meshur isimleri
çünkü bayagı nette adı geçen isimler
yalnız bi ara bu cadı cafe emine bizim formda geçmiş beğenilmemişti diye hatırlıyorum
belki birgün şu binnuru deneyebilirim bu inci cafe ayhan ışık sokakta imiş nerededir tam olarak bilen var mı
aslında en iyisi evden telefonla baktırmak ücreti hesaba havale mi yapıyorsun rahşanda değiyor mu peki benim en sevdiğim falcı tipi telefonla bakan bir tane var bildiğim ama falı bana tutmuyor diye aramadım bir daha

bende avcılarda cansu var ona gittim.ayın 12 sinde.bir iki dediği şey çıktı.şimdi temmuz ayını bekliyorum
bakalım oda hem kahve hem tarot bakıyor.eğer temmuzda da söyledikleri çıkarsa tekrar gitmeyi düşünüyorum.memnun kaldım ben.
formda bu kişiye giden varmı acaba??

kızlar size haberlerim var, geçen sormuştum da burda bilen yoktu sanırım, kuzenim ablası ve arkadaşının memnun kaldığı birini sölicem, bakırköyde purple cafede gül hanım diye biri bakıomuş. kuzen de ablası da ark ı da çok etkilenmiş, kahve içiomuşsunuz ama size ve duvara bakarak herşeyi sölüomuş. geçmişle ilgili şuanla ilgili kuzenimin eşinin oğlunun ismine kadar bi sürü ayrıntıyı sölemiş. gelecekle ilgili de ark ına dedikleri çıkmış ama kuzenim yeni gittiği için beklemede. 10 gün sonra ist e gelcem ben de ilk adresim belli oldu:) övmüş gibi de olmasın yanlış anlamayım ama kuzenim öle bi anlattı ki sölediklerini hemen paylaşmak istedim yolu o tarafa düşüp deneyen olursa paylaşsın bende gidince yazarım yine

ne kadara bakıyormuş canım? bir de hangi günler oradaymış biliyor musun?

ay bayılazam şimdi
biz falı bırakmak istedikçe yeni isimler çıkıyor merakta bırakıyorsunuz adamı
biz geleceği garanti bilen birini istiyoruz ama

benim ayhan ışık sokakta hiç dikkatimi çekmedi inci cafe. geçenlerde biri yine inci cafeyi önermişti. nesrin di falcının adı yanılmıyorsam. duvara bakarak anlatıyor demişti. onun verdiği adreste mangonun akrşı sokağı diyordu. acaba ponpon yanlış hatırlıyor olabilir mi?

hmm netten araştırdım bayagı tiryakisi de varmış bu gülün o taraftakiler bi densinler yolu uzak olup da gidenler gitmişken neslihan gül hepsini bi arada çıkarsın yakın yerlerdelerkaydirigubbakcemile3

ama ben binnura gitmek istiyorum off aslında hiçbirine gitmek istemiyorum ama bu çıkmazdan nasıl çıkacağımı da bilmiyorum Allahım beni affetsenağlama

gül hanım 20ye bakıyomuş facebook ta falan da purple cafe bakırköy yazınca fanları çıkıo. bu ara bi sürü yeni isim oldu burda farkındayım ama böle böle en iisini bulacaz gibi :)

ama ben binnura gitmek istiyorum off aslında hiçbirine gitmek istemiyorum ama bu çıkmazdan nasıl çıkacağımı da bilmiyorum Allahım beni affetsenağlama

binnur iyidir pozitiftir ama dediğim gibi adres yanlış olabilir. inci cafe diye arattığındada nette tel bulamadım ben. bulursam arayıp soracağım.
şu bakırköye ben sizin için bir gün gideceğim ama bakalım ne gün olacak? olayı yerinden inceleyip yazacağım ama ne hikmetse şu neslihana ulaşamadım bir türlü ne zaman gitmeye karar verip arasam kadın olmuyor. bir ulaşılmazlık var ve beni gizemli şeyler çok çekiyor. o değilde yüksek beklentiyel gidip koca bir sıfır çıkmasından korkuyorum. ya bende hiç baktırmak istemiyorum artık. bir tiryakilik halini almaya başladı. çok inandığımdan değil ama insan bir iki şeyi doğru bildiklerinde umutlanıyor. önceden yılda 2-3 baktırırken artık ayda 2-3 baktırır oldum.

ya biri inci cafe için mangonun karşısındaki sokak demiş ama
ayhan ışık sokak orası mı be bilmem pek taksimi yılda bir falcı için gidiyorum sadece zaten bir armağana bir de demete gittim orada ikisi de ayhan ışık sokaktaydı zaten o sokakta her cafede fal bakılıyor
inci cafede belki ünlü 2 falcı vardır binnur oraya geçmiştir olamaz mı olabilir

bende bulamadım da onun için sordum neyse zaten gittiğim gün dileke de gidecem hafta içi boş olur sanırım inci cafenin numarasını da bulursam iyi olcaktı hiç olmazsa arayıp hangi gün ordaymış öğrenirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…