İstanbul'da Fal - Falcılar

benimde çok sinirimi bozmuştu ama çıkmadıııııııııııııııııı :) üzülmee bi arkadaşım fanatiğiydi sonunda balon oldunu o da anladııı onada çıkmadııııııııııııııııııııııı :)

sağol canım, aslında yanlış hatırlmıyorsam önceki forumlarda birileri düşünce okuduğunu söylemişti, tarık gibi hatırlıyorum ama emin değilim. ben zaten biriyle ilgili sıkıntıda olduğum için gittim, kartları çok uzun süre karıştırdığı için acaba diyorum düşüncemi okudu? ne bilim bana sordu ilişkin varmı yokmu diye ondan sonra uzun sürer ama sonu yok, başkasıda olmayacak falan dedi,:2: inanmak istemiyorum:KK59:

sağol canım, aslında yanlış hatırlmıyorsam önceki forumlarda birileri düşünce okuduğunu söylemişti, tarık gibi hatırlıyorum ama emin değilim. ben zaten biriyle ilgili sıkıntıda olduğum için gittim, kartları çok uzun süre karıştırdığı için acaba diyorum düşüncemi okudu? ne bilim bana sordu ilişkin varmı yokmu diye ondan sonra uzun sürer ama sonu yok, başkasıda olmayacak falan dedi,:2: inanmak istemiyorum:KK59:

tarık'a bende baktırdım, bana gayet olumluydu ama çıkmadı. "sonu yok, başkası da olmayacak" nasıl bir yorum, nasıl bir özgüven :KK20:

inanma canım iyiyi düşün iyiyi çağar artık manyak oldum fallardan :KK9:

tarık'a bende baktırdım, bana gayet olumluydu ama çıkmadı. "sonu yok, başkası da olmayacak" nasıl bir yorum, nasıl bir özgüven :KK20:

Sormaaa , en sonunda tarot 1 seneyi falan kapsar diye bildiğim için dedim "bir senelik zamanımı kapsıyor bu fal ?" yok dedi :kk77:

Sormaaa , en sonunda tarot 1 seneyi falan kapsar diye bildiğim için dedim "bir senelik zamanımı kapsıyor bu fal ?" yok dedi :kk77:

tarot bir seneyi kapsamaz canım, ancak şöyle dersin ben bu tarotu önümüzdeki 1 sene için açıyorum, ancak o zaman senin dediğin gibi olur. sen içini ferah tut, tatlı bi insan gibi gelmişti bana ama sana söylediklerini okuyunca hem güldüm (abartmış çünkü) hem kızdım, insan ister istemez etkileniyor çünkü :100:

tarot bir seneyi kapsamaz canım, ancak şöyle dersin ben bu tarotu önümüzdeki 1 sene için açıyorum, ancak o zaman senin dediğin gibi olur. sen içini ferah tut, tatlı bi insan gibi gelmişti bana ama sana söylediklerini okuyunca hem güldüm (abartmış çünkü) hem kızdım, insan ister istemez etkileniyor çünkü :100:

Sağol canım kendimi rahatlatmaya çalışıyorum işte:18:

kızlar, daha önce symbol cafede tarık'a baktırmıştım. Abartmadan söylüyorum, gerçekten söyledikleri yavaş yavaş çıkıyor
:KK61:

Bana mart ayından sonra yeni biriyle tanışacağımı, o kişinin fiziksel özellikleriyle beraber herşeyini anlattı. Ve ben anlattıklarına cuk oturan biriyle tanıştım. 2 hafta oluyor tanışalı. Falda çıktı diye değil, gerçekten hoşlanmaya başladım. Tarık bu kişiyle ilişkimin uzun yıllar süreceğini evlenebileceğimi bile söylemişti. Umarım bunu sallamamıştır. :KK61::KK60:

dediğiniz gibi aradım elmırayı...ılk gun ne dedıyse aynı seylerı soyledı, ıkısını bırlıkte gormuyorum bunlar bırlıkte olmıcak dedı. ayrılmak uzereler dedı, fal yada benı hatırladı dıcem ama hatırlamadı da, fakat nerdeyse aynılarını duydugum ıcın cok saskınım.
bır tek fark var bu sefer pısman olup sana gelıcek demıstı, su anda kopek gıbı pısman demıstı ancak bugun aradıgımda su anda rahatı yerınde kızdan bır kazık yıcek ondan sonra pısman olup gelcek dedı aynı sureyı verdı bana.
ılk baktıgında senın evlılıgın olursa- olucaksa bununla olucak demıstı ama bugun onu soylemedı kararını ıyı dusunup ver dedı- o da anladı artık eskısı gıbı kosulsuz onu bekleyemeyecegımı.
ama ben eskı ben dıılım , pazartesı gunu onu umıtle bekleyebılırdım ama bugun gordugum resım mıdemı bulandırdı, sonucta ısın ıcınde annesı var, annesı kızı tanıyor aynı zamanda kız sabahkı resmı kaldırmıs gene ıkısı ortak arkadaslarıyla cekılmıs bı resım koymus.
oyle ıste, anlatıyım dedım .

Tatlim uzme tatli canini.. disardan bakinca inan bana, o insanin suanki durumu dahada icler acisi. Iki kisiyi idare edip birini secmek, erkeklige yakismaz. Boyle biri zaten tavrini koymustur iliskisine dair. Ha olurda aradan zaman gecer, sular durulur.. sen kendi hayatina devam ederken yollariniz tekrar kesisirse neden olmasin. Ama suan buna odaklanma, kendi hayatina bak.. Kendine deger ver ve kendi gucune guven. Insanlar isteyince yapamayacagi sey yok.

Tarik dediniz, Tarik'i ozledim yaa.. gidip tavlami oynasam yine :)) Gercekten cok tatli hos muhabbeti olan biridir.. falin'a gelince ben cafe falcilarin'in yeterince iyi seviyede olduklarini dusunmedigimden bir daha baktiricagimi sanmiyorum (iyileride mutlaka vardir) Inanin bana benim baktigim fallarda cikiyor, ama illaki cikacak birsey soyluyorum demekki :KK66:) anladiniz umarim ne demek istedigimi.. hatta yuzune bakip karakterinide soylerim, hele dogum gununu soylesin hobaaaa gecmisindeki sorunlu iliskileri bir bir anlatirim. Arkadaslar gercekten zor degil bunlari soyleyebilmek.

kızlar, daha önce symbol cafede tarık'a baktırmıştım. Abartmadan söylüyorum, gerçekten söyledikleri yavaş yavaş çıkıyor

Bana mart ayından sonra yeni biriyle tanışacağımı, o kişinin fiziksel özellikleriyle beraber herşeyini anlattı. Ve ben anlattıklarına cuk oturan biriyle tanıştım. 2 hafta oluyor tanışalı. Falda çıktı diye değil, gerçekten hoşlanmaya başladım. Tarık bu kişiyle ilişkimin uzun yıllar süreceğini evlenebileceğimi bile söylemişti. Umarım bunu sallamamıştır. :KK61::KK60:

Benim arkadaşımada 3 kere baktı bu çocuk senin kaderin dedi evlenicen dedi kesin dedi 2 ay sonra bitti olayları bellide olmuyo bana tutan sana tutmuyo isteğin olur inşallah :) herkes sevdiğine kavuşsunnnnn :KK54: :KK54: :KK54:

umarım frekansı sana tutmuş bana tutmamıştır, herşey gönlünce olsun :nazar:

he doğru :) Allahtan bana verilen süreler kısa :KK52:
5 ay beklemem ulen. (kandırdım :KK24:)

yalnız iyice manyaklaştım. perşembe senle bişi konuscam diyince ya hayır diyorum (içimden tabi) daha süren var olamaz :KK59: delirdiğimin resmidir.
tabi işle ilgili konustu o ayrı :KK53:

Ay miniğim çok komiksin :) "Daha süren var" süpermiş:) Ama merak etme, bende de delilik belirtileri var :KK47:

Tarik dediniz, Tarik'i ozledim yaa.. gidip tavlami oynasam yine :)) Gercekten cok tatli hos muhabbeti olan biridir.. falin'a gelince ben cafe falcilarin'in yeterince iyi seviyede olduklarini dusunmedigimden bir daha baktiricagimi sanmiyorum (iyileride mutlaka vardir) Inanin bana benim baktigim fallarda cikiyor, ama illaki cikacak birsey soyluyorum demekki :KK66:) anladiniz umarim ne demek istedigimi.. hatta yuzune bakip karakterinide soylerim, hele dogum gununu soylesin hobaaaa gecmisindeki sorunlu iliskileri bir bir anlatirim. Arkadaslar gercekten zor degil bunlari soyleyebilmek.

bu yorumun üzerine artık burada keryneia'nın numarasını özelden atabilir misiniz diye mesajlar görebiliriz gibi gelmeye başladı :90: Bazı insanların altıncı hisleri daha güçlü oluyor, sanırım sende böyle birisin :)

bu yorumun üzerine artık burada keryneia'nın numarasını özelden atabilir misiniz diye mesajlar görebiliriz gibi gelmeye başladı :90: Bazı insanların altıncı hisleri daha güçlü oluyor, sanırım sende böyle birisin :)

off koptumm :KK60:... aman aman kalsin, benim demek istedigim bazi insanlar daha cok gozlemleyici oldugundan hisleride dogal olarak daha gelismis oluyor, kucuklugumden bu yana boyleydim. Benimkisi daha cok his ve mantigin birlesimi. Benim anlatmak istedigim sey, cafe falcilarinin soyledikleri illa ki bi kac sey cikacaktir (hepsini kastetmiyorum, illaki iyileride var).. cunku oran 50%, bu kadar basit.

Kızlar; bugun Mari nin bizi satmasından sonra :) artık fal olayına değil, aldığım kiloları vermeye odaklanıyorum bir müddet :)

Kimi insan üzülünce ağzına lokma koyamaz bense bu üzüntüler sonucu aşırı tatlı tüketerek bu hallere geldim :KK43:

Bu arada; bir arkadaşım Gaziosmanpaşa da oturuyor ve fala çok meraklı hatta O nasıl burda yok anlamıyorum; belki de aramızdadır da benim haberim yoktur :)

O na burda dün Birsen hanım konusulunca; dün mail yazmıstım birsen hanımı tanıyıp tanımadıgını sormustum. Ve biraz once cevap geldi hemen paylaşayım.

O Birsel diye birine gitmiş, birkaç ay once, kadın 3 harflilerinin oldugunu soylemiş, ama neredeyse hiçbir şey bilememiş mevcut durumla ilglili, hem kahve hem tarot kartları kullanıyormus, yanında su tası içinde taşları varmış. 35 Tl e bakmış.

Mınık inn gittiği ile aynı kadın olabilir mi bu acaba.

Kizlar cok saskinim, kendimi tutamadim sizlerle paylasmak istiyorum.. Erkek arkadasimin birisiyle ortaklasa is yapicagini soylemisti Elmira 4 5 ay sonra ve suan o gundemde. Kurulursa dedigi tarihten once olma durumu soz konusu :nazar::nazar::nazar:

ne güzel ya elmira'nın sana dedikleri çıkıyor:nazar:
bana söylediği şeyler olursa gerçekten şok olucağım , ama 6 hafta verdi.
sorması ayıp size barışma süresi kaç hafta vermişti?

ne güzel ya elmira'nın sana dedikleri çıkıyor:nazar:
bana söylediği şeyler olursa gerçekten şok olucağım , ama 6 hafta verdi.
sorması ayıp size barışma süresi kaç hafta vermişti?

15 gun demisti tekrar ayrilik olucagini soylemisti, biz barisir gibi olup tekrar bozustuk, derken tekrar bi tatsizlik yasadik. Ayrilik icinde, kusluk, baris, aci, ask, nefret, entrika, tutku :p ne istersen vardi ve Elmiranin dedigi gibi oldu, tekrar ayrilik olsada 10 15 gun surecek demisti, bende 10 gunlugune yurtdisina gitmistim ve dondugumde dedigi gibi aynen yasadim, gunu bile sasmadi.:nazar:

Iliskinin toparlanmasi benim de nerden baksan bi ay'i buldu. Endiselenme, dedikleri cikmaya basladikca ne dedigimi anlayacaksin.

Son düzenleme:
bu gece üstümde bi ağırlık kalbim patladı patlıcak:KK43:okadar canım sıkkın ki fallarada küstüm hep o çıkıo ama ne gelen var ne giden:KK43::-)43:

X