İstanbul'da Fal - Falcılar

Tatlim sen en ummadik anda olucak, hic kafani yorma ve zamanin gelcmesini de bekleme. 5 ayda cok sey degisicek emin ol.. baska birisiyle flort mu deseemmm, bi aksam bi yerde bulusup birseyler icmek mi desemmm ne desemm :)) .. hayatina bak, o senin yedegin olsun niye boyle bakmiyosun ki.. suan baska biriyle, sen neden bos durasin. Baska biri ile konus, kulagina gitsin.. bak neler oluyo o zaman!

Kizlar bende ayrilik yasamis biri olarak, o gunlerde neler yaptigima dikkat ettim. Gezip tozucaksin, o hayatina devam ediyorsa sende ediceksin. Emin olun en az sizin kadar onunda aklinda siz oluyosunuz ve belkide daha fazla. Arada ne olursa olsun, ne yasanmissa yasansin! o sizi bir kerede aklindan atamaz.. oh be kurtuldum dese bile! inanin bana bu fazla surmeyecektir. Daha sonra 'vicdan' araya girip, ya ruyalarina yada bir film izlerken, kendi yaptiklarini hatirlayip pisman olmaya basliyacaktir. Pisman olmaya baslamasiyla ayni zamanda o an ki sevgilisi arasinda her hangi bir terslik aklina su soruyu getirecektir: "Acaba onunla nasil olurdu?" Sizi arayabilir, sebebini kendide bilmez sadece ufak bir isik bekler.. ve alirsa hersey tersine donebilir

Hersey sizin elinizde! Bunu sakin unutmayin!

ama gerçek elmiranın verdiği süreye nası endekslemişsem panik yaptım.
bakalım yarın mariyi boğcam mı, hunu mi takcam

Mari son olsun, soz mu? Bak Elmira super bakmis sana, sen dayanamayip ayrilmissin ama bu pek ayriliga benzemiyor, ben birsey anlamadim.. anlayan var mi kizlar? Sizce minikdepresif ayrildimi? yooo diyolar, sen kendi kendine ayrilmissin

Mari son olsun, soz mu? Bak Elmira super bakmis sana, sen dayanamayip ayrilmissin ama bu pek ayriliga benzemiyor, ben birsey anlamadim.. anlayan var mi kizlar? Sizce minikdepresif ayrildimi? yooo diyolar, sen kendi kendine ayrilmissin

ayrıldım tabe mesahlaşmıyoz,araşmıyoz
öpmuyom,totosunu mıncırmıyom taciz etmiyom,sevgi sözcükleri (angus,eşek,keçi demiyorum)
evet ayrıldık. ama hayırlı oldu. tabi üzülmemek elde değil.
ivet mari son. bişiler çıkıp oturana kadar gitmcem.
aha topiçte söz veriyorum :78:

Tabi canim adam sana cikolotalar aliyor, beraber yuruyosunuz filan ohhhhh ama ayrisiniz :))), ben teshisi koydum, kussunuz siz!

Tabi canim adam sana cikolotalar aliyor, beraber yuruyosunuz filan ohhhhh ama ayrisiniz :))), ben teshisi koydum, kussunuz siz!

o tesadüftü. meleklerimden istediğim işaretti. bu ayrılık ya bize cok yarıcak,el ele ileriye yürücez. Ya da yaşadığımız bütün güzel şeyler yanımıza kar kalıcak.

hepimizin hakkında hayırlısı olsun. mariyi çok merak ediyom çok

kristin demirci iyi bir astrolog ama yuksek fiyatı. ama ınanılmaz ısabetlıdır. ısmını google layınca sıtesı cıkar.

Faciadan kastınız nedir ama olsun ben yinede özelden bilgileri alabilirsem sevinirim
saygılar

Kizlar cok saskinim, kendimi tutamadim sizlerle paylasmak istiyorum.. Erkek arkadasimin birisiyle ortaklasa is yapicagini soylemisti Elmira 4 5 ay sonra ve suan o gundemde. Kurulursa dedigi tarihten once olma durumu soz konusu

Son düzenleme:
dediğiniz gibi aradım elmırayı...ılk gun ne dedıyse aynı seylerı soyledı, ıkısını bırlıkte gormuyorum bunlar bırlıkte olmıcak dedı. ayrılmak uzereler dedı, fal yada benı hatırladı dıcem ama hatırlamadı da, fakat nerdeyse aynılarını duydugum ıcın cok saskınım.
bır tek fark var bu sefer pısman olup sana gelıcek demıstı, su anda kopek gıbı pısman demıstı ancak bugun aradıgımda su anda rahatı yerınde kızdan bır kazık yıcek ondan sonra pısman olup gelcek dedı aynı sureyı verdı bana.
ılk baktıgında senın evlılıgın olursa- olucaksa bununla olucak demıstı ama bugun onu soylemedı kararını ıyı dusunup ver dedı- o da anladı artık eskısı gıbı kosulsuz onu bekleyemeyecegımı.
ama ben eskı ben dıılım , pazartesı gunu onu umıtle bekleyebılırdım ama bugun gordugum resım mıdemı bulandırdı, sonucta ısın ıcınde annesı var, annesı kızı tanıyor aynı zamanda kız sabahkı resmı kaldırmıs gene ıkısı ortak arkadaslarıyla cekılmıs bı resım koymus.
oyle ıste, anlatıyım dedım .

canım bugün karşıya geçemedim birsen hanıma gidicektim caddebostana gittim günay hanıma pek memnun kalamdım ben daha iyi bakardımm zaten baakarken oje sürüyo mesajlaşıyo değişik bi yapısı var pek faldan anlıo gibi değildi veya frekans tutmadı bilemicem ama şu ana kadar gittiklerimn en kötüsüydüüü nese söyliyim dedim hayatım:))saol yinedee oyalandım hiç olamassa

tekrardan fal mı açtırdın yoksa sorularına mı cevap verdi? pazartesınden bugüne bayağı bişi değişmiş tatlım entrasan.. ayrıca anladığım kadarıyla şubatta filan bu kızla takılmaya başladıysa hemen anneyle tanıştırmalar filan bu kadar kısa sürede böyle davranıyorsa bu adamla ilgili bir daha düşün derim bence kendını bu kadar üzdüğüne değmez..böyle hızlı şeyler hızlı biter...

sorularımı cevaplamak ıcın kagıtları actı dıyım
gecen agustosta gıdıp ocak 17 de askerden dondu bu
anneyle kız facebookta bırbırlerını ekım ayında eklemısler..yoruma acık
sadece ben ıstegımı kaybettım..

Son düzenleme:
bugün taksim symbol cafe'de tarığa fal baktırdım. durumla ilgili bazı sorular sorarak doğru yorumlarda bulundu ancak gelecek için pek hoşuma gitmeyen karamsar bir tablo çizdi. falları çıkarmı baktıran arkadaş varsa lütfen yorum yazsın

benimde çok sinirimi bozmuştu ama çıkmadıııııııııııııııııı :) üzülmee bi arkadaşım fanatiğiydi sonunda balon oldunu o da anladııı onada çıkmadııııııııııııııııııııııı :)

Kızlar selam ,

Bugün hiç ummadık bir anda fal baktırdm , iş yerimize bir hanım geldi . Hülya Hanım .
Sarıyer civarından . Falın hala şokundayım ve hüngür hüngür ağladım . Bana o kadar doğru ve bir o kadar kötü yorumlar yaptı ki ! Gerçekten dediği gibi olursa hiç yaşamamak daha iyi . O civarda oturanlara kesinlikle tavsiye ederim , telefonla davet ederseniz geliyor . Hem bu kadar negatif hem de nasıl tavsiye ediyorsun demeyin ... Geçmişle ilgili çok çok az şey söylüyor , hep şuanki durum ve gelecekteki ihtimaller. Aslında ihtimal de değil o kadar kesin ve gerçekci söylüyor ki ağzım açık kaldı . 5 kişi baktırdık herkesinki çok güzeldi fakat benimki berbattı . Gayet uzun bakıyor . Başından savmıyor . Gerçeklerle yüzleşmeye hazır olsan varsa tavsiye ediyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…