İstanbul'da Fal - Falcılar

amon ra diye ordaki esnafa hep sordum göremedim
sen biliyor musun peki?

Ben de bilmiyorum ne yazıkki. Zaten bu bayanı duyduğumdan bu yana Taksim'e adım atmadım, o yüzden araştırma imkanım da olmadı.Öğrenirsen beni de bilgilendir olur mu?

bakırköyde calışıo cafe fincanda..ya arzuda şenayda cok ıyı baktırınca tesekkr edıceksın bana..cunku bana tawsıe edene ben tesekkr etmıştımm:):)

teşekkürler adasuri, varya kafam karıştı iyice walla. kafamçokkarıştı tamam gitmeye çalışıcam. bakalım ne olacak.:bbo:

Amon Ra Zeynep'e kimse gitmedi mi yani? Ben de çok merak ediyorum onu. Bir de Monami Sedat'ı. Bu arada 14 Şubat cafe Melda çok iyiydi ve söyledikleri çıkıyordu ama tatil'e gitmiş. Bir daha Taksim'e gidersem Monami Sedat'a gitmeyi düşünüyorum. Belki Meleklerdeki Can da olabilir. Fikir alabilirsem sevinirim.

sedatta canda tam bir fiyasko bence. monamiye gitmiştik ben semaya arkadaşım sedata baktırmıştı. can a da baktırdım.bir daha baktırmayı düşünmem. sitedeki yorumları okuyunca çok şaşırdım çok övmüşler ama hiç alakası yok ortalamanın altı bence.

Bence bu falcıların iyi mi kötü mü oldukları çok karıştı. Herkes en beğendiği ve en kötü bulduğu falcıyı sıralarsa belki bir istatistik çıkartabiliriz. Falcılara fal baktırıp denemek hem vakit hem de para kaybı olmaya başladı. Ben başlıyorum

En iyi: 14 şubat cafe Melda (ama Eylül'e kadar tatildeymiş) ve Sea Garden Neslihan
En kötü: Cafe laf(bakırköy) iskambil kağıdı tarot kahve karışık bakan. Çünkü tutarlı değil.

dilaya katılıyorum arkadaşlar, en beğendiğiniz ve paraya yazık dediklerinizi yazarsanız biraz daha derli toplu olur :) ben şuan ist dışındayım, son dönemlerde kimseye gitmedim ama önceden baktırdığım mona lisa.dakiler, kadınlar kahvesi-remziye, tasula, beyoğlu fal merkezindeki yabancı kadın, tam fiyasko olanlar..

mrblar en başından okudum bütün sayfaları en sonunda burcu ve levent i denemeye karar verdim en kısa zamanda fal baktırmaya gidicem ikisinede yanlız ben bişey rica edicem en başlarda nilüfer hanım diye birinden bahsedilmiş ben onu arıyorum nilüfer hanımın telefonu olan biri bana özelden atabilirmi acaba ?

bide kadiköyde sea mantı (yanlış yazıyoda olabilrim C mantıda olabilir ) daki elifi duyan yada baktıran oldumu hiç ???

bencede beğendiklerimizi beğenmediklerimizi sıralamak iyi olacak

bir daha baktırmam dediklerim: monami: sema, sedat, kadınlar kahvesi: remziye( hayatımın en kötü falı), melekler: can, güneşli nilüfer
fena değil dediklerim: pen cafe yeter, melekler: kerim, symbol: tarık, kadınlar kahvesi: barış
en iyi: kadınlar kahvesi: dilek, pelin, cafe zade:armağan

bu arada en iyi dediklerimininde her dedikleri çıkmadı ama diğerlerine nazaran daha iyiler

başlarda hepimiz onu iyi sandık ama tam bir fiyasko

bencede form bayagı sayfa oldu toplamak gerekli
bi daha hayatta gitmem dediklerim

paradiso demet, zade: armağan güneşli:nilüfer

denenmesi gerekenler

angels:burcu symbol:levent

kesinlikle gidilmesi gereken ise kaybettiğim falcım yıldız ortaköy(ankarada)

en kötü falcı bence sembol bora,,kötünün iyisi kadınlar kahvesi pelin,,birazdaha iyi taksim emre.,,ama bence en iyisi bakırköy fincan arzu ve şenay..

kızlar bugün şanslı günümdeyim sanırım bir falcı vardı telefonla bakan onu aradım gerçi daha önce hiçbir dediği çıkmamıştı ama istediğim şeyleri söylemişti bi tanıdığım da onun her dediğinin sürekli çıktığını söylüyor o yüzden aradım 30 tle bakıyormuş havale istedi neyse düşünürüm dedim kapattım
sonrada katrenin ayhanı aradım dedim bugun herkes acacak o da actı ama esi hastanedeymiş durumu pazartesi belli olacakmış o yüzdden boşuna aramayın
şimdi baktırsam mı bu kadına yoksa yarın neslihana mı gitsem ne bileyim

laf cafede çiğdem mi kötü hani çok iyiydi ben yarın gitcektim

istediğin şeyleri duymak istiyorsan sadece hiç arama, sen iste biz söyleyelim paran cebinde kalsın. Telefonla bak bakılması bence saçma zaten. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…