İstanbul'da Fal - Falcılar

yok çok ufak bir şey ama doğru çıkan bir şey...asıl söylediklerinin daha zamanı var temmuz'u bekliyorum. çıktı ya da çıkmadı diye yazıcam zaten.

Ben Burcu' yu acayip merak ediyorum gidersem çıkıp çıkmadığını burda sizinle paylaşıcam ama sanırım sadece haftasonu belli saatlerde angels ta oluyormuş yanlışım varsa düzeltin lütfenbayanssulusmile

Son düzenleme:
arkadaşlar izmitteki falcı bi arkadaşım gitmişti ona istediği şeyleri söylediği için memnun kalmış fakat tarihleri pek yakın değil o nedenle nasıl biri bilemem belki bende denerim ondan sonra ama denemek isteyen varsa alayım numarasını adresini falan

evet katre senin ayhanı bende çok aradım ya meşgule alıyor ya da açmıyor AM hep çalıyor gerçi açsada nereye gel diyeceğimi bilemedim:kedi:

bu arada arada yine ismi geçiyor die söyleyeyim nilüferin iyi sonuçlanacak dediği birşey kötü sonuçlandı gecenlerde belli oldu bunun yanında olmayacak dediği birşey de oldu gerçekten çok sallamaydı ama

evet katre senin ayhanı bende çok aradım ya meşgule alıyor ya da açmıyor AM hep çalıyor gerçi açsada nereye gel diyeceğimi bilemedim:kedi:

hmmm, evet ayhan hep öyle aslında cidden çok dolu biri...fal bakarken bile arayanları meşgule alıyor, açamayabiliyor. telrun'da istemişti numarasını noldu acaba gitti mi hiç sesi çıkmadı. tatile çıkacağım yakında tatil dönüşü gidebilirim, hoş temmuz sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum ama...gidersem hbr veririm gidebiliriz birlikte.

Merhabalar ben bu forumda yeniyim, ama falcılar konusunda baya bilgim var sanıyordum ki bu forumu okuyana kadar:)

Neyse istiklal caddesinde 14 şubat cafe diye bir yer var. Orda Melda diye bir bayan fal bakıyor. Çok kalabalık olmadığı için uzun da süre ayırabiliyor. Dedikleri de bana genelde çıktı. Bir de geçmiş sayfalarda Monalisa cafe Sedat'tan bahsediliyordu. Hala orda mı?hihoyyyt

hoşgeldin dilayc...

Slm

yeniyim ya bilgi doluyum hemen paylaşayım:)))

Bakırköy'de cafe laf diye bir yer var. Orada Çiğdem var çok meşhur ama hep çok dolu olduğu için baktırma şerefine erişemedim. Ama aynı yerde Halil ve Nükhet olukça iyi.

Dejavu cafe'de Neşe var. Fena değil. Çok iddialı bakıyor. Bekliyorum çıkıp çıkmayacağını
Aşkım Cafe'de Azat var. Suriyeli. ılginç fal bakıyor. Dini eğitim almış. Kahveye bakıyor birşey söylemiyor ama tarotta coşuyor. Süryani bir papazdan öğrenmiş. Bana kısmetim açılması için arapça birşeyler yazıp verdi. Saksıya gömdüm 1 hafta bekle besmeleyle çıkartıp yak dedi. Bugün yaptım dediğini bakalım açılacak mı?
Çingene cafe. Oradaki teyzenin adını bilmiyorum ama maviş gözlü bir teyze. Çok sevimli. Dün baktırdım bakalım ne olacak?
Fısıltı Cafe'de sahibi olan tombiş bir teyze bakıyor. Ayrı zamanlarda kahve ve tarot baktırdım. Birbiriyle tamamiyle tutarlıydı.

Bu yazdıklarımın hepsi anlaşmış gibi aynı şeyleri söyledi. Sanki birbirlerine telefon açmışlar gibiydi. Neyse bekliyorum. Çıkarsa buradan paylaşacağım.

maşallah her gün gidiyorsun galiba
bu saydıklarından gelecekle ilgili tutturanlar oldu mu peki

Gitmiyorum gitmiyorum , gitti mi de 3-4 yere birden baktırıyorum. Bunların hepsine son 1 haftada gittim. Bu nedenle çıktı ya da çıkmadı diyemiyorum. Ama Halil'e daha önce de baktırmıştım, dedikleri %90 aynen çıktı. %10'luk dilimi de bekliyorum. Dediğim gibi çıkarsa ya da çıkmazsa paylaşacağım.

hmm hepsi de bakırköydeymiş bayagı uzak bana

mesela halil uzun bakıyor mu ne tür bakıyor isim cisim veriyor mu

Kahve Tarot birarada bakıyor. 10-15 dak. kadar sürüyor. İsim değil ama eğer özel bir kişi ile ilgiliyse özelliklerini birebir sıralıyor. Tarihler konusunda biraz erkenci ama sonunda söylediği oluyor.. Bir de devamlı pozitif şeyler söyleyenlerden değil. Sıkıntılı bir durum varsa onu da söylüyor.İlginç açıkçası ben beğenmiştim. 3 ay sonra baktırdığımda yine aynı şeyleri söylemesi de beni oldukça şaşırttı. Tutarlılığı süper.

daha öncede bahsedilmiş laf acfe çiğdemden nerde peki burası saatleri falan biliyor musun

daha öncede bahsedilmiş laf acfe çiğdemden nerde peki burası saatleri falan biliyor musun

Carussell ile Capecity'nin arasındaki caddeden sahile doğru inerken balık restaurantlarının yanındaki cafe. Sabah 11'de açılıyormuş. Ama yoğun bir yer. Çiğdem'e ben p.tesi günü baktırmak istediğimde saat 14:30'du ve 14 kişi sırada bekliyordu. Erken gelin dediler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…