İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya elmakurdumusun ve trymaous kızlar cok saolun numarayı aldım nılferın sımdı okudum msjlarınızı foruma alısmaya calısıyorum :) bırazdan arıycam nılÜferı aksamda gıdıcem haha:)

Git tabi de çok iyi değilmiş Nilüfer. Çok umutlanma bence.
Herkese farklıdır belki ama genel olarak iyi değilmiş. Gidenler pek memnun kalmamıştı.

evet canim.annemin bilgisayadan girdim üye oldum.aktiflestirmem icin mail hala gelmedi anneme.bende anlamadim neden böyle oldugunu fisfisfis

cnm bana da öle olmuştu. arkadaşım da ben de farklı pc lerden aynı anda üye olduk onu aradılar, bana onay gelmemişti, hatta yardım bölümündeki yerden mail adresi alıp mail atmıştım. taa ertesi gün akşam mı neydi onay kodu geldi. onay kodunu girince hemen aradılar ama.. ecemhatunla görüşmüştüm ben. iyiydi ama dedikleri çıkar mı bilmem..

YA elma kurdumusun felan cok övmüş ama bende ümitlendim öle sen o zaman en begendıgın yeri sölesene canım oraya gideyim yada ne bilim nilüferı aradım görüştüm bu aksam 6 bucukta benı beklıyo

Git tabi de çok iyi değilmiş Nilüfer. Çok umutlanma bence.
Herkese farklıdır belki ama genel olarak iyi değilmiş. Gidenler pek memnun kalmamıştı.

YA elma kurdumusun felan cok övmüş ama bende ümitlendim öle sen o zaman en begendıgın yeri sölesene canım oraya gideyim yada ne bilim nilüferı aradım görüştüm bu aksam 6 bucukta benı beklıyo napıyım sence tryamour

Tarih vermeyen falcı kötü mü oluyor yani?
Bana kim tarih verdiyse çıkmadı bugüne kadar.

evet banada verilen tarihler hiç tutmamıştır zaten... Ama bunun dışında da söyledikleri tutarsızdı..Başta söylediği başka sonda söylediği başka... Bir de burca göre yorum yapıyor bence...

kızlar 2 gun once arkdasım tutturdu symbolde batu dıe bırı varmsı kesın gıdelım ıcıme doguo cok ıyı bı falcıymıs dıee... nese gıttık ben baktırmıcam dedım kendısı ıctı kahvesını... pat dıe yanımızaa esmer sekercım dıe konusan bı cocuk geldı.. batuymus.. actı kahveyı anlatmaya basladı ... detaya gırmeden şokumu anlatıcam... ıgrencccccccc bı faldııııı ınanamıorum.. kızın 8 aylık bı ılıskısı var ve o cocukta benım arkdasım zaten... kıza dedı kı senınhayatında ben bırını gormuorum dedı bıs sasırdık bırbırımıse baktık sonra cevırdı lafı dedı kı yanı ne var gıbı ne yok gıbı yanı... sonra harf sallamaya basladı n -u fılan ddı temmuzda onla bırlıkte olucaksın fılan dedı...kız da cok etkılenen bırısı.. kalpten gıdıodu... acaba ayrıldık ta benımmı haberım yok dedı.. nerdeyse arıcaktı cocugu DDD zor kendıne getırdım ama sınır oldum ben dıorum melekler kahvesı ne de sembol bana yaramıo eger ben baktırsaydım demek kı cenazem cıkıcaktı ordaDD kız 8 aydır bı ılıskım var dıyınce cocuk ısrarla dıokı: şekercım gorunmuyor ama o zaman ayrılıcaksın baska bırı cıkıo sana dıoooDD ay varya oldurucektım yaaa keske hemen falı kesseydık dıorum ama ole de yapılmıo o an... batu beyy vay bee şekercımm demes mı bıde sonra da dıokı alla allaa ben mı bugun gunumde dıılm bakamıorum acaba ters mı teptım noldu dıo kızlar işte bole paylasım dedım DD

haa bı de kız bana faldan once cok asık oldugunu soluo sımdıdkı sevgısılıne...hı cbu kadar kımseyı sevmedını soluo... batu şekerı de dıokı falda seni ben cok asık olarak gormuyorum dıo asıkta dıılsın sen dıo DDD kızın suratı varya sekılden sekıle gırdı krıze gırdım sınırden DD

Canım yeni gördüm mesajı malesef..
Sen kararını vermişsindir artık. Ben mükemmel bir falcı bilmiyorum İstanbul'da.
Ama zaten forumu okursan kendin de görürsün birinin iyi dediğine öteki kötü diyor.
Artık şansa kalmış biraz da. İçinden geleni yap en iyisi.
boshayallersmile

Gıttım dedıgımıde yaptım yanı tryamaourcum hahaha nilüfer abla aldı bızı bı yerden evıne gıttık arkadasla ıctık baktı falan ben begendım yanı ıyı bıldı bı suru sey ben hastanede calısıyorum bızım hemsıreler gıdıcek onlar ıcın ayarlıcam sımdıde:)

Beğendiysen sorun yokk..

Ben de başka mailden üyelik aldım ama onay maili gelmedi hala.
Sanırım başka bir bilgisayardan denemem gerekiyor.
Elifana en çok övüleni. Eğer tatilde gerçekleşecek dediği olay çıkarsa hemen yazıcam.

canim anneme ertesi gün sabah geldi onay maili...elifanayla konustu simdiyi bildi.sonra diger teyzemde aradi ama o saatte elifana yoktu.umayi denedi.tek kelimeyle fiyasko.
ya hatirliomusun tryamour ben bi ara iranli bi kiza baktirmistim tarot fali hatta cok sinirlenmistim felan filan???yao kizin dedikleri dogruymus tryamour.ben dün annemle bide arkadasimla doktoruma gittim.hani biadam vardi sifali yönden iyilestiriyo diye.kontrole gittik hep beraber.bende kalktim icimden geldi hem bilio diye soriyim dedim buna.sordum iszte hayatimda mutlu olcakmiym diye.cevap vermek istemedi güldü.ve dediki eh gibi bir laf etti.niye dedim.iliskindede evliligindede cok problemlerle karsilascaksin dedi.ben istanbulda birde hocaya baktiricam.böyle fallarla olmuyo

ya benim annemlerin eskiden istanbulda tanidigi birkadin vardi.hoca degildi aslinda ama cinliydi iste.benim taa ozamanlar ilkokuldan arkadasimin annesinin kocasiyla arasi cok bozuktu cok kötüydü.dua okuyolardi düzelmiyodu felan.sonunda bu kadini bulmuslardi.bu kadin suyun icine yumurta kirip bakiodu söylüodu herseyi.kadina büyü yapildigi ortaya cikmisti.hatta bu kadina söylüyolardi demek.mezarliga götürmüs bunlari.mezarliga topragin icine resmen sopaya caputmu ne baglamislar.kac tane bulmuslar ondan.hatta kadin sonuncusunu bulamiyorum demis.bir tane daha vardi bulamadilar.su mu vermisti kadina ailesine icirsin diye.adam düzelmisti sonra. böyle fallarla olmuo malesef.gercekten isi bilen insanlara gidip soirmak lazim.ama tabiki karsiliginda senden medet ummayarak.gelipte senden yok 800ytlye bakarim bozarim demeyerek.

he he bana soyledıgı tarıh ılerıye donuk olan valla cıdden ılerı
2011-2012 gıbı hayırlı bır evlılık yapıcaksın dedı.. gayet genıs bı zaman dılımı

Ya canım sen niye bu kadar kafana takıyorsun ki anlamadım. Hocaya gidip kısmet açtırmayı fln mı düşünüyorsun? Bence bol bol dua etmeye bak. Eğer üzerinde büyü fln varsa bilemem gerçi ama biraz da dua etmek lazım. Hocalara para yedirme bence.
Geleceği boşver şimdiye bak. Böyle yaşanmaz ki.

cok uyurum.yani anormal uyurum.birakin günde 24 saat uyiyim.ders calismak istiorum cok istiorum.calisamiorum.kafami toparlayamiorum.erkeklerle zaten iliski berbat.hic bisey disaridan görüldügü gibi degil.dua hep okuorum canim zaten aksatmadan.
ama evet büyüyü bende cokdüsündüm.niye olmasinki?belkide bu yüzden sIKItini yasiorum.veya aile icinde yasioruz.neden olmasin ki?ne yapmak gerekir?

bi cinci hocamiz eksikti oda tam oldu:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…