İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar merhaba uzun zamndır giremjyordum. taşınma işleri çıktı. neyse cuma günü tekrar kadınlar kahvesi diek e gittim. son zamanlarda gittiğim hiç bir falcı taşınma meselesinden bahsetmemişti. bir tek dilek, pelin ve armağan bahsetmişti aylar öncesinde. her neyse dilek e bir senedir gidiyorum ve bana baktığı fallar hep aynı doğrultuda. ama bir türlü son vurucu darbe gelmiyor. her dediği çıkmasada yinede benim en favorim dilek.

aynen :)) bana da hep aynı dogrultu da cıkıo ama hanı zırvalamıo bende ocakta kesfetmıstım ocaktan berı hep dılekteyım.. mutlu edıo yaa en asından napım sempatiksalakcinni

kızlar merhaba uzun zamndır giremjyordum. taşınma işleri çıktı. neyse cuma günü tekrar kadınlar kahvesi diek e gittim. son zamanlarda gittiğim hiç bir falcı taşınma meselesinden bahsetmemişti. bir tek dilek, pelin ve armağan bahsetmişti aylar öncesinde. her neyse dilek e bir senedir gidiyorum ve bana baktığı fallar hep aynı doğrultuda. ama bir türlü son vurucu darbe gelmiyor. her dediği çıkmasada yinede benim en favorim dilek.

işte benim demek istediğimde bu aslında ''son vurucu darbe yok!!! '' ufak tefek şeylerin tutması değil asıl konunun çıkması önemli.

bırak armağanı ya o herkese aynı şeyi söylüyor nasılsa istanbul herkes taşınır diyordur bana da 2 yıl önce ev alacaksın taşıncaksın dedi gecen sene için de ne taşındım ne ev aldım ne de öyle bir hamlem oldu kadın herkese aynı şeyleri söylüyor
araba da alacaksın demişti ama benim planım vardı fakat dediği son tarihten 6 ay sonra aldım

bu arada levent de burcu da pozitif insanlar olmalarına rağmen bana sevdiğim kişiyle evlenemeyeceğimi ve uygun biri olmadığını anlattılar her ne kadar sonuçtan memnun kalmasam da diğer dedikleri tuttuğu için inanıp beklemeye koyuldum bahsettiğiniz vurucu darbe benim için 21 temmuz çok bişe de kalmadı bekleyecem bu arada ömrümden ömür gidiyor ama napayım

kızlar vurucu darbe derken bahsettiği gelişmeler oluyor ama son bir şey kalır ya hanj ok yaydan fırlar ve hedefi vurur bende hep karavana sonuç yok. verdiği tarihlerde az çok tutuyor. ama diğerleri onun kadarda iyi değil. taşınma konusunda dilek olsun, pelin lsun, armağn olsun tarih tuttu. ben tarot konusunda size katılmıyorum. bence tarot daha çok çıkıyor. deste ile bakan kişi arasında bir bağ oluşurmuş. kahve bakmak daha zor tamamen hissiyat. bu nedenle kahve falları daha az çıkıyor. meleklerdeki kerim bence kahvede iyi. birde pen cafe binnur gerçi o ayrılmış. incicafe nesrinle ilgilide çok yazılmış. onu denemek istiyorum.

Geçende dilek hanıma gittim. Aslında bildiği şeyler var, ama çok detaya girmiyor..Geçmişi bildi diyebilirim...Ailemede baktı, söylediği bir şey hemen çıktı, şaşırdım tabiki. Birde fala bakarken, bak göreceksin demedi deme diyerek kendinden çok emin konuştu. Bakalım zamanla görücez artık..CADIARZU

ümraniyedeki falci sorumdan sonra su falına iyi bakan bir yer bilen var mı? bildiğim kadarıyla en ayrıntılı su falı ile bakılan fal:kahve:

Ya su falı çok çok pahalı oluyor ama.
Eğer ucuza yapıolarsa bir problem vardır kesin. Çünkü su falında araç yok
başka varlıklar devreye giriyor. ıyi bakanı bulmak çok zor. Olsa da çok para istiyorlar zaten.

X