İstanbul'da Fal - Falcılar

ama üç kahve falı baktırıp, istediğimiz cevabı alamadıktan sonra, bir kere su falı baktırıp adam gibi sonuç alamak daha hesaplı bence. İyi su falı bakan denediğiniz memnun kaldığınız bir yerler var mı?bayanssulusmile

Bence siz de bi viversuma üye olup Elifana'yı deneyin.
O suya bakıyor. ılk konuşma ücretsiz. Daha önce baktınız mı siteye bilemiyorum.

FALA ıNANMA FALSIZ KALMA!

Ünlü isimlerin kritik anlaşmalar, konserler ve özel yaşamlarına ilişkin kararları falcılarına danışarak aldıklarını biliyor musunuz? Bülent Ersoy, falcısının bir dediğini iki etmiyor. Ebru Gündeş Osman Tan Erkır’dan ilişkisi hayırlı görünmediği için ayrıldı. Cem Yılmaz'sa el falına meraklı..

Bülent Ersoy, falcısının bir dediğini iki etmiyor.
Beyoğlu'nda özel müşterilerine Cihangir'deki evinde 'Mısırlı Zeynep' adıyla tarot ve kahve falı bakan falcının en ünlü müdavimlerinden biri de Bülent Ersoy. Zeynep'ten çok memnun olduğunu yakın çevresine anlatan Ersoy, akla hayale gelmeyecek isteklerde de bulunan falcısının bir dediğini iki etmiyor. Kapısını Gizem Özdilli ve Oya Aydoğan gibi ünlü isimlerin çalıyor. Zeynep'in söylediklerine göre anlaşmalara imza attıkları belirtiliyor.

Cansu Dere: Cansu Dere'den Aşk falı
Cansu Dere`nin falcıdan çıkmadığı söyleniyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz`la aşk yaşayan manken Cansu Dere`nin yeni mekanı fal bakılan bir cafe`ymiş. Burada ilişkisi hakkında bilgi almaya çalışan ve Taksim`deki bu mekanda haftanın bir günü mutlaka fal baktıran Dere mekanın sıkı müdavimleri arasındaymış.

Gülben Ergen - Teoman: ıkiside aynı falcıya gidiyormuş
Gülben Ergen en çok fal baktıran ünlülerden biri. Özellikle Mustafa Erdoğan ile evlilik yapmadan önce her seferinde aynı falcıya giden ve ona çok inanan Ergen tüm işlerini falcısının söyledikleri doğrultusunda yapmış. Ayrıca Ergen'in müdavimi olduğu bir falcının bir diğer ünlü müdavimi de Teoman. Ünlü rokçı Teoman, menajeri Funda Sanlıman ile sık sık söz konusu falcının kapısını aşındırıyormuş.

Ebru Gündeş: Falcıya inandı, ilişkisini bitirdi
Falcısına araba aldı
Ebru Gündeş, falcı Umut'a danışmadan hiçbir karar almıyor. Osmantan'dan ayrılmasında da falcısının payı olduğu şeklinde haberler magazin basınının bombası olmuş, o dönemde sabahın dördünce falcısının evinden çıkarken görüntülenmişti. Her karar öncesi Umut'a kahve falı baktıran Gündeş'in, Erkır kendisine evlenme teklif edince soluğu 'Bursalı Umut'un yanında alması ve fikrini sorması üzerine Umut'un, "Bu evlilik hayırlı olmayacak" diyen genç falcının etkisinde kalarak Osmantan'ın teklifine "Hayır" yanıtını verdiği belirtildi. Gündeş iş hayatı dışında en çok da özel hayatıyla ilgili şeyleri merak ederek Umut'a fal baktırıyor. Şu sıralar birlikte olduğu Reza Zarrap ile ilgili merak ettiklerini de falcısından öğreniyormuş! Falcısı, Zarrap ile ilişkisinin nikah masasına uzanacağını söylediği için de dedikodulara göğüs geriyormuş. Falcısından çok memnun olduğunu söyleyen Gündeş, geçen yıl yaşadığı olay sırasında Umut'un baktığı falın aynen çıkması üzerine ona son model BMW hediye etmiş.

Müjde Ar: Kriz günlerinde fal baktırıyor
Son zamanlarda fallara çok merak sardığını açıklayan Müjde Ar, “Hem eşim Ercan Karakaş, hem kendim için her gün o astroloji haritalarına bakıyorum. Fena gözükmüyor durumum. Artık işimiz fallara kaldı, bundan sonra her gün fal baktıracağız” dedi.

Cem Yılmaz: El falı merakı var
Ünlü komedyenin el falı merakı var. Yaptığı espirilerle falcısını bile güldürdüğü söylenen Yılmaz, el falında kendisine kısmet çıktığını söyleyen falcıya takılan Cem Yılmaz, zaten bu aralar kısmetsiz günler geçirdiğini söyledi.

Hülya Avşar: Falda ayrılık çıktı
Kahve falına inanan Avşar kızı Saadettin Saran ile ilişkisi zamanında falcısının ona ayrılacağını söylemiş ve ardından iki hafta geçtikten sonra Saran ile ilişkisi bitmişti. Falcısına çok güvenen Avşar kızı sürekli olarak kahve falına baktırıyor.

Aysun Kayacı: Falda ayrılık çıkınca parasını bile vermeden gitti
Ünlü manken Aysun Kayacı, ünlü tarot falcısı Nuray Sayarı´ya sık sık gidip tarot falı baktırıyormuş. Hatta eski aşkı Emre Aşık zamanında ilişkisini sormak için falcısına giden Kayacı'nın falında ayrılık çıkınca ünlü manken falcıya parasını bile vermeden evi terketmiş.

Alıntıdır.

Alıntı yaptığım yazıda belirtilen Cihangir'deki Mısırlı Zeynep'i duyan var mı?

kıs onlar çok pahalı bakarlar:)) servet lazım..
ben elifanaya baktırdım 10 dk ya baktı yya bakmadı açıkçası bişi anlmadım zaten kafam karışık ilşki açısından o da karıştırdı sanki bazı şeyleri heç iyi bişde sölemedi başka baktıran var mıydı yourmlarınıza alsam arkadaşlar..:çok üzgünüm:

mısırlı zeynep bence çok para ister normal fal cafelerdeki gibi fiyatlara bakacağını sanmıyorum.Ben en çok ebru gündeşinkini merak ediyorum ama Bursadaymış baksanıza kadın falcıya araba almış ama yazılana bakılırsa şu an çok zengin azerbeycanlı bir iş adamı ile evlendiler

Son düzenleme:
AMON RA internet sitesine baktım telefonu yazmıyor olsa arayıp fiyatını öğrenecektim
**** Eski Mısır'ın etnik dekorunu, gizemin gücünü kahve ve tarot eşliğinde sıcak bir atmosferde "Mısırlı Zeynep" ile "Amon Ra"da yaşayın...
özel müşterilerine evinde bakıyormuş bu cafeye gitmek lazım aklinialirimsmile

bence elifanayı falan bırak hatta viversum mu ne o siteyide bırak öyle telefonla olacak işler değil bunlar. boşuna ümitlenme ya da söyledikleri ile kafanı yorma telefon işi tamamen ticari evde oturdukları yerden 1-2 kalıp cümle kuruyor görmeden olmaz

canım haklısn valla ama işte takıldı kafama üzerimdeki kıyafet rengini bildi ve aykta olduğumu söledi gerçi herkese aykatsın dio galiba.. bikaç şey daha dedi hoşuma gitmedi.. ya bu sosyete aleminin falcıları ne kadara bakıolar acaba.merk yaptımm. bu aralar faldan uzak kladım galibasenağlama

kızlar bu cafedekileri ve o internet sitesini bi yana bırakıp şöyle daha iyi bakan birilerini bulsak, Mısırlı Zeynep yeni bi isim mesela..

aynen telefonları ve fal cafelerde basit şeyleri tutururup, sallayanları boşverelim mesela mısırlı zeynep' e gitmek lazım, giden olursa yazsın.Benim yolum taksime düşünce gidicem mutlaka.
Melekler kahvesindeki falcılara özellikle gülşene , angel's daki burcuya boşa para kaptırmayın derim yinede siz bilirsiniz bana hepsi hikaye yazdı.

mısırlı zeynep'in sitesinde tarot nedir kısmında şöyle yazıyor:
Tarotun fal olarak değerlendirilmemesinin bir nedeni de enerji akışıyla olan bağlantısıdır. Tarota bakan ve bakılan kişiler arasında fiziksel bir temas gereklidir. Bu nedenle bilgisayar ve telefon aracılığıyla bakılan tarotun kehanet şansı yoktur.

günler gelip geçti..hiç bir falcının tahmini tutmuyor...ben de umutlanmakla kalıyorum...ve bu daha da kötü..

Burcu'dan bir çok kişi memnun kalmıştı aslında bende dahil.. Size çıkmadımı söyledikleri

daha önce bahsetmiiştim edirnede bir falcı var diye..insanı hiç umutlandırmadan herseyi söylüyormuş mesela benim arkadaşım her dediğini yaşadı...ama o da çok uzak..

kızlar şu mısırlı zeynep in sitesine az önce girdim. tel yazmıyor. acaba ne kadara bakıyordur? merak ettim valla.

anca zaman buldum.simdi evdeyim.elifanaya geri aramasi icin taleptebulundm..bakalim 1 saat icerisinde aricakmi?! ararsa burdan paylasiirim sizinlea.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…