İstanbul'da Fal - Falcılar

anammmm anammmmm kim bu serhat???niye söylemiyo arkadasin bakim hmmmkötükedihüso

delibalik merhaba..

şu bostancı daki kadını bende duymuştum.. iyi baktığını söylemişlerdi...ki sende tasdikledin...rica etsem...telefonunu özelden mesaj atabilirmisin..şimdiden çok teşekkürler:)

alevko ya kes'n'kle katılıyorum...paradiso demet çook kötü...para tuzağı ve dedikleri çıkmıyor

Ya sevgilim yokta oldugunda gitmem onla zaten, benim boyle seyler yaptigimi bilmesini istemem acikcasi XD

Bide asiri fazla bilen kisilerden korkuyorum, hani gelecekle ilgili her olumsuzluguda duymama gerek yok, illaki olumsuz biseyler yasicam ama marifetmis gibi yuzume soylerse kafa goz dalarim heralde kötükedihüso

alevkocum mesajını aldım saol ama değmez diyorsun boşa para vermeyeyim o zaman.
bugün pilav cafenin önünden geçtim (kadıköyde) kalabalıktı girip baktırmadım. Ümraniyede bir kadın var diyorlar öğrenirsem hemen yazıcam size

evet bence de erkek arkadaşlara kocalara böyle şeyler anlatılmamalı
benim de istanbulda fal maceram zade armağanla başladı o gün küstük erkek arkadaşımla ve bana bu gece barışacaksınız demişti o gece barışmıştık ve ona zaten biliyordum ben falcı söyledi dediğimde çok sinirlenip bir daha falcıya gitmeyeceğime dair yemin ettirmişti ama beni bu hale düşüren de o napayımaklinialirimsmile

şimdi bu fal cafelerde denilenler çıkmıyor mu diyorsunuz
boşuna beklemeyim mi yani temmuzu

kızlar bncede şu evinde bakan meşhur kişilere yönelmekte fayda var=)
diğerleri tamamen ticari yapıo bu işi.
mesela symbol de serkan günde 80 kişiye kadar bakıyomuş.
düşünsenize ne verim alabilirsinki günde 80 kişiye fal bakmış birisinden.

bnde bu ara birini duydum o kadının peşindeyim
kurtuluşta anna diye bi bayan,hiç duyanınız oldu mu?
bi tandığımz büyük bi miktarda parasını kaybetmiş/çaldırmış.
anna ona kimin çaldığını söylemiş ismiyle.arkadaşı çıkmış ve almış parayı falan.
bayaa ii biri yani medyum gibi bişi. 50 tl kahve 50 tarot bakıyo.
parasına değer keislikle ama herkesi almıyo malesef.
ben tanıdık kişileri soktum araya bayaa bi zorladım
ama yeni kişilere bakmıcam demiş istememiş.
ayar oldum valla sanki bedava bakacaktı :/

tatlım geçmiş olsun ne oldu (

teşekkür ederim canım

araba kullanırken direksiyon hakimiyetini kaybettim,bi sağ bi sol bariyerleri sıyırdım bi süre,anca düzelttim direksiyonu,sağ tarafım uçurum gibi bir yerdi sol tarafımda ağaç doluydu.

sonra baktım 3 günlük dünya,ertelemek istemedim ve fala gitme nedenim olan arkadaşımla barıştım,kendimi affettirdim şimdi kafam rahat

belkide fal baktırdığım için aksilikler belalar buluyodur beni ne dersinizCADIARZU

merhaba arkadaşlar,
bir süredir takip ediyorum yazdıklarınızı, hatta söylediğiniz birkaç falcıyı da denedim. söyledikleri çıksa size de yazacaktım ama henüz zamanı var.
en son tasulaya gittim. geçen yaz da gitmiştim. söylediklerine inanmayıp hatta saçmalıyor diye sinirlenip çıkmıştım ordan, çünkü bana göre olması imkansız şeylerdi. 4 ay kadar sonra oldu söylediği ama ben unutmuştum falı, çok sonra hatırladım ve şaşırdım. geçen tekrar gittim, umarım söyledikleri gerçekleşir.
aranızda tasulayı deneyen var mı?

bana malesef cıkmamıstı... gecen sene gıtmıstım cıkmadı... ustelık su falı bakım 20 ver dedı gıttı kartlardan yardım aldı sevmıorum tsunamı tasulayı:ecrin_bebek:

ben de tasulaya gitmiştim ama trip atıyodu bakmadı, kızı vardı sanırım orda ona baktırdık bizde.
ama hiç bişi çıkmadıı

Gecmis olsun, canim fal'a baktirmayanlarda kaza geciriyor... dalginlik yuzunden olmus olabilir. Stres yaptigin konular uzerinde falcilardan medet umma derim ben. Dinlen, rahatlat kendini... sonra hersey yerli yerine oturucak emin ol..

kızlar avcılara hangi gün gitmeyi planlıyorsunuz?pazar günü olursa bende gelmek isterim..o gün benim izin günümde..(eş tarafından anne grevde izni:))

canım geçmiş olsun yaa dikkat et kendine senağlama
çok takılıyoruz bazen dediğin gibi sanki onların söyledikleri olmasa hayat devam etmiyor biz yaşayamıyoruz aman başımıza ne gelecekse gelecek yani öğrensek ne olur ki bizde amma meraklıyız en çok merak ettiklerimiz yok ne zaman evleneceğiz yok geri gelecek mi yok barışacak mı yok gidecek mi amaaaaannn olursa olur olmazsa ben keyfime bakarım zaten keyifleri bozmak yok hayatım olumunekankayizsmile

Ortaköy'de meşhur Ümit Abla vardır, tarotçu. Onun da hiçbir dediği çıkmıyor, belirteyim...

viversum a üye oldum elif ana aradı beni dipnotlarım şöle ki ;

- aşk hayatın çok kötü ayrısınız dedi (Allah korusun öyle bir şey yok ) yok öyle bir şey dedim hayır ben şu anda yanında değil demek istedim dedi ama ayrılacaksınız dedi yooo aramızda sorun yok ki dedim ama öyle görünüyor biri aranızı bozacak dedi hahahahahaha
- iş hayatım için kurduğu cümle ;

" bu işte kalıcısın uzun süre burda olduğun görünüyor gelecek haberin var başka bir işe geçeceksin"

fal keyfimi de kaçırdı yaw atıp tutuyor ilk başta şovu güzeldi ama canım seni şu anda ayakta görüyorum hareketlisin sanırım bir yerde dur falan dedi ayol topuk sesimi 2 mahalle öteden duyuyorlar hareketliyim tabi :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…