İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de olsam cok kızardım güvenim sarsılırdı belki bakmıştır ama yorum yazması cirkin bence özür dileyene kdr da konusma

Kızlar konudan bir tık bağımsız bir şey sormak istiyorum. Doğal taş almak istiyorum falcılar hep öneriyor ama güvenilir bir yer biliyor musunuz bu işin sahtesi de çok çünkü

Büşra anımın iletişim bilgilerini paylaşabilir misiniz rica etsem özelden

Kızlar konudan bir tık bağımsız bir şey sormak istiyorum. Doğal taş almak istiyorum falcılar hep öneriyor ama güvenilir bir yer biliyor musunuz bu işin sahtesi de çok çünkü
Ben " sifataslari " diye bi instagram sayfasından alıyorum,sıkıntı yaşamadım bi bak istersen sayfasına

fal baktıracam ama elimde sıfır kişi var berki deneyeyim diyorum gelecek yok diyorsunuz yakın gelecek bilse yeter valla

Zeynep bana hiç çıkmadı hiç bakamıyor bana ya böyle ben anlamıyorum onun bakma şeklini böyle sanki aklına gelen her şeyi söylüyor ciddiye alamıyorum zaten aklımda onun falları kalmıyor

Ay bu konuda içimden geçenleri yazmışsın
Bakın boşanan biri olarak kızlar ilk başta size saygısı olmayanın sonra hiç olmaz basit bir beğenme diye başlayan olaylar öylesine konuştum yattıma döner ama asla kabül etmeyin böyle yorum yapınca korkuyorum hiç aldatılmadım aldatılsam ne tepki veririm diye ama olsun

fal baktıracam ama elimde sıfır kişi var berki deneyeyim diyorum gelecek yok diyorsunuz yakın gelecek bilse yeter valla
Berk gelecek bende olmadi ama vade olarak da net konusmadi, Temmuzu bulur demisti. Yani surpriz olursa olabilir bilmiyorum ama su anda oyle bir ihtimal kalmamis gibi duruyor.

Biryolun Var Falci Mars da bazen biliyor ama denk gelmek lazim onun gunune, kahvesi pek iyi degil Tarot iyiydi ama kapatmis onu belki Katina'da iyidir.

Telefon numarasını banada verirmisiniz

Berk bana vade verdi bugün, yarın bitiyor vade. Birkaç gün sarkma ihtimalini de göz önünde bulunduruyorum ama çıkacak gibi değil

Berk bana vade verdi bugün, yarın bitiyor vade. Birkaç gün sarkma ihtimalini de göz önünde bulunduruyorum ama çıkacak gibi değil
Fallarda gercekten vade tutmuyor tutarsa da denk geliyor bence. Falcilar hep oyle der, fal spirituel bir konu zaten zaman kavrami yok sadece kisa vade uzun vade denebilir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…