İstanbul'da Fal - Falcılar

Laf Cafe Çiğdem'e 2017'de başka biri için baktırmıştım. O dönem o kişiyi sevdiğimi sanıyordum tabi, kayda değer biri değilmiş zaten. Bana "sevgililer gününde x restorana gideceksiniz, sevgili olacaksınız" demişti o zamanlar ama çıkmadı. Adam her yerden engelli o seneden beri 😀
Ama benimle alakalı çok ince bir detay bilmişti, ufak bir ameliyat geçirmiştim. Onu direkt söyledi. Ben gittiğim zamanlarda da çok sıra olurdu.

Zeyzey hariç herkes patladı safiye de sevgilisi yok aklında kalbinde dediği adam biz flörtleşirken birden soğudu dediği gibi bazı tarihlerde yazdı ama bugün öğrendim ki sevgilisi varmış kendisi dedi

Laf Cafe Çiğdem'e 2017'de başka biri için baktırmıştım. O dönem o kişiyi sevdiğimi sanıyordum tabi, kayda değer biri değilmiş zaten. Bana "sevgililer gününde x restorana gideceksiniz, sevgili olacaksınız" demişti o zamanlar ama çıkmadı. Adam her yerden engelli o seneden beri 😀
Ama benimle alakalı çok ince bir detay bilmişti, ufak bir ameliyat geçirmiştim. Onu direkt söyledi. Ben gittiğim zamanlarda da çok sıra olurdu.
Son zamanlar babada Çiğdem bilemedi söyledikleri olmadı :/ Birgül bildi geleceği de söyledikleri hala çıkıyor yine baktıracağım ama daha da detaylı bir falcı bulsam keşke 😂

safiyenin dediğine kalsaydı benim aylar öncesinde durumumun düzelmesi lazımdı, onu geçin kızlar. anı biliyo okey ama gelecek çıkmıyo pek onda.

X