İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet arkadaşlar bugün birgülü yakaladım baktırdım … bizim bi ev işimiz vardı yeni ortaya çıktı mütehattlik falan derken bu seferde onu bildi …. Eşimin şehirdısı işlerini bildi yurtdışı işini bildi … ve bana sen niye kafanda tüp bebek kuruyorsun her şey normal çıkmış stresten olmuyor dedi ve doktorumda öyle dedi ufak tefek vitaminler düşüktü Birgül doktora git demişti gittim çözüldü onlar yani beni bildi daha bir çok şey çok şükür hatta bir kaç işimde de fikir aldım 🧿💖
valla bende dün baktırdım bayaaa nokta atışı yaptı umarım dedikleride gerçekleşir ya

hah adı neval. severim onun prensiplerini ben. diyorum ya öyle bir zaman aralığı veriyor ki, o süre içinde insanın başına gelmedik falda çıkmadık şey kalmaz. zaten o süre içerisinde tutturmuştur o müşterileri aylığa bile bağlamıştır bu ay bu kdr kesin gelirim olur diyordur. sen 2-3 yıl snr gitsen de olur gitmesen de. eğer diyorsan bana gerçekten hayatta bilinemeyecek şeyler söyledi , aynısı 10 insanda bir zor görülür dediği şeyler çıktıysa o zaman bizimkileri tutturamamıştır.
Geçmiş yıllarda bahsedilen nevali bilen var mı? Acaba Fındıklı Mahallesi'nde oturan Neval Hanım mı? Ben bugün gittim de aynı kişi mi emin olamadım. Bilen varsa yazabilir mi?

Begendiniz mi siz bugun gittiginizi nasildi
Ben zaten tavsiye üzerine gittim. Bir arkadaşımın arkadaşına sevgilin seni aldatıyor demiş ve çıkmış. Bir süre cesaret edemedim gitmeye ama sonra dayanamadım gittim. Çok tersleyen kızan bir kadın ama bence kalbi çok iyi ben sevdim. Yalnız çok kötü şeyleri de patır patır söylüyor. O yüzden bence gitmeden düşünün. Ben çok ağladım çünkü. Başına gelecek kötü şeyleri bilmek mi daha iyi bilmemek mi tartışılır. Bu arada sadece gelecek odaklı bakıyor yani çıktıkça anlayacağım ama güncelde de bildiği bazı şeyler oldu. Bana sorarsanız ben çok beğendim ve inandım bence dedikleri de çıkacak, umarım sadece iyi şeyler çıkar :KK43:

Ben zaten tavsiye üzerine gittim. Bir arkadaşımın arkadaşına sevgilin seni aldatıyor demiş ve çıkmış. Bir süre cesaret edemedim gitmeye ama sonra dayanamadım gittim. Çok tersleyen kızan bir kadın ama bence kalbi çok iyi ben sevdim. Yalnız çok kötü şeyleri de patır patır söylüyor. O yüzden bence gitmeden düşünün. Ben çok ağladım çünkü. Başına gelecek kötü şeyleri bilmek mi daha iyi bilmemek mi tartışılır. Bu arada sadece gelecek odaklı bakıyor yani çıktıkça anlayacağım ama güncelde de bildiği bazı şeyler oldu. Bana sorarsanız ben çok beğendim ve inandım bence dedikleri de çıkacak, umarım sadece iyi şeyler çıkar :KK43:
Yüz yüze mi bakıyor sadece? Telefonla bakıyor mu acaba?

Umarim olumlular guzeller cikar, telefondan bakiyor mu bilginiz var mi? Ya da bi numarası varsa verir misiniz

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.
Sizden haber bekliyorum ben de. Bakarsa telefonda çok memnun oluruz 🙏🏻

X