İstanbul'da Fal - Falcılar

bozdurmayla ilgili bir yönlendirmesi falan ıkdu mu acaba?

Biraz önce aldığım haberle yıkılmış birşekilde bunu yazıyorum kızlar. Patlayan umut veren falcılar Zeynep, Emine, Kutay, Turan Güneş Leyla ve burda unuttuğum başka baktırdığım kim varsa. Sadece durumun bu olacağını ve bu zamanda olacağını bilen Kamer oldu.

Merhabalar ben de bir güncellemeyle geleyim.
Son zamanlarda Zeynep’in baktığı falları beğenmiyordum açıkçası (son 9 aydır). Ama yine de son zamanlarda bir kısım falcı bozması tipin yaptığı sahtekarlıkları görünce (kk da üye gibi görünüp kendi lehine yorum yazmak dahil) Zeynep bana güvenilir geldiğinden yakın zamanda tekrardan baktırdım. Dediği şekilde ilerlediğini öğrendim durumun. Sonuç için ilk kez çok kısa vade verdi. Eğer dediği vadede sonuçlanırsa tekrar yazacağım. Bu arada Zeynep’e en yakın yorum yapanlardan biri de Nihal oldu. O da bana kalırsa boş biri değil.

Ay söylemiş bilemiyorum canım bana hiç öyle bir şey söylenmedi.

Neyse ki Kamer'in size de doğru çıkmış bari. Ben ve bütün etrafımdaki kişilere fena patladı çünkü.

Nihal'e çok baktırdım ama fos onun dedikleri, fena patladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…