İstanbul'da Fal - Falcılar

yeşilçingeneye baktırabilenleri görünce şaşırıyorum😂 bana ve çevremdeki herkese uyuşmuyoruz diyerek iade etti birimize bile bakmadı
Niye bakmıyor ki acaba.
Gercı yıllar önce bana da öyle demişti .
Yani spesifik bir soru sordunuz mu peki
Genel falları bakmıyor diye biliyorum

Yesilcingeneye nasil ugrasmistim baksin diye. Hep iade hep iade 😅😅😅

bizde de öyle oldu. her iadesinde başka biri gönderdi ona ama olmadı pes ettik 😁
Niye bakmıyor ki acaba.
Gercı yıllar önce bana da öyle demişti .
Yani spesifik bir soru sordunuz mu peki
Genel falları bakmıyor diye biliyorum

Altı kişiyiz. Spesifik soru soranımız oldu, genel baktırmak isteyen oldu belli konu isteyen oldu ama bakmadı uyuşmuyoruz dedi durdu.

kızlar bildiğiniz önerebileceğiniz harita bakan var mı ? Fal gibi değilde hani merakımdan baktırmak istiyorum haritama eğer varsa bana burdan veya özel mesajdan yazabilir misiniz

kızlar bildiğiniz önerebileceğiniz harita bakan var mı ? Fal gibi değilde hani merakımdan baktırmak istiyorum haritama eğer varsa bana burdan veya özel mesajdan yazabilir misiniz
Merhaba ben Ali Canlar’dan rektifikasyon (doğum saati tespiti) ve solar harita yorumu almıştım. Memnun kaldım. Aşırı spesifik durumlar olmadı zaten bu yıl hayatımda ama genel olarak dediği gibi ilerliyor süreçlerim.

Canim bi kac gun once birisi yazmis sayfaya belki ona sorabilirsin?

Kızlar ben astroloji analizleri yapıyorum; doğum haritası, yıllık öngörü, coğrafi astroloji, ilişki astrolojisi gibi konularda yardımcı olurum. Sayfalarca analiz gönderiyorum. Önden örneklerini paylaşıyorum nasıl bir analiz alacağınızın, ona göre karar veriyorsunuz.
Buydu canim L levanderNlitea

aaa çok teşekkürler canım şimdi evet farkettim ama uyuşamayız kendisiyle :KK70: ben yazıdan ziyade açıklayıcı bir ses kaydı felan tercih ediyorum şimdi araştırırkende ilk kriter olarak öyle bakıyorumm yazmak çok düz geliyo
Haklisin tabii ki canim. 😁

Yeşilçingene demez olaydım. Eski falcılar pörtledi 😀😃 nakta, yeşilçingene, elmira-ramek, nihal vs… ama Zeynep hanıma alkışlar senelerdir burda ki ününü kimseye vermiyor

Kızlar hepinize merhaba. Yaklaşık bir yıldır ben de burayı takip ediyorum ilk fal batağına düştüğümde tesadüfen çıkar mı çıkmaz mı vs diye araştırırken sizi gördüm yorumlarınızı okudum ona göre bir sürü kişiye fal baktırdım. Yorum yapmayı o yuzden size borç biliyorum. Fal baktırma sebebim ise evlilik diye başladığım ilişkinin içinden çıkılmaz bi hale gelmesiydi. Baktırdığım fallarda an ve geçmiş hiç umrumda olmadı bunları zaten biliyodum ama bunları bilmesi geleceğe de dair dedikleri olur diye beni hep kendi içimde ikna ederdi. Yani asıl merak ettiğim yani ümitlenmek istediğim gelecekti. Fakat şöyle bir şey fal işi bir muamma. Misal annemin anlattığına göre bir kadın ona fal bakmış ta yıllar yıllar önceden en az bir on senesi var annemin hayatına giricek kişiyi nereli olduguna kadar söylemiş ki annemin hayatına babamdan sonra giren tek kişi . Fallar en fazla iki yılı gösterir diyolar bu nasıl iki yıl ? Aynı zamanda bizim şimdi para verip falcı dediğimiz insanların gerçekten net bi veri verebildiklerini düşünmüyorum bunu en net iletişim konusunda yaşadım tesadüf müdür degil midir bilmiyorum ama bi falcı tarih veriyor şu tarihte iletişim gözüküyor arayacak diyor ama o aramaların benim tecrübemde kimden geleceği net degil öyle bir gelişme oluyor ki ben aramak durumunda kalıyorum bilinçaltı diyenleriniz şartlama diyenleriniz olabilir belki ama gerçekten o minvalde degil . Bir olay oluyor ya o beni ya ben onu arıyorum lakin bu da her zaman tutan bişi degil çünkü falcılar tarih vermeye çok meraklı 3 ay sonra 5 ay sonra odur budur sallıyolar eger yakındaysa iletişimi hissediyolar lakin bunun içeriğine gelince sorun şurda başlıyo adam seni seviyo sen adamı seviyosan veya adam senden herhangi bi sebeple hoşlanıyosa vs bunu da heralde hissediyolar ve başlıyolar aşk senaryoları yazmaya oysa ne kadar sevilirsen sevil ne kadar seversen sev bazen olmuyo bunu göremiyolar . Bir de çoğu yorumcu astrolojiden faydalanıyo doğum tarihi diye diretmeleri bundan örnegin benim birlikte oldugum kişiyle haritam inanılmaz uyumlu başlıyolar şöyle böyle konuşmaya daha çok umutlanıyo insan bir de buna yıldızname demeleri yok mu yıldızname daha farklı bişi bundan eskiler söz eder ve hocalar bakar bu devirde hoca da kalmadığı için o da yok . Kısacası bir muammaya para döküp duruyoruz ve maddi manevi kendimizi mahvediyoruz böyle söylüyorum ama ben zayıfım içten içe hep o senaryoları istiyorum lakin çıkmıyor arkadaşlar inananlar için günahı ayrı dert zaten inanmayanlar içinde harap olan psikoloji beklenti giden paralar cabası . Ben inanan biriyim günah olduğunu bile bile kendime kıza kıza sürekli baktırdım . Ama şöyle söyliyim gördüğüm rüyaların gerçekleşme hızı ve içeriği faldan daha hızlı olduğu gibi daha doğruydu . Hiçbir falcı yeniden ayrılacagımızı öngöremedi ama ben rüyamda gördüm hiçbir falcı neden yeniden iletişime geçicegimizi görmedi pembe senaryolar yazdı ama ben rüyamda gördüm ki iletişime geçerken de rüyam felan aklımda degildi olaylar cereyan etti aniden ve sonradan aklıma geldi . Ben kimsenin içini bilemem ne falcı suçlamak isterim ne başkasını insan içine düşmeden bilmiyor. Biz sadece kendimize umut satın alıyoruz . Oysa olucak olan öyle ya da böyle oluyor . Üstelik fal baktırıp bişiler olucak diye inandığında ve üstüne adam aradığında falcının sana öyle gelcek böyle gelcek abartmalarından dolayı kendi kendini içten içe dolduruyosun o sürece kadar şunu da diycem bunu da diycem diye ayrılığın hüznü özlemi siniri kat kat üste biniyo o sürede bir de onun patlamasını yaşıyosun adama bu sefer tekrar sarpa sarıyo devamı gelmiyo veya pembe senaryo etkisiyle kendini çok umutlandırıyosun adam seni arasa da senin kadar adam pembe olmadığı için yine sarpa sarıyo …. Benim dikkatimi çekenler hep böyle ilk an çıktı tuttu dediklerim oldu mu oldu ama hiç onların dediği gibi pembe panjurlar romantizmler olmadı arkadaşlar … kısacası ben dahil erkek için fal baktırmamalıyız arkadaşlar . Çünkü arar derler arar atıyorum umutlanırız güzel olcak deriz ama yarım kalır veya nasılsa beni seviyo olucaz bari dersini veriyim deriz kavga çıkar ya da aramaz derler arar biz bi daha aramıycak diye hayatımıza yön vermişizdir kafamız bulanır ya da en iyi ihtimal fal tutar evleniriz yazarız tuttu diye oysa 5525 sayfadan falı tutan şanslı on kişiden biriyizdir geri kalanlar bizim şansımıza özendiği için umutlanır böyle her gün bi umutla yaşar. Hem fal baktırıp hem de psikolojisini koruyan hayatına devam eden insanlara dicek lafım yok zaten .

ben de geçmiş yazışmalarda Avcılar Canan'ı gördüm merak ettim. Ama uzun zamandır baktıran olmamış galiba, bilen var mıdır iletişim bilgisi vs.?

X