İstanbul'da Fal - Falcılar

7 kişi maşallah valla ona gözüm çarptı benim okurken

Astrologlar net bir şey söylemiyorlar
Örneğin Mart Nisan ayları gibi ülkemizde ekonomi kötü olabilir vb.
Olasılık üzerinden gidiyor bence
Kızımın yıldız haritasını iki astroloğa çıkarttım ben
İkisi de farklı şeyler söyledi
Bana biraz uzak bir bakım şekli tarot gibi sevemedim bir türlü

Merhaba siz samimi geldiniz ve fal konusunda tecrübeli gibisiniz bu bakım yaptirdiklariniz arasında en iyisi kimdi bana mesaj atar mısınız şuan cokcihtiyacim
Güzel düşünceleriniz için teşekkürler, rita şu an icin çıkan birsey yok valla eskisi kadar baktirmiyorum ama size özelden 1 2 sürekli gittiğim özel ismi atacağım.

Kızlar selam Dm kutuma mesaj gelmiş herkes öneri istemiş, yani zamanında çok isim denedim çıkanlarda oldu başta çıkıp sonra bilmeyende çok oldu.Size güncel son dönem beğendiğim 1 2 tavsiye vereyim
Fal sepeti :Gozdenur anlık durum çok iyi olaylar düşünceleri deneyin fiyatı da uygundur. Gelecek beklemede.
Tellwe :sardunya ara ara giderim o da düşünceleri iyi bilir dediklerinde çıkan da oldu çıkmayan da ama deneyin .

Binnazabla bıraktım tamamen fiyatlar aşırı
Falalem Rezzan iyidir kahve de ama en son geçen sene atmıştım aşırı bekletmisti.ama iyidir kahvede.
Sembol Beşiktaş Can anlık durumda iyi ama gelecek çok cikmadi .
Ritaya baktirdim geçen ay henüz çıkan yok.

Bir de ben de bir soru soracağım Kamer e baktıranlar vadesi geldimi çıktımı dedikleri size çıkarsa ben de denerim önümüzdeki aylarda.

Arkadaş konusunda katılıyorum bir süre sonra enerjiler aynı olmayabiliyor ben de bir çok insanı eledim gereksiz enerjimi aldıklarını farkettim çünkü bence zaman zaman insanın yenilenmesi gerekli her anlamda hakkınızda hayırlısı olsun umarım güzellikler bulur sizi.

2023 benim için gereksiz enerjimi çalan nezaketimi aptal yerine koymaya çalışan arkadaş dost vesaire kişilerden elenme senesiydi ,herkesin sınırını bilmesi gerektiğini idrak ettiğim bir sene aynı zamanda herkes çok iyi olsun ama lütfen artık benden uzakta ,aileme döndüm onlarla daha fazla iletişim kurdum daha çok vakit geçirdim daha iyi geldi her anlamda .Sadece arada 1 2 arkadaşımla sosyallesiyorum çokta fazla özelimi açmadan artık insanların zamanımı dahi hak etmesi gerektiğini idrak ettim ,iyi bir değerlendirme senesiydi .Umarım önümüzdeki günler herkese daha iyi gelir falida yavaş yavaş azaltıyorum seneye tamamen bırakacağım dediklerinin çıkmasını beklediğim 1 2 kişi var çıkarsa buraya yazarım selamlar herkese umarım tüm istekleriniz hayırlı ise olsun ...

Benim instada düzenli baktırdıgim bir astrolog var ama sadece astroloji numeroloji gibi şeylerle uğraşıyor ne kadar ısrar etsem de bir kahve falında baktiramadim kadına bakmam diyor. ama yani bugüne kadar kaç kişiye fal baktırdım en iyisi kesinlikle bu kadın daha önce umut'a bile gitmiş biriyim ama umut başka bi seviyeydi tabi

bahsettiğiniz astrolog kişi tam olarak ne şekilde neye bakıyor ve kim ? bide umut dediğiniz kim herke adına sorayım ben
burdan veya mesajdan yazar mısınız

Zaman geri gelmeyecek tek şey,kıymetini bilmek ve hakedenle paylaşmak gerekiyor bence
Ben yazdıklarınıza katılıyorum,ben de son bir yıldır çok kişiyi hayatımdan çıkardım ve inanılmaz derecede rahat ettim

bahsettiğiniz astrolog kişi tam olarak ne şekilde neye bakıyor ve kim ? bide umut dediğiniz kim herke adına sorayım ben
burdan veya mesajdan yazar mısınız
Umut ebru gündeş'in falcisi baya meşhurdur ama yıllardır ulasabileni görmedim bendeki numarası da kullanılmıyor maalesef ama ulaşsam bile gitmem korkarım ailedeki ölümleri ve hastalıkları bile söyledi çünkü hepsi de çıktı diğerini özelden yazayım instadan bakıyor astrolog

Astrolog zeyzeyi beğenen var beğenmeyen de var kafamiz karıştı.iyi olsaydı beğenmeyen olmazdi heralde
Ben üç seneden beri bu siteye kayıtlıyım, ancak iki kere falcı tavsiye etmişimdir ya da etmemişimdir. Tam tersine nerdeyse hiçbir falcının dediği çıkmadı diyorum sürekli. Yorumlarımı takip edersiniz görürsün zaten.

Ben bu astrolog zeyzey’e baktırdım ve bana çok uçuk şeyler söyledi.

Flörtümün bana arkadaşlık teklif edeceği gibi şeyler, diğer hoşlandığın çocuğun takıntılı olduğu kızı tanıyacağımı ve onunla arkadaşlık kuracağımı, tekrar aynı hoşlandığımm çocuğun bir bağımlılığını öğreneceğimi. Beni aramayan Flörtün beş gün içinde beni arayacağını lakin onunlan iletişim dışında başka bir şey olmayacağını.

Ve diğer özel burada yansıtmak istemediğim arkadaş çevrem, işle alakalı söylediği şeyler.

Hepsi tek tek çıktı, tekrarlıyorum şimdiye kadar yedi kişiyi sordum ona,
Aile çevre arkadaş iş flört, hepsinde nokta atışı yaptı. Ve ilk kez bu kadar üstüne basa basa diyorum ki, çok iyi bakıyor. Hadi 1-2 tanesi şansa çıktı, saçmalıyor bu ya dediğim şeyleri bile nasıl çıkabiliyor?
Aklımın ucundan geçmeyecek şeyler söyledi bana ve onlar çıktı.

Ben memnun kalmadım diyenlere cidden çok şaşırıyorum, çünkü benim deneyimim çok apayrıydı. Ya istediklerini duyamadılar diyorum, veyahutta bilmedikleri durumlar var ve konduramıyorlar diyorum.
Çünkü dediğim gibi çok spesifik şeyler bildi ve bunları bilmesi şans veya tahmin olamaz.
Enerji meselesi hiç olamaz,
Çünkü hiçbir bilgini almıyor sadece soruyu gördüğü saatten baz alarak yıldız haritasına bakıyor.
Yinede siz bilirsiniz arkadaşlar ben sadece tavsiye ettim ve deneyimlerimi paylaştım

Hayır net söylüyor, astroloji bakmıyor horary bakıyor. Direk net spesifik şeyler söylüyor. Evet veya Hayır, sürece anlatıyor ve vakit veriyor

Ses kayıtlarını dinliyorum ve tüylerim diken diken oluyor her seferinde nasıl bu kadar ayrıntılı bile biliyor diye. Normal açımlardaki astrologlar evet net söylemiyor haklısın. Ama bu tek soru horary baktığı için net söylüyor

Ben horary ile ilgili yazmadım zira konuya vakıf değilim genel olarak astroloji ile ilgili görüşümü belirttim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…