İstanbul'da Fal - Falcılar

Ozelden numarasini atabilir misiniz

Evet ama en azından madem fazla para alıo duru görü dio en azından yaptığı nişanı görmeliydi en azından beni sevmediğini söylemeliydi. Ben ona geleceği asla sormadım. Sadece şimdiki anı sordum. Ve ona bastırdığımda düğün için hazırlık yağıymış çoktan nişanlanmış. Gülistan benim. İçin tane bir fiyaskodur. Hatta tüm dediklerinin tersini yaşadım. Berbat ötesi

yani iki sene önce bin tl ye baktırmıştık gülistana. simdi telefonunu arıyorsunuz baktırmak icin ama suan iki bin falan olmuştur, bakmak istese o fiyattan bakar diye düşünüyorum. deger mi kesinlikle değmez.
Nasil 1000 tl ye baktirdin? 2019larda kısa fal 300 uzun 500 idi ve sonra kisa 500 oldu ve bu yillarcq böyle sürdü. Bu sene de 700.Çok mu fiyatı evet çok ama dediğin rakamlar hiç olmadı.

Arkadaşlar numara yok bende ne yazık ki telefon gitti ve numaralar gitti da telefona kayıtlıydı. Başka birilerinde vardır onlara sorun.

Şaşırtıcı zira bende bazı şeyler geç oldu ama genel hatları işe hee şey oldu ama ben şu ne düşünüyor diye bir şey asla sormadım. Senin beğendiğin falcı var mı mermaid ?

Arkadaşlar 2020 de biriyle görüşüyordum. Flört ediyorduk ama ilişkinin adını koymuyordu. Burda ki tüm ünlü falcılara baktırdım. Bir iki kişi eskiden gelen biri var onu seviyor unutamıyor dedi. Diğerleri kimse yok dedi. Meğer adamın 3 senelik sevgilisi varmış benle görüşürken kızla evlendi. Bunu da kimse göremedi. Çokta bel bağlamayın

evet iki farklı kişiyi sorunca o fiyatı almıştı.

Özelden nosunu atar mısınız

Özelden nosunu atar mısınız

Merhaba siz samimi geldiniz ve fal konusunda tecrübeli gibisiniz bu bakım yaptirdiklariniz arasında en iyisi kimdi bana mesaj atar mısınız şuan çok ihtiyacım var

Merhaba siz samimi geldiniz ve fal konusunda tecrübeli gibisiniz bu bakım yaptirdiklariniz arasında en iyisi kimdi bana mesaj atar mısınız şuan cokcihtiyacim

Kızlar baba vanga damlayı deneyen oldu mu
Ben baktırdım ilk baktirmamda isim verdi aklımdaki kişinin ismini sonra görüşeceğim zamanı söyledim özel hayatimdaki sorunları bildi yer değişikliği yapacaksın dedi yaptım iş ile ilgili bir durum olacak dedi oldu yani çok tuttu ama ikinci üçüncü gitmem de artık biraz bildiği için midir nedir pek tutmadi

Emine'nin boşuna nasıl ulaşırım

Arkadaslar Ankara Leyla bugun bana fal bakti dedikleri akşamında cikti :)) bir kişiyle ilgili baktirmistim, ne dediyse cikti

Online baktirdim ben. Referans olmuyorum cunku birine çıkan başkasına çıkmıyor. Ama bana dedikleri cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…