İstanbul'da Fal - Falcılar

Leyla’ya ben ağustosta baktirdım 3/4 defa anda çok iyi ama bana verdiği vadelerde dediği olmadı ve vade öteledi her aradığımda

Merhaba kızlar sanırım Ankara’da Turan Güneş bulvarında ofisi olan Leyla’dan bahsediyorsunuz. Ben kendisine 4 yıl önce yüz yüze baktırdım. Uzun bakmıştı ve anı bilmişti. Fakat söylediği hiçbir şey maalesef gerçekleşmedi. O dönem devam ettiğim eğitimimi sormuştum kasımda kutlama var, buraya geleceksin hatta sevinçle dedi. Ama ben uzatma aldım ve neredeyse 2 yıl sonra ancak mezun olabildim gibi. Bu yıl Haziran ayında tekrar baktırayım dedim, sürekli tekrardan ibaret bir faldı. Bu kez hiç beğenmedim. Tavsiyem eğer Ankara’daysanız ve baktırmak istiyorsanız en azından yüz yüze deneyin. (Tarot bakar ve kendi çektirir kartları) enerjisi yüz yüze daha iyiydi. Bir de deli dolu saf kalpli bir hanımdır.

Sengul Boybas 2500tl imiş fali tekrar baktırdım dedigi sey ertesi gün oldu. Olacağını söylediği 2 sey daha var bakalim bekliyorum. Bir de Ankara Leyla ilk defa baktirdim cok iyiydi. Begendim.
Şengül Boybas, sadece sosyetik olduğu için fiyatı böyledir, ben de 6 yol önce ofisinde baktırdım yüzyüze , hiç etkilenmedim , adamına göre davranır, benim falım 20 dakika sürmüştü o zamana göre de fiyatı çok yüksekti, değmez o paraya çok net , herkesin bildiği trans Zeynep’ten çok daha kötü , Zeynep de iki üç şeyi net biliyor zaten , bir de çok yuvarlak konuşuyor ve net konuşmalar yapmıyor , bir şey soruyorsun yuvarlak yuvarlak cevaplar , verdiğim paraya acımıştım, Reza Zarrabın falcısı olarak ünlendi, ama Reza ona bir servet dökmüştür ve muhtemel kadın aylarca ona odaklanmıştır, anca çıkartabilmiştir , bize o enerjiyi harcamaz , vasat bence

Merhaba kızlar sanırım Ankara’da Turan Güneş bulvarında ofisi olan Leyla’dan bahsediyorsunuz. Ben kendisine 4 yıl önce yüz yüze baktırdım. Uzun bakmıştı ve anı bilmişti. Fakat söylediği hiçbir şey maalesef gerçekleşmedi. O dönem devam ettiğim eğitimimi sormuştum kasımda kutlama var, buraya geleceksin hatta sevinçle dedi. Ama ben uzatma aldım ve neredeyse 2 yıl sonra ancak mezun olabildim gibi. Bu yıl Haziran ayında tekrar baktırayım dedim, sürekli tekrardan ibaret bir faldı. Bu kez hiç beğenmedim. Tavsiyem eğer Ankara’daysanız ve baktırmak istiyorsanız en azından yüz yüze deneyin. (Tarot bakar ve kendi çektirir kartları) enerjisi yüz yüze daha iyiydi. Bir de deli dolu saf kalpli bir hanımdır.
Bu ara yuzyuze de bakamıyor o. Son iki falda çok başarısızdi bana da is için kutlama ile geleceksin burada kutlayacağız demişti ay inanmıyorum ya. Yazık oldu paralarıma.

Şengül Boybas, sadece sosyetik olduğu için fiyatı böyledirler, ben de 6 yol önce ofisinde baktırdım yüzyüze , hiç etkilenmedim , adamına göre davranır, benim falım 20 dakika sürmüştü o zamana göre de fiyatı çok yüksekti, değmez o paraya çok net , herkesin bildiği trans Zeynep’ten çok daha kötü , Zeynep de iki üç şeyi net biliyor zaten , bir de çok yuvarlak konuşuyor ve net konuşmalar yapmıyor , bir şey soruyorsun yuvarlak yuvarlak cevaplar , verdiğim paraya acımıştım, Reza Zarrabın falcısı olarak ünlendi, ama Reza ona bir servet dökmüştür ve muhtemel kadın aylarca ona odaklanmıştır, anca çıkartabilmiştir , bize o enerjiyi harcamaz , vasat bence
Hadi ya bizim trans Zeynep bundan iyiyse oooo :))

Hadi ya bizim trans Zeynep bundan iyiyse oooo :))
Misal dedim, birçok falcı ondan iyi bence. Fiyata bakıp beklentiyi yükseltenler için yazdım. Beklentiyi karşılamıyor, gelecek ile ikgili net konuşmuyor, parası olan gitsin , yalan söylüyor demiyorum, kafanızdaki soruları acabaları yanıtsız bırakıyor

Son düzenleme:
Misal dedim, birçok falcı ondan iyi bence. Fiyata bakıp beklentiyi yükseltenler için yazdım. Beklentiyi karşılamıyor, gelecek ile ikgili net konuşmuyor, parası olan gitsin , yalan söylüyor demiyorum, kafanızdaki soruları acabaları yanıtsız bırakıyor
2500 abartmanin lüzumu yok zaten fala iki kafa dağıtalım diye baktiriyoruz ben 400 yapanı bile kestim

Ben en son Kameri denedim uzun bir süre de kimseye baktırmayı düşünmüyorum sanki böyle kafam daha rahat. Belki aradan zaman geçince Zeynebi birkez daha denerim o da falından çok bişey anlamadığım için 😅

Ben 2019 da 250 tl iken randevu almıştım buradan kızlara sordum. Çıkmaz verme o kadar para dediler gitmedim. O zaman İstanbul'daydim. Ayhan Işık sokakta bi çocuk vardı sakallı o fenaydı. Anda yakaladığını kimse yakalamadi suya bakıyordu.

Kimsenin ekmeğine mani olmak istemem ama madem deneyim yazıyoruz ben de katkıda bulunmak isterim. Emine hanıma baktırdım. Sadece soru sorarak ilerledi ve sorduğu soruların tamamı yanlıştı. 15 dakika "yok öyle değil aslında" diyerek geçirdim. Memnun kalanlar da var kendisinden, belki sadece enerji uyuşmamasıdır.

Ben en son Kameri denedim uzun bir süre de kimseye baktırmayı düşünmüyorum sanki böyle kafam daha rahat. Belki aradan zaman geçince Zeynebi birkez daha denerim o da falından çok bişey anlamadığım için 😅
Ilahi:))) Ben ona yılda bir kere baktiriyorum o da çıkarsa... Çıkıyor gibi oluyor sonra booom:) en son 4. çıkmadı ama yani hiç çıkmadı:)) isim verirdi çıkardı bu kez o da çıkmadı. Geçen onun da telefonunu sildim. Sanırım benim fal dönemim bitti. Gereksiz pahali ya fallar.

Ben 2019 da 250 tl iken randevu almıştım buradan kızlara sordum. Çıkmaz verme o kadar para dediler gitmedim. O zaman İstanbul'daydim. Ayhan Işık sokakta bi çocuk vardı sakallı o fenaydı. Anda yakaladığını kimse yakalamadi suya bakıyordu.
Ayhan Işık sokakta bakanin adi neydi acaba ? Bir ara o sokakta Adnan mi Ahmet mi oyle biri ovulmustu hatirlamiyordum da ismini ama, arastırdıgımı hatırlıyorum.

Ilahi:))) Ben ona yılda bir kere baktiriyorum o da çıkarsa... Çıkıyor gibi oluyor sonra booom:) en son 4. çıkmadı ama yani hiç çıkmadı:)) isim verirdi çıkardı bu kez o da çıkmadı. Geçen onun da telefonunu sildim. Sanırım benim fal dönemim bitti. Gereksiz pahali ya fallar.
Bu da kumar gibi birşey bence kimine çıkıyor. Büyük ihtimal enerjileri uyuyor:) Belki hiç alakasız biri daha iyi bile tutturabilir:)) Kesinlikle fiyatlar pahalı hadi bir iki olumlu dedikleri çıksa yine teselli olacak o da olmayınca hayal kırıklığı oluyor.

Ayhan Işık sokakta bakanin adi neydi acaba ? Bir ara o sokakta Adnan mi Ahmet mi oyle biri ovulmustu hatirlamiyordum da ismini ama, arastırdıgımı hatırlıyorum.
Asmin cafe Can kahve baktırdım beğendim dedim su falı deneyeyim ama ben o dönem ooo ucmustum İzmir Adana Ankara Mersin burada kızlarla cosardik mersinli refika vardı hatta. Neyse gittim Asmin Cafe Can icin orada kasada bir çocuk vardı bosverin şimdi Canı ben sizi daha iyisine vericem dedi tek bildiğim sakallı biriydi birini sordum tüm hayatını hikayesini anlattı ben 4 yıl sonra öğrendim ki adam o anı olduğu gibi kisi hakkında bir çok önemli şeyi anlatmış İstanbul a daha gidemedim ismi neydi onu da unuttum...

X