İstanbul'da Fal - Falcılar

şekerim bak senin durum gerçekten iyiye gitmiyor:21::21::21:Sen şimdi sevgilin varken kaşınıyorsun bak şimdi de ayrılırsam bana üzülme derseniz ya sevgilimin yeni kız arkadası sizler den biri olursa falan diye kurmaya başlamıssın:21::21:

Dünya bu kadar küçük değil dert eme 1,sen sevgilinden ayrılmıycan 2,daha falcılar evlilik tarihini tutturacaklar 3:KK9::KK9::KK9:

Hem bunları kuracagına 2 falcı gezseydin,vatana millete fayfan olurdu şekerim:KK53::KK53::KK53:

ahh canım benimm ağzından bal damlıyor vallahi demek ki falcılar evlilik tarihimi tutturcak hee :)) küçük küçük dünya küçük vallahi bak benim bu zamana kadar aklımdan geçen başıma geldi, gözümle görmediğim hissettiğim sey şaak diye önüme düştü vallahi :))

:)) sev tabi beni sevmiycen de kimi sevcen alla allaa ama size falcı raporu vercem diye sevgilimden olamam valla benden bunu istemeyin nütfeeeen :))))

ben bilmiyorum canım hiç baktırmadım serap içinde iyi diyen var mercan içinde, kötü diyen de var bilmiyorum yanii açıkcası.. arayıp randevu alıp parayı havale ediyosun sana saat veriyor o saatte arıoyosun diye dedi kızlar ama ben hiç konuşmadım yanlış yönlendirmek istemem

kızlar hsonu symbol bahar ve telde mercana baktırdım. bahar cok iyiydi iyiki tavsiyelere uymusum yorumları falanda güzel ve isim bildi o kartlarla nasıl bildi hayret sok oldm:) tavsiye eden arkadasa tskler. gelecek cıkarsa yazarım.
mercan ı tavsiye edemiyorum malesef. 30 dk baktı ama dönüp dolasıp aynı seyler ve klasik seyler. (babamın suhastalıgı olabilir. annene miras kalabilir vs.)
sıkıldım ayrıca beklediğim konuda hiçbişi demedi yeni biri var falan dedi. o olabilir tmm bunu bilemem ama su an kimseye ilgin yok dedi yuh dedm ya.
dicem su ki 100 tl nize yazık aynı parayla 4 farklı falcıya gidersiniz ki ben aynı falcıya sürekli gidilmemesi gerektigini düşünüyorum
mercan hayalkırıklıgı oldu ve kendi söz verdim artık falcıya gitmicem sadece baharın dediklerini olur yada olmz beklicem.
paylasmak istedm:)

ben bilmiyorum canım hiç baktırmadım serap içinde iyi diyen var mercan içinde, kötü diyen de var bilmiyorum yanii açıkcası.. arayıp randevu alıp parayı havale ediyosun sana saat veriyor o saatte arıoyosun diye dedi kızlar ama ben hiç konuşmadım yanlış yönlendirmek istemem
yok cnm aynı kişiden bahsetmiyoruz bu mercanın kardeşi serap değil bu başka serap üsküdar zeynep kamilin oralardaymış

kızlar hsonu symbol bahar ve telde mercana baktırdım. bahar cok iyiydi iyiki tavsiyelere uymusum yorumları falanda güzel ve isim bildi o kartlarla nasıl bildi hayret sok oldm:) tavsiye eden arkadasa tskler. gelecek cıkarsa yazarım.
mercan ı tavsiye edemiyorum malesef. 30 dk baktı ama dönüp dolasıp aynı seyler ve klasik seyler. (babamın suhastalıgı olabilir. annene miras kalabilir vs.)
sıkıldım ayrıca beklediğim konuda hiçbişi demedi yeni biri var falan dedi. o olabilir tmm bunu bilemem ama su an kimseye ilgin yok dedi yuh dedm ya.
dicem su ki 100 tl nize yazık aynı parayla 4 farklı falcıya gidersiniz ki ben aynı falcıya sürekli gidilmemesi gerektigini düşünüyorum
mercan hayalkırıklıgı oldu ve kendi söz verdim artık falcıya gitmicem sadece baharın dediklerini olur yada olmz beklicem.
paylasmak istedm:)

merwegunes,yuh artık yani hic mi utanmıyrosun yalan söylemeye!!!! mercan bi kere persembe gecesinden fransaya gitti ve bu sabah 9 da geldi sen sırf arkadaslarını haklı cıkartmak adına kadına iftira atıyorsun pesss diyorum ayıp ayıp kocaman kadınsındır eminim. gitmek zorunda degilsin ama elini vijdanına koy yalan söylerken!!!! sen mercana bu hafta sonu fal baktırdıgını kanıtla yeminle sana verdigin paranın 5 katını vermezsem artık en büyük yemini ederim!!!! cok yazık insanları karalamk bu kadar kolay olmamalı!!!!hele yalan söylemek söyleyecek söz bulamıyorum!!!!!!

Yigit e kustun demek :KK70: eee dedigi ciktimi unut aramicak dedide aramadimi nrde bu yigit :) arkadaslaaaarrrrr bu telde bakan serap n numarasini banada yollarmisinizzzz brde uskudarda bakan serap in numarasini bende ariyorum ama kadin tanidiklara bakiyomus diyenlwr var henuz ulasamadim bende :KK43:

telefonda fal sacma geliyor diyen sen baltayı taşa vurdun:))) Allahtan kadın burda deildi ben senin yerinde olsam girmem artık bu siteye:) nami diger yalancı olarak utanırım:):)

mercan'a yüzyüze nasıl baktırabilirz ?

telefonda fal baktırmak bana saçma geliyor..

telefonda fal sacma geliyor diyen sen baltayı taşa vurdun:))) Allahtan kadın burda deildi ben senin yerinde olsam girmem artık bu siteye:) nami diger yalancı olarak utanırım:):)

merwegunes,yuh artık yani hic mi utanmıyrosun yalan söylemeye!!!! mercan bi kere persembe gecesinden fransaya gitti ve bu sabah 9 da geldi sen sırf arkadaslarını haklı cıkartmak adına kadına iftira atıyorsun pesss diyorum ayıp ayıp kocaman kadınsındır eminim. gitmek zorunda degilsin ama elini vijdanına koy yalan söylerken!!!! sen mercana bu hafta sonu fal baktırdıgını kanıtla yeminle sana verdigin paranın 5 katını vermezsem artık en büyük yemini ederim!!!! cok yazık insanları karalamk bu kadar kolay olmamalı!!!!hele yalan söylemek söyleyecek söz bulamıyorum!!!!!!

Kusura bakma da bence sen Mercanın ta kendisisin,nasıl bu kadar kefil olabiliyorsun insanlar yorum yapıyor,neden yalan söylesinler ve sen neden kötü yorumları kabullenemiyorsun,begenmemıs olamazlarmı,ayrıca neden bu kadar bozuldunkı sen begenebılırsın bak begenmemısler ıste ne var bunda,gayet normal

Yigit e kustun demek :KK70: eee dedigi ciktimi unut aramicak dedide aramadimi nrde bu yigit :) arkadaslaaaarrrrr bu telde bakan serap n numarasini banada yollarmisinizzzz brde uskudarda bakan serap in numarasini bende ariyorum ama kadin tanidiklara bakiyomus diyenlwr var henuz ulasamadim bende :KK43:

valla ilk falda arayacak dedi tarih verdi sonrakı falda aramayacak unut dedi,çok üzdü beni gitmiycem bidaha ona:KK20::KK20::KK20:Bekliyorum bakalım zamanla görecez,Yiğit dejavuda bakırkoyde,ben şimdiye kadar memnunudum da işte son 5 falda falan taktı bir isime illa bununla tanısıcan diyor baska da bişey demiyor:KK43::KK43:

ben gül'e gidicem dogum günümden 1 gün önce :)
sınavım var o yüzden kımıldayamıyorum.
5 aralıkta gider beklerim gerekirse 5 saat :p
sonrasında da falcıya gitmicem :)

Arkadaşlar merhaba öncelikkle herkesin geçmiş bayramını kutlarım
forum kuralları gereği reklam yapmak ikili tartışmalara girmek msn,telf.numarası,adres
gibi paylaşımların yapılması yasaktır bunu da hatırlatır iyi paylaşımlar dilerim

arkadaslar... bu üsküdardaki serap kimdir? kim baktırmış bir kaçtır adı dolaşıyor ama yorum filan yoki nerde olduğunu telefonunu adresini bilen yok!! varsa bilgisi olan bizimlede paylaşabliir mi ?

Son düzenleme:
Kusura bakma da bence sen Mercanın ta kendisisin,nasıl bu kadar kefil olabiliyorsun insanlar yorum yapıyor,neden yalan söylesinler ve sen neden kötü yorumları kabullenemiyorsun,begenmemıs olamazlarmı,ayrıca neden bu kadar bozuldunkı sen begenebılırsın bak begenmemısler ıste ne var bunda,gayet normal

angel_edalım,tabiiki insanlar yorum yapacak ben ona birsey demiyorum ama ben sahidim mercanın hafta persembeden beri burda olmadıgına nasıl oluyor da baktırdım diyor düpedüz yalan. ayrıca mercanın bu sitede reklama ihtiyacı yok, onu bilen biliyor zaten. yorum yapılırken bile gerckleri yazmak gerekmiyormu?

Katılıyorum sana siteye girdiğinden beri yazdığı tek şey mercan zaten. Çok komik cidden. :KK53:

arkadaslar... bu üsküdardaki serap kimdir? kim baktırmış bir kaçtır adı dolaşıyor ama yorum filan yoki nerde olduğunu telefonunu adresini bilen yok!! varsa bilgisi olan bizimlede paylaşabliir mi ?
Ya bu serap bi bulsam olmadi bulusup gidelim dicemdeee yok anacim persia nikli ark gitmis telini istemis vermemis kendi arkadaslari icin birde ben eklendim isteyen uskudardaki serap a bakallim :KK43: suan alamadim persia yida biri goturmus ama telini vermiyomus kadin herkesi toplama bakmam diye bilemedim valla yaaaaa hofff teline ulasan olursa benide unutmasinn

X