İstanbul'da Fal - Falcılar

fayton cafe kadıköyün neresinde arkadaşlar hiç görmedim?
Akmar pasajına giderken Burger King var, Burger'ın olduğu köşeden sola dönüp 20-30 metre yukarı çıkınca sağda.Hem kahve hem tarot birlikte bakıyor.Yani çıkıyor diye gidin demek istemiyorum çünkü biliyorsunuz herkesinki farklı oluyor ama deneyin derim, en azından ben de fikir edinmiş olurum genel olarak çıkıyor muymuş diye=)

angel_edalım canım sanırım sen yiğit diye birinden bahsetmiştin....hangi cafede çalışıyordu?

Kızlar bana yardımcı olun lütfen:KK43:
Yarın Nihal'e gidicem ve öğrenmek istediğim tek şey düşündüğüm kişinin bana karşı hissi var mı yok mu ?
Yani ne gelecekte aramızda birşey olsun diye beklentim var..ne de başka bişi..
sadece bugünü merak ediyorum, bana karşı hissi var mı.. lütfen nihal konusunda ya da su anı en iyi bilen kimdir sizce yazarmsınz.
nihal şu anı iyi bilir, nişantaşı sembol bahar da..

kızlar demin de yazdım ama arada kaynamış olabilir ısrarla yeniden yazıyorum, MERCAN'ın her dediği çıkınca görecektim ya
hani demin bomba bir haber aldım dedim ya aylardır olmayan birşeydi mercana sordum olmayacak dedi ha bu da kayıtlarımda var merak eden arkadaşım bakabilir ama çok şükür ki bugün oldu bu da benden ÇIKMAYAN FAL HABERİ..üzgünüm :KK43:((
ya kızlar beni anadolu yakası temsilcisi seçmişsiniz ama ben falı bırakıyorum bekleme evresine girdim dedim yaaa
bu işe yeni başlayan bi gönüllü bulalım
ama neyse ben zaten anadolu yakasındaki çoğu falcıyı denedim sayılır yeri gelince yaparız yorumumuzu

arkadaşlar ben dün gül'e gittim, memnun kaldım, bugün de bakırköy dejavu cafe neşe ve almira'da enfal'e gittim.

son ikisine gitmeyin derim ben.. paranıza yazık. hele enfale hiç gitmeyin. harflerle adam asmaca oynatıyo resmen :S

kızlar size şimdi aldığım bomba bir habere göre diyorum ki güle en az bir kere de olsa gitmelisiniz
o kız bir şekilde sevdiklerine bir şey yolluyor ve oluyor. şu an nazar değmesin veya bozulmasın diye olayı anlatmayacam benle ilgili değil çok sevdiğim biriyle ilgili ama çok bomba bir haber
aylardır beklenilen ve olmayan birşeydi dün güle gittik ve bugün oldu şimdi şoktayız bu verdiği pozitif enerjiyle ilgili
bir de dün bana negatif enerji gönderdiği şeyin oldugunu söyledi hafta içi onu kontrol edip olup olmadıgını anlatacam size
alevko, gül ün gönderdiği pozitif enerji mi çıktı? Vay eğer öyleyse benimkiyle barışmam an meselesi. Mevcut durumu size söyleyeyim davamızda tazminat isteğimi bile kabul ettiler. bu barışmanın olmasının hiç mantığı yok. eğer çıkarsa fallara harcadığım paralar hiç boşa değil. zira aksini söyleyen hiç bir falcı olmadı. sadece tarık ve levent dönmemesi de senin için hayırlı gibisinden laflar etti.

alevko, gül ün gönderdiği pozitif enerji mi çıktı? Vay eğer öyleyse benimkiyle barışmam an meselesi. Mevcut durumu size söyleyeyim davamızda tazminat isteğimi bile kabul ettiler. bu barışmanın olmasının hiç mantığı yok. eğer çıkarsa fallara harcadığım paralar hiç boşa değil. zira aksini söyleyen hiç bir falcı olmadı. sadece tarık ve levent dönmemesi de senin için hayırlı gibisinden laflar etti.

ya canım aylardır olmasını istediğimiz birşeydi ama bişeyler oluyor sonra tıkanıyordu artık umudu kesmiş gibiydik bu durumdan bikaç falcı olmaz demişti sonra dün güle gittik bugün hiç beklenmedik bir anda oluverdi yani enerjiyle ilgisi var mı bilmiyorum belki de tamamen bir tesadüf
ama pek çok kişi bana özelden öyle mesajlar atmıstı gülün pozitif enerjisiyle ilgili ben de ihtimal verdim ama bu olay hiç olmayacak birşey değildi benim olayım olursa biraz daha inanırım hele dün gittiğim bir arkadasımın olursa yuh derim bi daha da falcıya gitmem buraya da yazıyorum
senin durumunu anlamadım ben boşanmak için her tür şart sağlandı diyorsun kesin boşanacaz gibi diyorsun ama bütün falcılar barıscaksınız dedi dilek ve gül dahil diyorsun doğru anlamışmıyım

ya canım aylardır olmasını istediğimiz birşeydi ama bişeyler oluyor sonra tıkanıyordu artık umudu kesmiş gibiydik bu durumdan bikaç falcı olmaz demişti sonra dün güle gittik bugün hiç beklenmedik bir anda oluverdi yani enerjiyle ilgisi var mı bilmiyorum belki de tamamen bir tesadüf
ama pek çok kişi bana özelden öyle mesajlar atmıstı gülün pozitif enerjisiyle ilgili ben de ihtimal verdim ama bu olay hiç olmayacak birşey değildi benim olayım olursa biraz daha inanırım hele dün gittiğim bir arkadasımın olursa yuh derim bi daha da falcıya gitmem buraya da yazıyorum
senin durumunu anlamadım ben boşanmak için her tür şart sağlandı diyorsun kesin boşanacaz gibi diyorsun ama bütün falcılar barıscaksınız dedi dilek ve gül dahil diyorsun doğru anlamışmıyım

durumum aynen son satırlarında yazdığın gibi. aslında biz çok hevesli değiliz ama benimki ailesine bağımlı onların sözünden çıkamıyor. o yüzdne bu noktaya geldik zaten. ayrılmamız içinde her tür şart hazır. ama gül dönecek araycak sen kabul etmezsen haklısın ama seviyorsun o yüzdne birleşeceksiniz 2 çocuğun olacak filan bile dedi. düşün dilek te baştan beri boşanmayacaksın diyor. boşanma olacaksada şubattan önce değil dedi. dava nisana attı ama biz anlaştığımız için hakim öne aldıracak avukatlar. bilmiyorum benim hiç mi hiç umdum yok barışmak adına. ama mucizeler Allah tan bilemiyorum tabi.

tabi canım öyle
sonuç seni üzmeyecek birşey olsunda kimin ne dediğinin önemi yok
keşke siz ikiniz oturup konuşabilseniz daha iyi olurdu hayırlısı olsun canım
biliyorsun bu sitede fal yorumunu takip etmesem de seni ve durumunu merak ediyorum o yüzden hayırlı haberlerini bekleyecem inşallah sıkma canını

ne demek canım sen tecrübelerini paylaş bizde mutlu olalaım :))

canım, dün gece serap hanımın telini atmıştın bana tşk ederim. bugün baktırdım kendisine az önce baktırdım kendisine yaklasık 50 dakika baktı dedigim gibi arkadasıma downsyndrom lu cocugunu bile söylemişti. bende de cok detayları bildi ve gelecekte olcak seylerden ve olmayacaklardan bahsetti hepside cok mantıklı geldi. ben memnun kaldım paylasmamı istedigin icin de yazdım.tekrar tesekkürler.

arkadaslar serapla ılgılı deneyımlerınızı paylasırmısınız mercanın kardesı olan ben mercana baktırdım arkadaslarımda begendık ama gelecek cıktımı bılımıyorum serap nasıldır gelecek cıktımı merak edıyorum

yazz12 ben bugün serap hanım a mercanın kardeşine baktırdım. az öncede ladyghost a da yazdım... sende merak ediyrosun dye sanada yazmak istedim. evet güzel bakıyor uzun, ayrıntılı ve mantıklı. simdiki durumumlada kafamdaki soru isaretlerini cözmem de yardımcı oldu.ben memnun kaldım..

X