İstanbul'da Fal - Falcılar

Ben de mercana baktırırım böyle çok sakin kendinden emin biri seni strese sokmuyor... Gerçekleri saptırmıyor. Ben genelde soru sorarım öylemı değil mi diye o da cvbını verririr..

Ben de mercana baktırırım böyle çok sakin kendinden emin biri seni strese sokmuyor... Gerçekleri saptırmıyor. Ben genelde soru sorarım öylemı değil mi diye o da cvbını verririr..

peki gelecekle ilgili yaptığı yorumlar çıkıypr mu çıktı mı hiç ?

1) nişantaşı sembol bahar süperdir
2)beşiktaş sembol nihal süperdir
ikisine de yıllardır giderim..
3)taksim kadınlar kahvesi pelin, ilk zamanlar çok iyi biliyodu ama sanırım sık gittiğimden o da bilememeye başladı, ara vericem
4)kadınlar kahvesi dilek, olayları çok iyi bildi bende ama geleceğe dair hiç bişey tutturamadı

AYRICAAAA, şu bursadaki cinci ayşe'nin nosunu bilen arkadaş bana özelden yollasın noluur!! ve AYHAN nerde bakıyor??

Bursadakı ayşeyi bende arıyorum canım bılgınolursa banada ozelden numarasını yolla lutfen.. Bende ogrenırsem sana yazarım..

3)taksim kadınlar kahvesi pelin, ilk zamanlar çok iyi biliyodu ama sanırım sık gittiğimden o da bilememeye başladı, ara vericem
4)kadınlar kahvesi dilek, olayları çok iyi bildi bende ama geleceğe dair hiç bişey tutturamadı

AYRICAAAA, şu bursadaki cinci ayşe'nin nosunu bilen arkadaş bana özelden yollasın noluur!! ve AYHAN nerde bakıyor??

ayşe ve ayhanın numaralarını bulduğunda banada gönderirsen sevinirim.
herkes falcılarda ya. ben daha fırsat bulamadım :KK43:( ancak bayramdan sonra gidebilirim herhalde :KK43:(

BU arada Bu Konu aldı başını gidiyor ya :) 700 sayfa olmuş dahada artıcak yeni gelenler yada eskı konuları takıp edemeyenler vardır mutlaka aradıklarını bulamayanlar bulmayı beceremeyenler :) acaba diyorum Kahve ve Tarot Falları altında Her falcı için ayrı konu açılsa O konuda İlk Başlıkda O falcının adresı numarası ve Ona gidenlerin olumlu yada olumsuz yorumları paylaşılsa :) Gül ü arayan Gül adına açılan konuya gider Leventi arayan Levent adına açılan konuya gider Sanki iyi olur gibi .. Sadece Bir fikir :)

Bence de artık forumu takip ederken eski yorumları unutuyorum . Şu falcı acaba nasıldı diye kendime soruyorum ya da bir falcı için söylenmiş yorumu diğeri ile karıştırıyorum. Forumu ilk defa görüp de başından itibaren okumak isteyeni düşünemiyorum bile :)

arkadaşlar majestik cafedeki emrenin söyledikleri çıkan varmı :)

emre geçmişte bazı şeyleri tutturmuştu ama yarım yamalak yani şöyle açıklayayım işle ilgili olumsuz bir duruma karşı uyardı ama olumsuz durumun varıcağı sonucun büyüklüğünü, sonucun ne olacağını kestiremedi

Son düzenleme:

baharın ve nihalin kahve falı ne kadar bi de kalabalık oluomu sıra beklermym yazarmsn?
yarın ikisine de gidicem izinlym valla yarını fal günüm ilan ediyorum :)
baska bilen varsa ne kadar oldugunu ve yorumlarını bu iki falcı hk lütfen yazsınnnn! tskler :)))

baharın ve nihalin kahve falı ne kadar bi de kalabalık oluomu sıra beklermym yazarmsn?
baska bilen varsa ne kadar oldugunu ve yorumlarını bu iki falcı hk lütfen yazsınnnn! tskler :)))[/QUOTE
yarın benim de izin günüm ve yarın benim de fal günüm :)))
nihal 13
bahar 18 lira
öğle saatlerinde çok sıra beklemzsin

ben yarın yeşilköye gül'e gidicem:)

ayy bak şimdi aklıma gül'ü de soktun :)
ama gül için iyi diyenler de var olumsuz diyen de umarım seninki olumlu olur :)
tsk ederim yarın ikisinide gideceğim, gelişmeleri yzarımmm :)

merwegunes;16194010]ayy bak şimdi aklıma gül'ü de soktun :)
ama gül için iyi diyenler de var olumsuz diyen de umarım seninki olumlu olur :)
tsk ederim yarın ikisinide gideceğim, gelişmeleri yzarımmm :)

aaa, olumsuzları hiç okumadım ,:KK43: enfale mş gitsem acaba??? :)[/QUOTE]

cnm seni etkilemiş olmiyimde güzel değil diyenlerde vardı bazılarına cok kısa bakmıs, memnun olan da cok elektrik meselesi dene bence aklında klmasın..
enfali cok bilmiorm gitmediysen kadıköyde fatos var kahve+tarot süper ben 3 kez gittm ama sürekli aynı kişiye gitmek istemedigmnden (aynı seyler cıkıo) yeni birilerine gidim diyordm yarın gitcem işte sembollere..

Son düzenleme:
cnm seni etkilemiş olmiyimde güzel değil diyenlerde vardı bazılarına cok kısa bakmıs, memnun olan da cok elektrik meselesi dene bence aklında klmasın..
enfali cok bilmiorm gitmediysen kadıköyde fatos var kahve+tarot spr ben 3 kez gittm ama sürekli aynı kişiye gitmek istemedigmnden (aynı seyler cıkıo) yeni birilerine gidim diyordm yarın gitcem işte sembollere..

ya fatoş nasıl bakıyo? gelecek bildi mi? tarih veriyo mu isim veriyo mu? aşşası kesmez beni :)

bi de ayhanı merak ediyorum

ya fatoş nasıl bakıyo? gelecek bildi mi? tarih veriyo mu isim veriyo mu? aşşası kesmez beni :)

bi de ayhanı merak ediyorum

tarot+kahve
kahve nrmal bakıo, tarotta soru soruosn
bana tarih verdi isim sölemedi
ama sevgilimn evini,işini resmn tarif etti
bi de kalabalık değilse uzun bakıor bu cok önemli cünkü 10 dk bakıp hadi cnm diyen falcılara sinir oluyorum!!! ilk gittigmde fatos 35 dk baktı mesela :KK64:

beşiktaş sembol nihal detaylı bilgi verrmsn isim tarih veriomu gelecek nasıl uzun bakıormu gibi:)

tarot+kahve
kahve nrmal bakıo, tarotta soru soruosn
bana tarih verdi isim sölemedi
ama sevgilimn evini,işini resmn tarif etti
bi de kalabalık değilse uzun bakıor bu cok önemli cünkü 10 dk bakıp hadi cnm diyen falcılara sinir oluyorum!!! ilk gittigmde fatos 35 dk baktı mesela :KK64:

beşiktaş sembol nihal detaylı bilgi verrmsn isim tarih veriomu gelecek nasıl uzun bakıormu gibi:)

fatoş uzun bakıyo da "için sıkılmış" geyikleri yaparsa boğarım ben karşımdaki falcıyı :)
nihal günündeyse uzun bakıyo, harf bazen isim, tarih verir, ve öyle detay şeyler söyler ve cuk otururki şaşar kalırsın:)

fatoş uzun bakıyo da "için sıkılmış" geyikleri yaparsa boğarım ben karşımdaki falcıyı :)
nihal günündeyse uzun bakıyo, harf bazen isim, tarih verir, ve öyle detay şeyler söyler ve cuk otururki şaşar kalırsın:)

yok sürekli olay anlatıo detay verio mesela yanında söle biri var işi bu evi söle bi yer gibi korktm ben hatta nerden bildin pes falan dedim ama sen blirsin valla begenmssen gelir bogarsın bişi demiorm ona göree :)
ama hayatım boyunca begendgm 3 falcıdan biri diebilirm sürekli falcıya giden biri olarak...
nihal umarımm istedgm gibidr yaaaa ben erkenden gidimm :))))

baska bilen varsa ne kadar oldugunu ve yorumlarını bu iki falcı hk lütfen yazsınnnn! tskler :)))[/QUOTE
yarın benim de izin günüm ve yarın benim de fal günüm :)))
nihal 13
bahar 18 lira
öğle saatlerinde çok sıra beklemzsin

ben yarın yeşilköye gül'e gidicem:)

Bahar'a kesinlikle tarot baktırmalısın gidersen. şaşmaz. kaçıncı gidişim hep istikrarlı hep mantıklı. çok arkadaşımı götürdüm. bugün aynı yerde(symbol) fulya'ya baktırdım, 2 hafta önce söylediği sonucun tam tersini söyledi. ne anladım ben bundan. Bahar kesinlikle çok iyi bir tarotçu.

Nihal'de kahvede iyi.

X