İstanbul'da Fal - Falcılar

bak canım, gül fal baktıysa sana muhakkak birşeyler demiştir. şöyle yap böyle yap diye. şimdi angela katılıyorum ben. sen umudunu kaybetme. bunun anlamı şu değil "nasıl olsa dönecek" diyip rahatlama. bu şu demek, "sevilmeyi hak eden biriyim, ve o da farkına varacak" diyip duanı etmeye devam et. yani birşeyler yapmaya devam. ha bi de geleceği güne kendini hazırla, varsa kiloların zayıfla, saçına boya yaptıracaksan ayptır. kendini iyi hissedeceğin şeyler yap. yani karşısına aynı çıkma. ve geldiğinde üstüne atlama.

yol gösteren fikir veren yazılarınız için çok teşekkür ederim kızlar çookkk tatlısınız :)
1-2 gün önce hiç ummayacağım birşey oldu ve erkek arkadaşımın aslında çok pişman olduğunu ve hala beni sevdiğini öğrendim.zemuszemus
moralim ve özgüvenimde bir artış oldu artık biraz daha umutluyum inşallah beklediklerimiz gerçek olur

yol gösteren fikir veren yazılarınız için çok teşekkür ederim kızlar çookkk tatlısınız :)
1-2 gün önce hiç ummayacağım birşey oldu ve erkek arkadaşımın aslında çok pişman olduğunu ve hala beni sevdiğini öğrendim.zemuszemus
moralim ve özgüvenimde bir artış oldu artık biraz daha umutluyum inşallah beklediklerimiz gerçek olur

sadece şunu söyleyim, inan, inanmazsan istediğin falcı dönecek desin dönmez.

yiğite gidip moralinizi bozmayın ama gittiysenizde söyledikleri çok fazla kafanıza takmayın.yiğit biraz lakayıt bir tip insanın üzerine bilerek gidiyor resmen.psikolojik olarak çözülmeyi sağlamak,ve ağzınızdan laf almak için.isim tahminlerindede çok çok başarılı değil.ablamın adını bulabilmek için önce benim adıma yakın isimler saydı (3 tane kadar oysaki isimlerimizin alakası yok kaydirigubbakcemile3)söylediklerinden çıkanlarda oluyor çıkmayanlarda.birde ben yiğitin karşısındaki insandan çok fazla elektrik alamayıncada biraz fazla sert konuştuğuna inanıyorum.tabi bunlar benim düşüncelerim.
yiğite ağustosta gitmiştim beni depresyona sokmuştu.seni unutmuş başka denizlere yelken açmış hiç kendini yorma hayatında başkası var fln diyerek.ama kasım sonu gibi aralık başı gibi pişmanolup sana dönücek demişti.ne ağlamıştım o akşamı hiç unutamam :eek:klava:
şimdi gül,yiğit ve düş kafe nesibe hanım hepsi kasım sonunda birleştiler.heyecanla bekliyorum bakalım.

Son düzenleme:
yiğite gidip moralinizi bozmayın ama gittiysenizde söyledikleri çok fazla kafanıza takmayın.yiğit biraz lakayıt bir tip insanın üzerine bilerek gidiyor resmen.psikolojik olarak çözülmeyi sağlamak,ve ağzınızdan laf almak için.isim tahminlerindede çok çok başarılı değil.ablamın adını bulabilmek için önce benim adıma yakın isimler saydı (3 tane kadar oysaki isimlerimizin alakası yok kaydirigubbakcemile3)söylediklerinden çıkanlarda oluyor çıkmayanlarda.birde ben yiğitin karşısındaki insandan çok fazla elektrik alamayıncada biraz fazla sert konuştuğuna inanıyorum.tabi bunlar benim düşüncelerim.
yiğite ağustosta gitmiştim beni depresyona sokmuştu.seni unutmuş başka denizlere yelken açmış hiç kendini yorma hayatında başkası var fln diyerek.ama kasım sonu gibi aralık başı gibi pişmanolup sana dönücek demişti.ne ağlamıştım o akşamı hiç unutamam :eek:klava:
şimdi gül,yiğit ve düş kafe nesibe hanım hepsi kasım sonunda birleştiler.heyecanla bekliyorum bakalım.

Yiğit bende felaket isim biliyor,onla elektriğimiz tutuyor çok,oda söylüyor bunu ancak bu sefer sinir etti beni gerçekleri söylemiş miş,,,Herkes bilmiyorda bir o mu biliyor,ben kesinlikle beni sinir etmek için yaptığını düşünüyorum,başardıda zaten...Son 4 faldır bana aynı şeyi söylüyor tanısacagım kişinin direk ismini veriyor ve eskisinin döneceğini ve benim ikisinin arasında kalıcağımı söylüyordu ki bu sefer dönmiycek unut onu dediakannehirBen inanıyorum döneceğine o yüzden Yiğit b.k yesin kızlar.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Neyse Tüm fallar Tarık,Gül,Mehmet,Seval,Dilek hepsi Kasım dedi bu ayı uslu uslu falsız geçirip bekleyip görmeyi düşünüyorum.

Ve Yiğite gitmeyi düşünmüyorum bir daha,negatif elektrik almak için üstüne niye 20 tl veriyimkisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

selamlar,
telefonda fal bakabilen ve olumlu buldugunuz kisiler var mı?
varsa benimle telefon numaralarını paylasabilir misiniz.
tesekkurler

:KK25:Bu Kasım ayının ne bereketi varsa artık anlamadım. Bana da Tarık Kasım ayını söyledi olacak bir olay için.
İnancım gittikçe azalıyor herkese benzer şeyler dediklerini duyunca.

Son düzenleyen: Moderatör:
rahat bi 5-6 kişi de bana kasım dedi. sonra o aralık olur. aralıkta baktırınca ocak mart olur. geçen yıl geldi aklıma ekim demişlerdi 1 yıl geçti üstüne. saçma sapan...

rahat bi 5-6 kişi de bana kasım dedi. sonra o aralık olur. aralıkta baktırınca ocak mart olur. geçen yıl geldi aklıma ekim demişlerdi 1 yıl geçti üstüne. saçma sapan...

:KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK59: :KK25: :KK25: :KK25:

Bunları ne de iyi biliyoruz ama devam ediyoruz işte olmayacağını bile bile inanmaya çalışıyoruz. :KK25:

Ve ben artık fallara inanmıyorum... Çünkü şuan yepyeni bir insanla tanıştım, çok iyi biri fln... Ve bu kişiyi gittiğim hiç bir falcı söylememişti... =) Bu günü ve geçmişi iyi biliyorlar ama gelecekle ilgili çok da tutturan olmadı bende... Ama sizin takipçinizim kızlar gelecekle ilgili başarılı biri olursa tutamam kendimi gene orası ayrı... Gerçi Tarık şöyle bişey demişti yeni biri olucak kafanı karıştırıcak diye...Ama onun diğer dediğiyle ilgili bişey yok ortada henüz, olacağını da sanmıyorum...

seLamlar arKadaşLar ben sitede yeniyimm sürekli okuyordum ama bi türlüü üye oLamıyordum sonunda Başardım :KK70::KK70:: bana MuLLadan bahsedermisinizz çünküü o adam hakkındaa burada iyi şeyLer okudum iyi şeyLer duydumm vede teLefonunu verebiLirmisiniz cafenin teLefonuda oLabiLir ben çalıştığım için randevu aLıp gitmek istiyorum bekLememek içinn şimdiden TeşekkürLer

Geçmiş sayfaları okuyunca da Bir Temmuzdur gitmiş kızlar:KK53::KK53:Şimdide Kasım bakalım görelim,gerçi atıyor olsalare daha uzak bir tarih söylerlerdi sanki ama hayat işte nebiliyim:KK3::KK3:

Yiğit bende felaket isim biliyor,onla elektriğimiz tutuyor çok,oda söylüyor bunu ancak bu sefer sinir etti beni gerçekleri söylemiş miş,,,Herkes bilmiyorda bir o mu biliyor,ben kesinlikle beni sinir etmek için yaptığını düşünüyorum,başardıda zaten...Son 4 faldır bana aynı şeyi söylüyor tanısacagım kişinin direk ismini veriyor ve eskisinin döneceğini ve benim ikisinin arasında kalıcağımı söylüyordu ki bu sefer dönmiycek unut onu dediakannehirBen inanıyorum döneceğine o yüzden Yiğit b.k yesin kızlar.sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Neyse Tüm fallar Tarık,Gül,Mehmet,Seval,Dilek hepsi Kasım dedi bu ayı uslu uslu falsız geçirip bekleyip görmeyi düşünüyorum.

Ve Yiğite gitmeyi düşünmüyorum bir daha,negatif elektrik almak için üstüne niye 20 tl veriyimkisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

canım ben kendi fikirlerimi söyledim.yiğit biliyor ama her dediğide çıkmıyor bence.2 defa gittim artık gitmek istemiyorum ona moralimi çok bozuyor.
bu arada herkesin derdi kasımla bir gelsede rahatlasak hepbirlikte :)
gerçi benimki kasımın sonuna doğru diyolar.hepimiz için hayırlısı olsun inş

Biri yazmış Mulla diye, test etmek için yeniden gittim dün tutarlı olacak mı bakalım diye. ilk başta hayatta olmaz dediği bir şeye dün kesin olacak, olmayacak bir şeye olur demem ben dedi. Mulla fasafiso aman diyim.

Dün ayrıca Tasula'nın kızı roza'ya baktırdım. bir iki kişiden iyi olduğunu duymuştum. Çok lakayık bir ortam açıkcası hoşlanmadım ancak falı güzeldi. denenebilir. levent ve bahar ile aynılarını söyledi. aynı tarihleri verdi. saçmaladığı bir şey olmadı. hayatımla ilgili çok değişik bir şeyi de bildi.

ben tarih konusuna çok inanmıyorum, tutturamıyorlar genelde gül'ün verdiği tarihler de geçti bir şey olmadı.

canım ben kendi fikirlerimi söyledim.yiğit biliyor ama her dediğide çıkmıyor bence.2 defa gittim artık gitmek istemiyorum ona moralimi çok bozuyor.
bu arada herkesin derdi kasımla bir gelsede rahatlasak hepbirlikte :)
gerçi benimki kasımın sonuna doğru diyolar.hepimiz için hayırlısı olsun inş

canım yiğitin öylesine adamlar için, bununla ciddi olacak dediği de olmustu,dediğin gibi her dediği çıkmıyor...o yüzden gitme canım sen,neden pozitif insanlar varken negatif olanlara gidip paramızla rezil olalım ki:KK5:Bu sefer benım de moralımı çok bozdu,bir daha gideceğimi zannetmiyorum,zaten tarıkın geçmiş ve şu an ki analizleri Yiğite 1000 basar,sanki benle yaşamış gibi anlattı Tarık bana olanları:KK8:

Şu Kasım insallah hepimiz için hayırlı olur kızlar:21::21:

ben gittim kendisine 2 kez ;çok farklı bakıyor; ben uzun zamandır bırakmıştım bu fal işlerini ama tavsiyeyle gittim şu ana kadar gittiklerim arasında en iyisi buydu; bildiği şeyler var söylediklerinin gercekleşmesini bekliyorum:) ben de özelden yazamıyorum henüz sana baktığı ve bildiği şeyler yuvarlak tahmin edilebilir şeyler mi yoksa dedikleri cıkıyor mu merak ettim ona göre bekliyim:)

bu bahsettiğiniz kimse banada mesajdan numara verebilirmisiniz

Şu yukarıda ki alıntı Katre den yapılan,yeni üye olan arkadaş içindi becerememişimmm:KK1::KK1:mulla yı sormus ya Katre cevabını vermıs aslında:KK3::KK3:

selamlar,
telefonda fal bakabilen ve olumlu buldugunuz kisiler var mı?
varsa benimle telefon numaralarını paylasabilir misiniz.
tesekkurler

ben birini tanıyorumm buradada sölemek istedim ama yeni üyeyim rekLam yaptığımı düşünürler diye paylaşmak istemedim istanbul soğanlıda bi bayan çok müşterisi var bende tavsiye üzerine gittim çok memnun kaldımm telefonda da bakıyor genede siz bilirsiniz

Şu yukarıda ki alıntı Katre den yapılan,yeni üye olan arkadaş içindi becerememişimmm:KK1::KK1:mulla yı sormus ya Katre cevabını vermıs aslında:KK3::KK3:

angel edalım çok teşekkürler ama çoğunlukk övmüş o adamıı sadece tek bir kişi fasa fiso demiş vede beklememiş bile olcağı günü dikkat ettiysen hayattaa olmicak bişi demişş belki olacak ne bilio :KK70: geçen gittim cafesinede tatile çıkmş filn dediler sonra dilek ile bi melek cafedeki sevgiye baktırdım ekim sonunu bekle dediler cacık oldu olmadı yani :S bugn son gün ama sanırım olmicak bişi hgenede allah büyüktür

Hah Kızlar alın size 2.Nilüfer vakası,ben ne diyeyim artık bilmiyorum:KK52::KK52:

yaa resmen saçmalıyorsunn yeni üyeyiz diyee neden illa o kefeye koyuyorsunn ben kadını tanımam etmem ona giden para banada gelicek deill telefonda bakan varmı diye sormuşlar cvp verdimm sen burya girerken eskilerden deildin dikkatini çekerimm herkes yeni üye oluyoo bildiğimi paylaştımm illaa süpperdirr gidinde demiorum sadece öle birisi var napim aLLa aLLa

seLamlar arKadaşLar ben sitede yeniyimm sürekli okuyordum ama bi türlüü üye oLamıyordum sonunda Başardım :KK70::KK70:: bana MuLLadan bahsedermisinizz çünküü o adam hakkındaa burada iyi şeyLer okudum iyi şeyLer duydumm vede teLefonunu verebiLirmisiniz cafenin teLefonuda oLabiLir ben çalıştığım için randevu aLıp gitmek istiyorum bekLememek içinn şimdiden TeşekkürLer

Hoşgeldin kardeşim. daha 2 gün önce bu yazıyı yazdım mulla hakkında bir daha düşün istersen;
Biri yazmış Mulla diye, test etmek için yeniden gittim dün tutarlı olacak mı bakalım diye. ilk başta hayatta olmaz dediği bir şeye dün kesin olacak, olmayacak bir şeye olur demem ben dedi. Mulla fasafiso aman diyim.

bol keseden sallıyor, sen kimsin ki bir de olmayacak şeye olur demem diyorsun 5-6 ay önce kesin olmayacak 2 gün önce olacak dedim ya kesin olmayacak bir şeye olurdemem diyor. bak seeen. tercih senin tabii gitmek istersen ama hiç tutarlı değil kendisi. bu kadar iddialı konuşuor madem insan bir tutarlılık bekliyor. parana yazık, kabilesine dönsün o da. çalı çırpıdan ateş yaksın. dumanla haberleşsin.

X