İstanbul'da Fal - Falcılar

Ya işte evet benim de uzun zamandır beklediğim yorum budur işte. Bu kadının methini gerçekten çok duymuştum ve fakat gidememiştim. İlk fırsatta zaman yaratıp ben de gitmeyi düşünüyorum...

gercekten cok cok iyii .
bir de dediginiz gül hanıma baktırmak istiyorum
bakalım o nasıl :)

Merhabalar arkadaslar
uzun zamandir yazmiyorum cunku gercekten artik falcilara gitmek istemiyorum.Hepsi bambaska konusuyor,biri moralini yukseltiyor biride bozuyor.Ya kizlar Tarik dedik dedik bana verdigi tarih geldi gecti,ne gelen var ne giden misali :gitme:
Ayhan diye kosturduk cafelerde bekledik ama oda beni cok sasirtsa da her nekadar gecmisi anlatti bana.tamam agzim acik kaldida gelecekle ilgili soledigi bisey vardi cok yakin zaman dedi oda cikmadii.Gecen hafta gene bir krize girdim Mullaya gittim.off ya o neydi.bu kadarmi bir insan pozitif konusur.yani dertsiz ve tasasiz megersem bir insanmisim ben.gazi verdi verdi yolladi beni :KK3:
Beni tek bilen medyum samandi bi onda gordum gelecegi bildigini ama artik onunda tesauf oldugunu dusunmeye basladim.
Ve suanda kendimi tutuyorummm,sizin yorumlari okuyup gule gitmekten korkuyorumm. Ne olur bana gitme diyinnn,gitmemeliyimm.Ama sigara bagimliligi gibi ya kendimi tutamiyorummm:uhm:

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaslar
uzun zamandir yazmiyorum cunku gercekten artik falcilara gitmek istemiyorum.Hepsi bambaska konusuyor,biri moralini yukseltiyor biride bozuyor.Ya kizlar Tarik dedik dedik bana verdigi tarih geldi gecti,ne gelen var ne giden misali :gitme:
Ayhan diye kosturduk cafelerde bekledik ama oda beni cok sasirtsa da her nekadar gecmisi anlatti bana.tamam agzim acik kaldida gelecekle ilgili soledigi bisey vardi cok yakin zaman dedi oda cikmadii.Gecen hafta gene bir krize girdim Mullaya gittim.off ya o neydi.bu kadarmi bir insan pozitif konusur.yani dertsiz ve tasasiz megersem bir insanmisim ben.gazi verdi verdi yolladi beni :KK3:
Beni tek bilen medyum samandi bi onda gordum gelecegi bildigini ama artik onunda tesauf oldugunu dusunmeye basladim.
Ve suanda kendimi tutuyorummm,sizin yorumlari okuyup gule gitmekten korkuyorumm. Ne olur bana gitme diyinnn,gitmemeliyimm.Ama sigara bagimliligi gibi ya kendimi tutamiyorummm:uhm:

sevgili sazis..

ya gerçekten seni falcılar etkileyecek ise...bence gitmeee...iyi şey veya..istediğini duymak için insan falcılara kaptırıyor kendini...o yüzden şu an biraz ara ver istersen:)

ben arkadaşlarım ile levent gittik gene...5 ay evvelsi gitmiştik ve güzel bakmıştı...memnun kalmıştık....şu an söylediklerinin tam tersini söyledi:KK43:..sembol levent i de sildim listem den..

paylaşmak istedim:)

Merhabalar arkadaslar

sana katılıyorum saziş medyum şaman konusunda. senin tavsiyenle gitmiştim bugüne kadar gittiklerim içinde en iyisi oydu söylediği iki şeyi yaşadım bana bugüne kadar gelecekle ilgili pek tutturan olmamıştı

bu arada şaman facedeki sayfasına özel sebeplerden bir süre sizlerden ayrı kalıcam yazmıştı sanırım tekrar bakmaya başlamış

şamanın dedıklerının hıcccccccc bırı cıkmadoı bana.. o kadar cok attıkı bırde :))))

bu fal işi ilginç gerçekten bana çok tutarlıydı ve beni çok şaşırtmıştı ve dediği bişeyi tam gününde yaşadım

merhaba arkadaşlar :))

uzun süredir forumu takip edebiliyorum fakat yeni üye olabildim. ben de terapi için falı seçenlerdenim :) kadınlar kahvesi pelin ve dileği denedim burayı okuyarak, olumlu ve pozitif konuştular söyledikleri gerçekleşirse yazıcam hemen :)

geçen gün arkadaşımla burda tavsiye edildiği üzere bakırköy'deki güle gitmek istedik hangaar ayakkabının karşısındaki sokağı karış karış aradık ama bulamadık önceki sayfalarda öyle bir adres görmüştüm de, hevesimiz kursağımızda kaldı valla :KK70:
tam olarak tarif edebilir misiniz bakırköy gül'ün yerinii. sabırsızlıkla bekliyorum :KK70:

cevabım için teşekkür ederim canım,
dayanamadım bende gittim bugün nesibe hanıma.
benimde ikinci gidişim ve benide tanıdı.
biz sizinle daha önce sohbet etmişmiydik diye.
duymak istediğim şeyleri söyledi. ama oda gül gibi kasım sonunu bekle dedi bakalım neler olacakboshayallersmile

senin kasım sonunu ben de beklemeye başladım valla. işallah olur ;:)

Kızlar bugün sizlerin önerisiyle Güle bir kez daha gittim,saat aksam vakti olmasına rağmen yine kuyruk vardı.Enterasan birşey oldu hani hep soraraktan harf yerleştirirler ya,ben gülün erkek arkadasımın ismini kağıda yazdığını gördüm,hani el hareketinden harfleri anlarsınız ya aynen öylesempatiksalakcinnibana dediki şimdi erkek arkadasının ismindeki harfleri yerleştirelim ama sakın adını söyleme bana ismin içinden bir harf sordu kacıncı harf diye,bende dedim ki ama sen ismi zaten yazdın orayaa:KK1::KK1:kız nerden gördün dedikaydirigubbakcemile3.Yani burdan çıkan; diğerleri gibi harf sorup harf yerleştirmiyor zaten ismi biliyor sana teyid ettiriyor.
Neyse babamın rahatsızlıgının oldugunu söyledi ben görüşmediğim için bilemiyorum,başka şehirde olduğunu bildi,annemi anlattı,yasadıklarını anlattıakannehirannemin sürekli kullandıgı bir cümle var buraya yazmayım annemi anlatırken aynen o cümleyi kullandıakannehirakannehir Gelelim asıl konuya gecen sefer uzun süreli ilişkin olmus evlilikten dönmüşsün demişti ya onu eskı ılıskım ıcın söylemis,çocuk hala seni seviyor hala istiyor ama sen istemiyorsun dedi,kızlar aynen öyle,asıl gitme nedenimle ilgili olarak ta tarih verdi..inşallah gercekleşir bu sefer uzun baktı, çok güzel şeyler söyledi,hissettiklerimi ve karşimdakinin duygularını söyledi güzel tespitlerde bulundu,nasıl ve ne şekilde arayacagını söyledi.:hulya::hulya:

Kızlar iyiki sizi dinleyip tekrar gitmişim sanırım gecen sogukta beklediğim için moralim bozulmustu,şu an Gülün çok temiz kalpli ve hoş sohbet oldugunu düşünüyorum belki de bu yüzden görüyor bazı şeyleri,kalbi temiz,saf olanlar a malum olurmuş ya,çok rahatladım bugün,sorularımın cevabını aldım,inşallah çıkar dedikleri,zemuszemuszemuszemus

ben kuzenimle gitmiştim, direkt demişti ki, saf birine benziyor, böyleleri daha iyi fal bakar demişti. ki hiç fal baktırmayan birisi bunu diyen. umarım tarih olur. bana oldu. ama sonrasını düşünüyorum. açıkçası napacağımı bilmiyorum ve ona gidip tekrar soracam

umutsuzum ama inş cnm

bak canım, gül fal baktıysa sana muhakkak birşeyler demiştir. şöyle yap böyle yap diye. şimdi angela katılıyorum ben. sen umudunu kaybetme. bunun anlamı şu değil "nasıl olsa dönecek" diyip rahatlama. bu şu demek, "sevilmeyi hak eden biriyim, ve o da farkına varacak" diyip duanı etmeye devam et. yani birşeyler yapmaya devam. ha bi de geleceği güne kendini hazırla, varsa kiloların zayıfla, saçına boya yaptıracaksan ayptır. kendini iyi hissedeceğin şeyler yap. yani karşısına aynı çıkma. ve geldiğinde üstüne atlama.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar :))

uzun süredir forumu takip edebiliyorum fakat yeni üye olabildim. ben de terapi için falı seçenlerdenim :) kadınlar kahvesi pelin ve dileği denedim burayı okuyarak, olumlu ve pozitif konuştular söyledikleri gerçekleşirse yazıcam hemen :)

geçen gün arkadaşımla burda tavsiye edildiği üzere bakırköy'deki güle gitmek istedik hangaar ayakkabının karşısındaki sokağı karış karış aradık ama bulamadık önceki sayfalarda öyle bir adres görmüştüm de, hevesimiz kursağımızda kaldı valla :KK70:
tam olarak tarif edebilir misiniz bakırköy gül'ün yerinii. sabırsızlıkla bekliyorum :KK70:

benden iyi kimse tarif edemez orayı.:) istanbul caddesinden eminönü yönünde yürüyorsun. ender in mağazası var orada. tam karşısında bi sokak var, çoğu ordan tarif ediyor ama, bence bi önceki sokaktan gir. yürü oradan, karşına bina gelecek zorunlu olarak sola gireceksin. tam sola girdiğinde solda ufak çadır gibi bi yerin altında insanlar bekleşiyor :)

angel bu arada sen saat kaçta gittin gül'e?

bak canım, gül fal baktıysa sana muhakkak birşeyler demiştir. şöyle yap böyle yap diye. şimdi angela katılıyorum ben. sen umudunu kaybetme. bunun anlamı şu değil "nasıl olsa dönecek" diyip rahatlama. bu şu demek, "sevilmeyi hak eden biriyim, ve o da farkına varacak" diyip duanı etmeye devam et. yani birşeyler yapmaya devam. ha bi de geleceği güne kendini hazırla, varsa kiloların zayıfla, saçına boya yaptıracaksan ayptır. kendini iyi hissedeceğin şeyler yap. yani karşısına aynı çıkma. ve geldiğinde üstüne atlama.

merhabaa,bana da bakırköy gülün adresini tarif edebilir misiniz acaba geçen gün bakırköyde dolaştım o kadar bulamadım :1no2:

benden iyi kimse tarif edemez orayı.:) istanbul caddesinden eminönü yönünde yürüyorsun. ender in mağazası var orada. tam karşısında bi sokak var, çoğu ordan tarif ediyor ama, bence bi önceki sokaktan gir. yürü oradan, karşına bina gelecek zorunlu olarak sola gireceksin. tam sola girdiğinde solda ufak çadır gibi bi yerin altında insanlar bekleşiyor :)

angel bu arada sen saat kaçta gittin gül'e?

bu arada ekol dersanesının karsısında gülün yeri hiç biyeri bulamasanız dersaneyı bulursunuzkaydirigubbakcemile3

Canım ben aksam 9 da baktırabildim,iyi niyetli biri o yüzden malum oluyor olabilir.Bu arada bugün taksim symbole gittim,Tarık a çok üst üste olucak diye Mehmet varmıs ona baktırdım.Geçmişi bildi,anı da bildi başarılıydı,gelecek tahminleride Dilek,Seval,Gül ve Tarık la aynıydı,Artık Kasım da belli olucak bu falcılar atıyormu ,atmıyormu sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

bu arada ekol dersanesının karsısında gülün yeri hiç biyeri bulamasanız dersaneyı bulursunuzkaydirigubbakcemile3

Canım ben aksam 9 da baktırabildim,iyi niyetli biri o yüzden malum oluyor olabilir.Bu arada bugün taksim symbole gittim,Tarık a çok üst üste olucak diye Mehmet varmıs ona baktırdım.Geçmişi bildi,anı da bildi başarılıydı,gelecek tahminleride Dilek,Seval,Gül ve Tarık la aynıydı,Artık Kasım da belli olucak bu falcılar atıyormu ,atmıyormu sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ya çok sordum ama bakırköy meydandan nasıl ulaşabilirim oraya pek bilmiyorum da bakırköyü off rezillik tekrar kusura bakmayınn bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

ya çok sordum ama bakırköy meydandan nasıl ulaşabilirim oraya pek bilmiyorum da bakırköyü off rezillik tekrar kusura bakmayınn bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Bakırkoy meydan dan asagı dogru in caddeye geldıgın zaman(ıstanbul caddesı)sola dön(donunce mıllı pıyangocu falan gorceksın)alkisalkisalkisalkisalkisalkis cadde uzerinde ılerle, 2.sag sokaga dön ekol dersanesının karsısı Tiki cafe

X