İstanbul'da Fal - Falcılar

gülle ilgili alevkonunda olumlu mesajlarıda var dediği bir şey çıktı tarzında banada bildi gül olayları isimleri v.s ama gelecekle ilgili dediği şeylere daha var bir yorum yapamayacağım ama gül 3 harflilerden yardım alarak bakıyor o yüzden biraz tedirgin olabilirsiniz baktırırken

gülle ilgili alevkonunda olumlu mesajlarıda var dediği bir şey çıktı tarzında banada bildi gül olayları isimleri v.s ama gelecekle ilgili dediği şeylere daha var bir yorum yapamayacağım ama gül 3 harflilerden yardım alarak bakıyor o yüzden biraz tedirgin olabilirsiniz baktırırken

canım ben onu özellikle sordum 3 harfli kesinlikle değil ben çok korkarım onlardan diyor :) peki nedir bu dedim benim meleğim var küçüklüğümden beri bana fısıldar dedi :S

arkadaşlar birçok kişi Gül'den bahsediyor. Nerede bu falcı? Çok merak ettim gitmek istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

etoile ya da alevko kadıköydeki aysunun telini atabilir misiniz biriniz bana?

sanırım ben özel msj atacak kapasiteye sahip değilim şu an forumda ancak kafenin yerini şöyle tarif edeyim en rahat...
bakırköydeki vergi dairesinin arkasında

beyazgüvercin sokak,gürdamar iş merkezi ekol dersanesinin karşısı

tiki cafe..

teşekkürler... bunu da deneyelim bakalım zemuszemus

Ben tam tersi alevkonun ve advocate ın gülle ilgili olumsuz yorumlarını okudummm:1shok:

ayhanın popülaritesi çok fazla burada çok bahsedildiği için bi merakla baktırdım ama beni çok etkilediğini çok şey bildiğini söyleyemem ama bi çok arkadaş beğeniyor elektrik meselesi galiba

Şaşırmadım diycem gerçekten abarttık diyorum işte çıkıyor yavaş yavaş:gitme:

Arkadaşlar işlerim yoğun o bakımdan buraya sıklıkla giermiyorum. Girdiğim zaman da geçmişte falcılar hakkında yapılan yorumlarınızı okuyor ve bazılarına katılıyorum. Ben de uzun yıllardır fal baktırmayı seven biriyim. Hele ki aşk acısı çektiğim zamanlarda daha da sıklaşıyor bu durum. Benim şahsi fikrim sizinkilerle benziyor. Evet fal olayı bana göre de telepatik bir şey. Falcıların sezgilerini asla küçümsemiyorum. Gizli bir güçleri olduğu doğru. Buna ister beyin okuma, ister telepatik güç, ister cin, ister melek diyelim ama birşey var ki bizden farklılar. Bütün falcılarda farkettiğim ortak nokta evet geçmişi ve şimdiyi iyi biliyorlar. Hatta bir ara sevgilimin benden habersiz ne yaptığını dahi onlardan öğrenmiştim. Ancak gelecek konusuna gelince, eğer şarlatan değillerse, ki bizim gibi kadınlar çok fal baktırdığımızdan mıdır nedir artık iyi falcıları ilk oturuşta anlıyoruz, gelecekte dedikleri ddahi çoğunlukla oluyor ancak zamanda hepsi yanılabiliyor. O yüzden tavsiyem zaman konusunda çok da beklentiye girmemek. Ben burada yazılan bütün falcılara gittim. Gitmediklerime de sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda (bu siteyi yeni keşfettim) gittim. Sözgelimi Tarık....Ben hiç beğenmedim. Sadece bu. Ama Tasula, apris cagfedeki. O Tarık'tan çok daha iyiydi. Ve bir de Dilek. En çok beğendiğim diyebilirim. Yakın gelecekle ilgili söylediği 2 şey de oldu. Bu akşam Armağan'a gideceğim bilmiyorum neler diyecek? İşin eğlencesi bir yana ama fazla bel bağlamamk lazım diye düşünüyorum ancak buna ben bile uyamıyrum. Ne acaip değil mi? Özelden hala mesaj atamıyorum. Bildiğim başka falcılar da var ama ücretleri oldukça yüksek.

Ali İhsan diye bir adam var o da evlere geliyor. Tarot bakıyor ama değişik bir tarotmuş Lara Tarotu. Ne demekse!!! O da 120 liraya 1.5 saat bakıyor. Öleceğin zamanı dahi söylüyor? Eğer doğruysa.

Daha önceki yazılarda okuduğum kadarıyla enerji ve elektrik meselesi demişsiniz. Ama ben buna pek de katılmıyorum. Bence iyi bir medyum karşısına kim gelirse gelsin psişik güçlerini kullanabilmelidir.

beylükdüzü-yakupluda nurgül hanımın iletişim bilgilerini bulursam isteyene veririm demiştim.ama kendisi sadece tanıdıklara hatır için bakıyomuş.aslında tanınmış biriymiş ünlülerrede bakıyomuş ama iletişim bilgisi wermedilerboshayallersmile

Daha önceki yazılarda okuduğum kadarıyla enerji ve elektrik meselesi demişsiniz. Ama ben buna pek de katılmıyorum. Bence iyi bir medyum karşısına kim gelirse gelsin psişik güçlerini kullanabilmelidir.

fiyatları yüksek olsa bile, hakkını verecek bi iki falcıyı soyleyebılır mısın acaba rıca etsem?

dior kadıköyde bildiğin iyi bir falcı var mı uygun fiyata bakan? bir de taksim müptela cafeye gideniniz var mı ozan ve eren hakkında yorum bulamadım

Son düzenleme:
Arkadaşlar işlerim yoğun o bakımdan buraya sıklıkla giermiyorum. Girdiğim zaman da geçmişte falcılar hakkında yapılan yorumlarınızı okuyor ve bazılarına katılıyorum. Ben de uzun yıllardır fal baktırmayı seven biriyim. Hele ki aşk acısı çektiğim zamanlarda daha da sıklaşıyor bu durum. Benim şahsi fikrim sizinkilerle benziyor. Evet fal olayı bana göre de telepatik bir şey. Falcıların sezgilerini asla küçümsemiyorum. Gizli bir güçleri olduğu doğru. Buna ister beyin okuma, ister telepatik güç, ister cin, ister melek diyelim ama birşey var ki bizden farklılar. Bütün falcılarda farkettiğim ortak nokta evet geçmişi ve şimdiyi iyi biliyorlar. Hatta bir ara sevgilimin benden habersiz ne yaptığını dahi onlardan öğrenmiştim. Ancak gelecek konusuna gelince, eğer şarlatan değillerse, ki bizim gibi kadınlar çok fal baktırdığımızdan mıdır nedir artık iyi falcıları ilk oturuşta anlıyoruz, gelecekte dedikleri ddahi çoğunlukla oluyor ancak zamanda hepsi yanılabiliyor. O yüzden tavsiyem zaman konusunda çok da beklentiye girmemek. Ben burada yazılan bütün falcılara gittim. Gitmediklerime de sizlerden gelen yorumlar doğrultusunda (bu siteyi yeni keşfettim) gittim. Sözgelimi Tarık....Ben hiç beğenmedim. Sadece bu. Ama Tasula, apris cagfedeki. O Tarık'tan çok daha iyiydi. Ve bir de Dilek. En çok beğendiğim diyebilirim. Yakın gelecekle ilgili söylediği 2 şey de oldu. Bu akşam Armağan'a gideceğim bilmiyorum neler diyecek? İşin eğlencesi bir yana ama fazla bel bağlamamk lazım diye düşünüyorum ancak buna ben bile uyamıyrum. Ne acaip değil mi? Özelden hala mesaj atamıyorum. Bildiğim başka falcılar da var ama ücretleri oldukça yüksek.

Düşünüyorum düşünüyorum bu tarık benim seceremi çıkardı nasıl kötü olur bulamıyorum.Ben bu kadar tutarlı bu kadar anı ve geçmişi bilen sadece onu gördüm enteresan yanii

advocateeeeeeee pendikteki nurdoğan hanımın telni özelden bana gönderebilir misin? o kadar mesaja ulaştın mı?hihoyyyt

telefonu yoksa adres bilgilerini gönderirsen sevinirim ona bir daha gitmek istiyorum ben sende yoksa başka arkadaşlarda varsa onlarda verebilirler

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim özel mesaj atma hakkım henüz yok o bakımdan buradan tel yazamıyorum. Pahalı da olsa bakanların telini isteyen arkadaş bana mailini yazsın oradan atayım. Bir de Kadıköy'de rıhtımda migrosun orada Kırmızı cafe var üst katında Meliha diye bir hanım var. O iyi sayılır ve bir de Caddebostan'da Zeynep var. Ama zeynep 70 liraya evinde bakıyor.

X