İstanbul'da Fal - Falcılar

canım özelden mesaj gönderemiyorum burdan yazayım :lepi:

ben batuya baktırmadım ama 2 arkadaşıma söyledikleri birebir çıktı geçmişe çok girmiyor hani yaşadın bitti gibi ama gelecekle alakalı daha fazla bilgi veriyor bunu yaşadıklarını net bir şekilde gördüm ohaoldumsmile Levent için söyleyebileceğim şudur ki geçmişle alakalı söyledikleri %100 doğruydu hatta unuttuğum bazı detayları hatırlattı gelecek ile ilgili ise; 3 yıllık sevgilimden kötü bir şekilde ayrılmıştım ve işsizdim mafoldumben levent bana şu tarihte işe başlamış olacaksın deniz aşırı olacak ama seni yormayacak dedi (beşiktaşta başladım servisle gidiyorum yerimseniben ) şu yıl şu ayda sevgilin öyle bir gelecek ki sen affetmek zorunda kalacaksın ki affet zaten çünkü 6 ay sonra evleniyorsun ve şu tarihte evli olarak bana bir daha geleceksin dedi daha fazla detay vermiyorum ama anladığına eminim şekerim ha birde isminin neredeyse söyledi yani adı ahmet olan birini sonu met bu memet ahmet gibi bir şey falan dedi çok arkadaşımda gitti ona memnun kaldılar genelde ama üst üste gidersen levent tanıyor sıkılıyor umut bağladığını düşünüp bakmıyor olumunekankayizsmile

bu aradada söylediği ayda geri döndü, evlendim ve evli olarak ona gittim

Ben bu yorumu nasıl kaçırmışımm,inanamıyorum kendime;acil levente gidilecek haftasonu.
Bu arada kızlar Ayhan aradı duymamısım,geri döndüm meşgule verdi yogun sanırımnaniknanik

evet dedikleri birebir tuttu günü zamanı verdiği kişi isimleri...yanınızda fotoğrafta götürürseniz çok fena diyim."ali diye biriyle görüşüo muratla iş yapıo filan gibi böyle isimler verio bu ali gay yalnız ve bi süre çalışcak ondan kurtulamaz dio mesela..geçmiş meselelere girmeyi sevmiyorum bakmıyorum da ama önümüzdeki günlerde geçmişte yaptığın şu hataları bi daha yapmamalısın yoksa kaybedersin adam sana daha önce çok üzerime geliyosun demiş diyor ..aralığa kadar olucak bi takım şeylerden söz etti vadesi olan şeylerde var ama yakın zaman içerisinde söyledikleri oldu. telefonu var bende isteyenlere yolliyabilirim.

ben istiyoruuuuuuuuumzemuszemus telini özelden msj atabilir misin rica etsem

Kizlar. Bugun sonunda Tarik a gidebildik.Yasimi ve ismimi sordu ve anlatmaya basladi,su an sevgilim olmadigini,erkek arkadasimla ne zaman ayrildigimi ,neden ayrildigimi ki ayrilik nedenimiz oyle tahmin edilebilicek bir durum kesinlikle degil,onun kisiligini ve bana karsi su an ne hissettigini ki ne hissettigini biliyorum aynen Tarigin anlattigi gibi ve muhtemel olacaklari anlatti bana.'Izlar acik acik anlatamiyorum cunku anlatinca gerceklesmiycegini dusunurum ama Yigit ne dediyse aynisini soyledi yani 2 insanin anlatimi bu kadar mi ayni olur,dan dan kafama vurdu gercekleri,ben ilk defa gittigim icin belkide elektrigimiz tuttu ama bi insan bu kadar mi dogru soyler,gelecekle ilgili soylediklerini bekleyip gorucez ancak su an ve gecmiste cok basarili ki ben zorlayan,tepki vermeyen bve gfali zor bakilan bir insan olmama ragmen.

canmm bu tarık nerdee lütfen cvp yazın arkadaşlar sabahtandır 3 kişinin iletişim bilgilerini istedim :KK43:

Nihayeeett ayhanla görüşebildim bugün :))
Manolya35 kimlerin gideceginin listesi sende vardı degıl mi, özelden mail adresimi atacagım oradan görüşebiliriz.
Cumartesi mecidiyeköy (ayrıntıları sonra özelden yazışırız) 10-12:30 arasında 5 kişi için ok diyor. zaten son konuşmamızda 5 kişi oldugumuz yönündeydi degil mi?

Bu arada Kadınlar klubunden telefonunu alan erkekler (!!) de arıyormuş onu, acaba aramızda erkekler de mi var diye düşünüyorum ??!!

Manolya35 kimlerin gideceginin listesi sende vardı degıl mi, özelden mail adresimi atacagım oradan görüşebiliriz.
Cumartesi mecidiyeköy (ayrıntıları sonra özelden yazışırız) 10-12:30 arasında 5 kişi için ok diyor. zaten son konuşmamızda 5 kişi oldugumuz yönündeydi degil mi?

Bu arada Kadınlar klubunden telefonunu alan erkekler (!!) de arıyormuş onu, acaba aramızda erkekler de mi var diye düşünüyorum ??!!

Süpersin çok sevindim:)yer ve zaman harika canım..

Bu arada Kadınlar klubunden telefonunu alan erkekler (!!) de arıyormuş onu, acaba aramızda erkekler de mi var diye düşünüyorum ??!![/QUOTE

evet gelmek isteyenler gülfem-sazis-nykes sen ve benle birlikte 5 kişi oluyoruz.ctesi bana uyuyor ama ben mecidiyeköyü pek bilimiyorum

Son düzenleme:
evet gelmek isteyenler gülfem-sazis-nykes sen ve benle birlikte 5 kişi oluyoruz.ctesi bana uyuyor ama ben mecidiyeköyü pek bilimiyorum[/QUOTE]

Gelinim de özelden yazmış onu da eklersek tam 6 olduk, daha fazla kalabalık olmayalım bence bu şekilde yeterli

şimdi ben yarın Ayhana saat olarak 10 diyorum 6 kişi yarım saatten 3 saat sürerse 1 gibi bırakmış oluruz onu başka randevularıda varmış cünkü bir de pazar günü çalışmıyormus bilginize :)

selam kızlar ben sayfaya gecen gün üye oldum fakat okul,arkadas yogunlugundan tekrar bugün girdim...cok uzun zamanlardır takip ediyorum...ankaraya ailemin yanına gittigim zaman siteyi kesfettim...ankarada mükemmel 2 falcı buldum kendime böyle bişi olamaz gercekten...istanbulda yaklasık 3senedir gitmedigim kimse kalmadı.gecenlerde su armagana ugradım doluymus ama diger kadına gittim ama pek memnun kalmadım ...herkese pozitif konusuyor ve aynı seyleri söylüyor sanırsam..dün aksam taksimde ark dogum gününü kutladık gece aramızda fal konusu acıldı tanıdıgı bir bayan varmıs ki kadın mükemmellll...evinde bakıyo esas işi cocuk bakıcılıgı ama kadın bi dehset ...ben cok etkilendim ki kolay kolay beyenmem...ama kadın sadece tanıdıga bakıyoır..sizin suaralar kimler var etrafınızda benimlede irtibata gecerseniz cok sevinirim...

Ankara'daki mükemmel falcı dediklerin kim?

denemediysen bi'melek cafe'deki sevgi'yi öneririm. ben de taksime gidecektim. şu meşhur armağan'ı aradım ama bugün yarın doluymuş hanımefendi. gerçekten popüler olmalı. çarşambaya randevu aldım bakalım. dönünce yazarım izlenimlerimi. yalnız 30 TL imiş. sevgiye 10 tl vermiştim. o biraz düşündürdü ama o kadar dolu olması da aklımı çeliyo işte. püfff yani:çok üzgünüm:

sevgii bende hiç bişi bilemediii. bilseydi şuanda iş adamı bi sevgilim olurduu :lepi:

Arkadaşlar,benim icin çok onemli gercekten bilen varsa lutfen bana Ayhan ın numarasını özelden atabilirmisiniz? Çalıştığı bir cafe yok bildiğim kadarıyla.Şimdiden teşekkürler.

Ankara'daki mükemmel falcı dediklerin kim?

engürü carsısındaki betül...hatun ne dediyse hepsi oldu ve yavas yavasta gerceklesiyor.daha sonra ümitköyde bi evde bakan kadın var ki sadece tanıdıklara bakıyor..birde su kızılayda ki ermeni kadında baya bildi yani simdilik onunkilerde cıkmaya baslıyo...ohaoldumsmile

tryamour özellikle senin dediklerini cok takip ettim..benim en yakın arkadasım ve ben artık fal konusunda master degree olduk olumunekankayizsmile ..kesinlikle bende tanısmak isterim sizle kızlar...buarada bende senden su ayhanın no ve adresini rica etsem ?..

engürü carsısındaki betül...hatun ne dediyse hepsi oldu ve yavas yavasta gerceklesiyor.daha sonra ümitköyde bi evde bakan kadın var ki sadece tanıdıklara bakıyor..birde su kızılayda ki ermeni kadında baya bildi yani simdilik onunkilerde cıkmaya baslıyo...ohaoldumsmile

Hmmm sağol. Artık falcılara inanmasam da bakarım belki bir ara. :nazar:

tryamour seninde fal konusundaki deneyimlerin gercekten on no..benim cok yakın bi ark var onunla biz artk fal konusunda master degree olduk gördük mi anlıyoruz olumunekankayizsmile..buarada bende tanısmak isterim sizle kızlar...senden bende ayhanın no ve tel rica etsem ?..simdiden cok sevinirim...birde su ist baska kimleri cok beyeniyosunuz kızlar..bi tavsiye etsenizde cünkü sayfalar cok fazla oku oku bitmiyo...en son kimlerden memln kaldınız bilmiyorumkismile...

evet gelmek isteyenler gülfem-sazis-nykes sen ve benle birlikte 5 kişi oluyoruz.ctesi bana uyuyor ama ben mecidiyeköyü pek bilimiyorum

Gelinim de özelden yazmış onu da eklersek tam 6 olduk, daha fazla kalabalık olmayalım bence bu şekilde yeterli

şimdi ben yarın Ayhana saat olarak 10 diyorum 6 kişi yarım saatten 3 saat sürerse 1 gibi bırakmış oluruz onu başka randevularıda varmış cünkü bir de pazar günü çalışmıyormus bilginize :)[/QUOTE]

selam cilek banada bu ayhanın no verirmisiniz?..yeni üye oldugum için özelden msj atamıyorum vede bilmiyorum...bende gitmek istiyorum ayhana..ilgilenirsen cok sevinirim..

X