İstanbul'da Fal - Falcılar

Kimdir Bu Gaziosmanpaşa daki Tarotcu acaba :) meslek olarak yapıyorsa bende bi gitmek isterim Yakın oturuyorum bende Oyuzden merak ettım

Merhaba hanımlar,
Bu benim foruma ilk yazışım olacak. googleda aratırken buldum ve 6 ayı okudum nerdeyse.

Fal maceram 1.5 aya dayanıyor ve sevdiğim kişi benden ayrıldıktan sonra bu maceraya atıldım. Sırayla başlıyım.

1. gittiğim dejavu cafede Nihaldi. Şans eseri gittim. Çok pozitif biri hep iyi şeyler söylüyor. Karşısına süprizle çıkacaksın. 1 seneye kadar evleneceksiniz gibi bir tabir kullandı. Tarifi çok uygundu. Hatta bu yüzden o an inanmıştım. Çıkarken mutlu ayrılıyorsunuz. Söylediğine dair herhangi birşey gelişmedi. Fakat fala baktıktan sonra o, sevdiğim kişi gelip etkilendiği biri olduğunu söyledi.

2. gittiğim kişi bu etkilendim dediğim insandan sonra yine dejavu cafedeki Nagehandı. İlginç biri. Bir süre düşünüp pat pat saymaya başladı. Nihal gibi çok iyi betimledi sevdiğim kişiyi. O da 2 aya kadar seni arıyacak sabırlı ol seni seviyor dedi. Onunla ilgili anlattığı şeyler doğruydu. Hatta onu tanıyor mu falan dedim. O da 1 seneye kadar evleneceksiniz dedi. Nihalle tutarlıydı bu. Ben tabi baya bi umutlandım. Nagehan içinde bulunduğum durumu birebir anlatmıştı bana sanki. 2 dileğin var ama onun dönmesini diğer meseleden daha çok istiyorsun gibi. Hatta ona birinden etkilendiğini söyleyince, kıskandırmak için söylemiş olabilir mi dedi. isim bilmeye çalışıyor. Biraz zorlanıyor. Çıkarken mutlu ayrıldım.

3. gittiğim kişi yine dejavu cafedeki yiğit idi. Yiğit sert mizaçlı biri dövecekmiş gibi anlatıyor ve sanki senin geleceğini yaşamış gibi anlatıyor. O da çok iyi bir şekilde bu sevdiğim insanı ve aramızda geçenleri tarif etti. Ve seni arıyacak dedi fakat evlilik yok dedi. sonra dilek tutturdu bana. 1 den 10 a kadar sayı tut dedi. Tuttum. Şu mu dedi. Bildi. ama tuttuğum dilek ile bana evlilik yok falı çelişiyordu. Kendisine ilettim. geri dönecek ama evlilik yok dedi. Diğer falcılarınız bunu dedi şunu dedi dedim. Sen bana inan dedi. Kendinden çok emin yani. Biraz demoralize oldum. Beni kendine inandırdı. Sonra tabi falcı arayışına devam ettim :) işallah falı çıkmaz. :)

4. falcı geçtiğimiz hafta sonu symboldeki tarıktı. Sabırlar 1.5 saat bekleyip baktırdım. Diğerlerine göre çok farklı geldi. Şaşırdım oldukça. Ama diğerleri sıkkınsın diyip bunu ilişkiye bağlarken, sanki hiç böyle bi sıkıntım yokmuş gibi fala başladı. ve işle ilgili birşeyler anlatmaya başladı. ve öyle olmamasına rağmen hayatımın tüm sorunu buymuş gibi davrandı. İlişkiye gelince çok ufak bi yerde faso verdi. Uzun süren bi ilişki de mi diye sordu. Geri kalanı sanki sevdiğim kişinin laflarıyla onu anlattı. Bizzat onun cümlelerini kullandı. Ve karakter olarak birebir çizdi onu. Bana geri arıyacağını yine bişeyler deneyeceğimizi ama olmayacağını Yiğit bey gibi yeni biri ile tanıştırılacağımı (tanıştırılmak lafını ikisini de kullandı. Tanışacaksın demedi) söyledi. Aralarında en çok şaşırtan Tarık oldu. onun ağzından çıkan lafları kullanması şaşırttı beni. Umarım falı çıkmaz :)

5. falcı en son gittiğim. Melekler kahvesi Selda idi. Falı anlatarak başlıyım. Yine aynı şekilde beni arıyacağını, ve ilişkiyi yoluna koyacağımızı anlattı. Bana dair karakter tahlilleri çoğunlukla tuttu. Tarota bakarak depresyondasın diyen tek kişi oydu. ve evet doğru. Sevdiğim kişiye dair onun da anlattıkları muhteşemdi. Selda da onun lafları ile onu bana anlattı. Ve merak etme arıyacak dedi. İlişkiyi de şu tarihe kadar yoluna koyacaksınız dedi. Türlerine göre fincana bi kere bakıp kapamaması hoşuma gitti. Hissetmeye çalışmıyor. Baya baya fincanın her yerine baktı. Ve olanaklı şeyler söyledi hep. Birilerini anlattığında "aha bu şu" gibi çıkartabiliyordum. Enerjisi çok güçlü sohbeti tatlı birisi. Eğer anlattıkları tutarsa hep gitmek isterim. İşallah tutar.

Özet: hepsi geri arıyacak seni dedi. Bu konuda hepsi mütabık birbiriyle :) bekliyorum. 2 aya kadar ararsa bunu size hatırlatıp yazacağım. Aramazsa hepsinin üstüne bi çizgi çekebiliriz :) 3 kadın falcının falı benim için olumlu 2 erkek falcınınki ise olumsuz. Sizden şimdi tarık ve yiğit hakkında "söyledikleri çıkmıyor merak etme" gibisinden mesajlar bekliyorum:)

Açıkçası ben döneceğini ve arıyacağını dahi sanmıyorum. Ama umudumu koruyorum. Beklemedeyim. Fala gelince bu bir süreç ve terapi gibi geliyor bana. bi seansına 120 liradan terapiye gitmektense 80 lira harcadım şu ana kadar.

Şu kadarını söyliyim, iyi şeyler söyleyen falcılara rağbet edin. Çünkü iyi şeylerle bilinçaltınızı doldurursanız bilinçaltınız sizden bağımsız olarak çalışıp istediğiniz şeyi elde etmek için harekete geçer. Arıyacak mı, aramıyacak mı? önemli değil gerçekten önemli olan doğru ya da yanlış, inandığınız şey için bir savaş vermek ve ben her gün dua ederek kendimi olumlu olması için motive ediyorum. Size de tavsiye ederim.

Size naçizane tavsiyem bir insanla hayatınızın her anını doldurmayın derim. Tabiki sevmek güzel ama bunu hayatın diğer alanlarının etkilemesini izin vermeyin çünkü o vakit o insan için şansınız daha çok azalıyor. Birey olarak dik durduğunuz kadar beğenilirsiniz.

Son olarak yorumlarınızı merak ediyorum. Arıyıp aramıyacağı konusunda :) ve özellikle tarık ile yiğitinki tutmaz, selda iyidir gibi yorumlarınızı bekliyorum :)))

Bu arada Gül hanıma baktıracaktım vazgeçtim. Belki çok canım isterse baktırırım. :) Fal maceramı Gaziosmanpaşadaki bir tarotçuyla bitireceğim. Eğer beğenirsem size haber ederim. Tabi bedava bakacak eş dost hariç. Bi kaç arkadaşımdan sağlam fallar duydum. :)

kimdir bu emel hanım. emel cafe internette yok bulamadım. söyledikleri çıkıyor mu? emel cafe nerede? pozitif olması açısından ilgimi çekti :)

Ha bi de falı açıklamak sizce falı etkiliyor mu kızlar? bu konuda yorumlarınızı bekliyorum :)

enfale giden oldumu???

Ben gittim :) Beklediğim kadar uzun bi fal olmadı ama söledikleride Bir çoğu tuttu Hatta bana Enfali tavsıye eden arkadaşımın adı Suat dır :) bana direk Suat Kim ? diye sordu :) benim ismimi bildi erkek arkadasımınkinide ismindeki harfleri tektek saydı Öle Çok ağzımı acık bırakıcak seyler solemedı ama soledıklerı doğruydu öle geçmişe dair hiç bişi sölemedi bakalım nasıl gelişicek durumlar :) Aynı gün kız arkadasımda baktırdı fal oda beğendi

haftaya gidecem. o yüzden ancak haftaya yorum yapabilirim :)

aşağıdaki sorularıma cevap arıyorum:

1. emel bakırköyde nerde. hiç belge yok nette. iyi midir falan? yeri neresidir?
2. enfalin yerini tarif etmişler ama ben anlamadım. caruseli soluna alacaksın demişler. her yönden caruseli soluma alabilirim ben. gerçi kemal tancadan bulabilirim. enfali önerir misiniz? varsa lütfen telefon numarası yollar mısınız mesajla çünkü randevulu çalışılıyor falan demiş birileri.
3. yeşilköydeki tilbe kafede mi ne duyguyu önerir misiniz?

ayrıca gemi kafede fal bitmiş. kaldırmışlar tamamen. dilek hanım kayıp :)

Canım Enfal Almira cafede.. Şöle tarif edeyım ben Bakırkoy Meydandan aşşağı ınerken Sol tarafda Kemal Tanca Mağzası var Onuda gecdıkden sonraki İlk sola giriyorsun Sol sırada almira cafe 20-30 Metre ilerde sanırım acıklayıcı olmusdur tarifim :)

Ve selin Evet almira cafe yazıyor ama altında ev yemekleri felan yazıyor :) dısardan baksam bende belkı yanlış yer derdım ama telefonla randevu alıp gittiğim icin direk girdim iceri :) içerinin evyemeklerı yapan ve yenen yerle alakasıda yok zaten goruntu olarak Ust kata alıyorlar hemen senı beklıyorsun sıranı :)

geçmiş sayfalarda yazılmıştı ama üşendim şimdi arayıp bulmaya :eek:
enfal hangi cafedeydi?ve numarası ne?

Almira Cafede . Kemal tancanın arka sokağında :) Tlf numarası var ama Mesaj sayım Özel mesaj atmaya ızın vermıyor şimdilik

ben enfala 3 4ay önce baktırdım ilk oturduğunuzda şaşrtıyor isim vererek..ama sonrası yok bana bişiler sölemişti dediği seler olmadı vede tersı oldu:)siz bilirsinz ama tavsıe etmıorum ben baktıran bırı olarak...arzu ve şenay daha iyi hatta enfalle kıyaslayamamm..

ben enfala 3 4ay önce baktırdım ilk oturduğunuzda şaşrtıyor isim vererek..ama sonrası yok bana bişiler sölemişti dediği seler olmadı vede tersı oldu:)siz bilirsinz ama tavsıe etmıorum ben baktıran bırı olarak...arzu ve şenay daha iyi hatta enfalle kıyaslayamamm..

Hımmm... Arzu ve Şenay kim peki? daha önce konuşulduysa ben kaçırmışım canım, kusura bakma... :kedi:

Hımmm... Arzu ve Şenay kim peki? daha önce konuşulduysa ben kaçırmışım canım, kusura bakma... :kedi:

onlarda fal bakıo..ben önce şenaya baktırmıştım bı arkadasım tawsıe etmıştıı sonra aynı yerde arzuya baktırdım ikiside çok iyi..bakırköyde bakıolar...fincan cafede.ben meraklısıyımda falın çok kişiye baktırdım taksımde avcılarda bakırköyde fln en begendıklerım bı bunlar bide hülya die bı bayan vardı haznedarda ewde bakan ama o taşınmışş onu bulamıyormm..

onlarda fal bakıo..ben önce şenaya baktırmıştım bı arkadasım tawsıe etmıştıı sonra aynı yerde arzuya baktırdım ikiside çok iyi..bakırköyde bakıolar...fincan cafede.ben meraklısıyımda falın çok kişiye baktırdım taksımde avcılarda bakırköyde fln en begendıklerım bı bunlar bide hülya die bı bayan vardı haznedarda ewde bakan ama o taşınmışş onu bulamıyormm..

Bu fincan cafeyi tarif edebilir misin peki?

Merhaba kızlar.Burada yeni sayılırım.
Birkaçkez bilgi istedim fal ile ilgili mesajlarımda.
Fal konusunda takıntılarım var,hastalık oldu bende.hergün takip ediyorum buradaki yeni isimleri yeni cafeleri vb.
Anladım ki (nihayet) bu kadar kadın bir araya geldik ama bir tane doğru düzgün falcı bulamadık.
Gittim kendime tarot kartları aldım.Karar verdim.Bu işe ben öğrenicem ve hepimizin derdine derman olucam.:):)

Merhaba kızlar.Burada yeni sayılırım.
Birkaçkez bilgi istedim fal ile ilgili mesajlarımda.
Fal konusunda takıntılarım var,hastalık oldu bende.hergün takip ediyorum buradaki yeni isimleri yeni cafeleri vb.
Anladım ki (nihayet) bu kadar kadın bir araya geldik ama bir tane doğru düzgün falcı bulamadık.
Gittim kendime tarot kartları aldım.Karar verdim.Bu işe ben öğrenicem ve hepimizin derdine derman olucam.:):)

Hahaha süpersin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ama tabi bu yinede bana fal deneyimlerinizi ve bildiğiniz iyi falcıları anlatmamanızı gerektirmez:)
yok mu şöyle harika fal bakan ne dese çıkan ,bizi şaşırtacak bir falcı ya.
kocca istenbul ama herks palavracı mı bu falcıların
parası neyse veriyoruz
sonuç iki göz kaydırma
cinim vr
sana kısmet var
sonuç SIFIR

adasuri aylardır bu siteye fincan cafe dedin başka bir şey demedin
herkes de denedi kimse de memnun kalmadı bunu da söylediler
arada sırada bir iki kişiyi kötülüyorsun o kadar
günlerdir kimse sesini çıkarmıyor ama reklamın yetti artık herkes o cafeyle ilişkin olduğunu biliyor

adasuri aylardır bu siteye fincan cafe dedin başka bir şey demedin
herkes de denedi kimse de memnun kalmadı bunu da söylediler
arada sırada bir iki kişiyi kötülüyorsun o kadar
günlerdir kimse sesini çıkarmıyor ama reklamın yetti artık herkes o cafeyle ilişkin olduğunu biliyor

Aaa! ohaoldumsmile Ben kaçırmışım bunları ayol...

Aaa! ohaoldumsmile Ben kaçırmışım bunları ayol...

ben de farkettiğim için yazdım zaten ara ara buraya girip reklam yapan falcı çok ama kullanıcıya ait mesajları aratırsanız kimin ne olduğu belli oluyor
ben iki üç farklı kişiden iyi olduğunu duymadıktan sonra gitmiyorum bir falcıya

tartışmaya mehal yok kızlar.
herkes birini önerecek.Konumuz falcılar ,ve hangi falcıya referans olduğumuz .

X