İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar sakın ola ki nostradamusta dideme gidip yanlış yapmayın
normalde hiçbir falcıyı böyle karalamam ama bu kız inanılmaz kötü
ben bugün daha önce ablamın falında beni görmüş olduğu için gittim Allahım muhtemelen işe yeni başlamış tarot kartlarını yeni ezberlemiş tutuk tutuk birşeyler anlatmaya çalışıyor ama sokaktaki çingenelere fal baktırsanız daha iyi bakarlar diyebilirim her soruyu size soruyor üstelik ablamın falında benim için söylediğinin tam tersini de söylemesi cabası
bunu kendisine söylediğimde ise sadece güldü yani sen bana gelirken hatayı yapmıssın zaten der gibi
son zamanda fiyasko diyebileceğim 2 falcı türkan ve didem oldu
nostradamus arzunun yerini dolduramamış anlaşılan

evet sen baktırmış mıydın canım
orta yaşı geçkin siyah küt saçlı sempatik bir bayan

ben orda burcu, Mine hanım ve zeynep'e baktırmıştım. Zeynep2i hiç tavsiye etmiyorum.. Mine Hanım bana diğer falcıların dedıgı ile aynı seyı soylemıstı.. ama sen son durumu bılıyorsun tamamen tersıne cıktı...

bugun mu baktırdın? Ben de gıdecektım... karşılaşırdık belkıde:)
Naz hergun ordamıymıs?

bilmiyorum canım sanırım yeni başlamış oraya
bu formda adı geçmişti diye biliyordum ama bulamadım
biz burcu için gitmiştik ama burcu yoktu ayfere baktırcaktım bende
oradan bir kız zeyneple nazı tavsiye etti sonra naz diye ısrar etti bizde baktırdık geçmiş ve bugünü bildi bana fazla ayrıntı vermedi ama söylediği şeyler mantıklıydı geleekle ilgili de 10 günlük bir süre verdi bakalım görecez ama yanımdaki arkadaşa yarım saat kadar baktı ve herşeyi bilmiş fazla isim tarih vermiyor ama tip tarifleri de uyumluymuş benim fallarım kısaldı artık soracak soru bile bulamıyorum
uzunca bir süre de baktırmıyacam pozitif düşünceyle iyi şeyler olacağına inanmak istiyorum

Cafelerde bakılan fallardan hayır gelmez bunu daha once de tartıstık yanı oralara gıdıp 20 25 tl harcanacagına dogru durust adam gıbı evlerde bakan ve de yorumları dogru olan falcılar bulsak da gıtsek keske... Bır de ben sızlere bısey soyleyeyım neden bu falcıların verdıgı tarıhler konusunda bu kadar cok tıtızlıkle dusunuyorsunuz kı ben onu anlmadım yahu onlar gelecekle ılgılı yorumları dogru yapsınlarda tarıhler bır tarafa kaşsın ama oyle degıl mı yanı hepımız bılmıyor muyuz unlu deyısı

ay hanımlar YANI KELIN ILACI OLSA KENDI BASINA SURERMIS.

Yanı Rıta bana yıllar yıllar once bır fal baktı ben 15 yıl bekledım olsun dıye sızde kalkmıs 10 gun ya da 1 ay gıbı surelerden bahsedıyorsunuz cok ılgınc cok...

tarıhler konusunda bu kadar tıtız davranmayın hanımlar cok ılgınc bıraz yanıltıcı bu durum RAMAZAN ayındayız hanı bır baska unlu deyıs daha vardır

ALLAH ISTEMEZSE YAPRAK KIPIRDAMAZMIS

OLACAGI OLUR YAPAN SADECE VE YALNIZCA YUCE ALLAHTIR HANIMLAR BUNU HIC UNUTMAYALIM HEP BIRLIKTE
...

Yanı oyle falcıların verdıgı tarıhlerle olacak ısler degıl bunlar hele kı cafelerde SIRADAKI GELSIN hesabıyla fal bakanların yapacagı ısler hıc degıl bunu da unutmayalım lutfen...

Cafelerde bakanlara pek guven olmuyor ya ben baktırmayalı aylar gecti
Gercekten cok iyi denılen olsa...

katılıyorum cafeler koskocaman bır sıfır annemı ayartıp Adanalı Fatos hn ı bulmaya calısacagım sordum ama fıyatını 200 USD Dolarından baslıyormus sımdı bu mesele degıldemesele annemın ıznıyle benım bu hatunla gorusmem annem de dedı kı fıyatını sorunca Fatos un tabıı cok kızdı ZATEN FATOS HN SOYLEDI LIDER LE KARISTIRACAGIN HALTLARI DAHA NE SORUP OGRENECEKSIN KI DEDI ARDINDAN DA EKLEDI ALLAH YAZDIYSA BOZSUN ZATEN OLMAMASI ICIN OKUTUCUYA YASIN OKUTTURUYORUM DIYE. KIZLAR 25 IN DE BU AYIN TAYINIM ACIKLANIYOR COK HEYECANLIYIM COKK... EGER CANADA QUEEBECK OLURSA TAYIN YERI TANIMAM RITA NIN VE FATOS HN UZERINE O ZAMAN...

kızlar ben dün 2 falcıya gittim ve ikisi de 12 saat sonra olacak şeyleri bile göremediler daha nasıl inanabilirim ki zaten hep geçmiş ve bugün için gidiyorum dedim ya dün de son kez onun için gittim sonra kararlar verdim
zaten dün son kez giderken bir daha gitmeyecem dedim ve çıktıktan sonra bundan sonra böyle inanacam diyerek iyi şeyler olacağını tekrarladım içimden
desktopuma hayalini kurduğum şeyin resmini yükledim (zeynep öyle öğretti)
aslında fal falan yalan bugün sabah uyandım bir ikilem yaşadım
ya herşey aynı şekilde devam edecekti ya da değiştirecek şey elimdeydi ben değişsin istedim ve değişti ama bunu ben istedim ve hiçbir falcı da bunun böyle olacağını söylemedi hiçbiri sen yapacaksın demedi hiçbiri şu tarihte şu şekilde olacak demedi
ama yine de yakın tahminler derseniz....

geçmiş ve bugün için doğru tahminleriyle,bir yoldan sonra olacak demesi ve 2 keredir zamanı tek doğru tutturan kişi olaraka.s. angel's burcu
2 haftalık gecikmesiyle de olsa yine geçmiş ve bugünü tutturmasıyla ve başlamasa da başlar gibi olacak cümlesiyle symbol levent
eli kulağında cümlesi ve en geç 15 gün tarih vermesi, geçmiş ve bugünde başarısı(tahmin ettiğimin aksinde iddialı olarak)ve dediklerinin 4 gün içinde olması ile symbol tarık
yine geçmiş ve bugünde başarılı angels naz(her ne kadar 12 saat sonrasını göremesede)
ve sadece bunu benim yapmamı söyleyen yaparsam düzeleceğini söyleyen ortaköy yıldız başarılı diyebilirim
ekstra cümleleri olan falcıları şimdilik saymıyorum onlarınki de çıkarsa söylerim

hı unutmuşum birde sonu yok ama bu böyle bahara kadar sürer diyerek herkesten farklı bir yaklaşım sergileyen biriz de bilmiş oldu böylece

ama kesinlikle olmaz diyen maltepe çanga cafe serkan, kapris cafe türkan, nostradamus didem ve izmitteki gülere de saygılarımı iletiyorum:icecream::icecream::teytey:

Son düzenleme:
yıldız benim çok eski falcımdır yıllardır kaybetmiştim sonra ankaradaki falcılar sitesinde buldum ankaraya gittim sadece onun için bilmiyorum dedikleri olur mu ama şimdiye kadar hep oldu bugünde dahil ayrıntılarını bekliyorum olacakmı diye ondan sonra daha iyi bilgi veririm
bugün yaşadığım şey imkansız birşey değil daha önce benim onlarca kez yaşadığım birşey olduğu için bilmek çok zor değil dediğim gibi ayrıntıları çıkan falcıları size anlatacam

biriz de bildi dedim ya
dün telefonumun alarmı çaldı baktım iş hayatında değişiklik yazıyor ta haziranda gitmiştim ona not et 21 ağustosta iş değişikliği ya da kıdem değişikliği yaşayacaksın dedi onla başlayan bu cümleyi tüm falcılar tarihi biraz daha ileri atarak dedi son gittiklerim kasımda dedi ama beklenen bir değişiklik yok hayatımda olacağı da yok bilmiyorum yine de kader

Ben de bugün Seyhan'a gittim. Aslında güzeldi, birşeyleri tutturdu. Ama esas beklediğim olayla ilgili olarak en geç Eylül'ün 2. haftası dedi. Olacak gibi değil ama bakalım. Olursa yazarım. Bu arada Gül'ün söyledikleri biraz gecikmeli de olsa kısım kısım çıkıyor. Hadi hayırlısı. Ama şimdi düşününce 14 Şubat Melda'nın söylediklerini bire bir yaşıyorum. Ama o tatilde ve ekimde gelecekmiş, teli de yok. Telini bilen varsa özelden yazabilirse çok sevinirim. Arada bir İstanbul'a geliyormuş. Geldiğinde gitmek lazım bence tabi:)) Ekim'e kadar beklemek çok geliyor.

slm kızlar geçen hafta ben de seyhan hanıma gittim herşeyden önce çok tatlı bir insan ordan çıktıktan sonra gerçekten rahatlamış hissediyorsun ilk başta kişilik tahili yapıyor onda baya iyi...bana bazı harfler söledi söledikleri kısmen tuttu ama asıl gerçekleşmesini beklediğim şey gerçekleşirse ozaman daha net yorum yapabilirim.ayrıca gittiğimde benim kafam çok karışıktı oyüzden bana çok belirgin şeyler söleyemedi ;fal baktırıken rahat olmak lazımmış

Kızlar tv de gizem diye bir kadın çıkıyor hani anne adı, burcu fılan soyluyorsun, bu kişi ile ilgili deneyimi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…