İstanbul'da Fal - Falcılar

herkese merhaba yeni katıldım aranıza fal konusu oldukça ilgimi çektiği için burada yazılanların bi kısmını okudum çok fal baktırdım ve baktırmaya devam ediyorum baktırdığım falcıları paylaşayım sizlerle bakırköy dejavuda nagihan ve nihal,taksimde tasula türkan,melekler kahvesinde can ve elif,kadıköyde alp,angels cafede burcu,cevizli angels cafede serkan yine anadolu yakasında bi kaç falcı var ama bunların içinde geleceğe dair tahminleri tutan yok sadece tasula türkan biraz şaşırttı beni gelecekle ilgili söyledikleride yakın tarihler bekleyip göreceğim,sizlerin önerebileceği bir varmı gelecek tahminlerinde tutarlılığı olan ve çıkan ?

cnm merhaba,cafe nin numarasını özelden yazar mısın ?

handecim bende sana kadıköyde fazlası ile iddialı iki kişi önereceğim. mu cafede semender falı ile ünlenen ve çok farklı tarzı ile müşteriyi şoke eden aslan bey ve yine aynı cafeden pandora falına bakan mine hanımı size önerebilirim. arslan bey bodrumdan istanbula gelmiş bir falcı. mine hanım ise lahuti deki selene olarak bilinen ünlü bir falcıdır. ben her ikisindende memnun kaldım. seninde memnun kalacağın muhakkak. bu sabah burada okuduğum bir yazıyıda dip not düşeyim. lopenzaranın niko hakkındaki yazılarınına şaşırmadım. el elden üstündür diyeceğim. sana iyi günler.

lopenzara yazdıkların fazlasıyla iddialı olmuş. ama buna şaşırmadım. kadıköyde bir yarış varki fazlasıyla heyecanlı.burada bazı nicklerin angelstan falcıların olduğuda söyleniyor. ne kadar doğru ne kadar yalan bilemiyorum. sana esas seni şaşırtacak başka bir olayıda ben sana anlatayım.nikonun patronu gülay hanımında tarotta iddialı olduğunu herkez biliyor. 3 ay evvel mu cafeye gülay hanım gelip oranın sahibi aysun hanıma cafeyi çok istediğini ve dizaynına bayıldığını oğlu ile beraber burayı almak istediğini söyledi. 250 binden kapı açıldı ve üstünüde fazlasıyla verebileceğini söyledi. biz orada aysun hanımla beraber 3 bayandık. arslan beyde vardı . arslan bey gülerek teklife red cevabı vermişti. aysun hanıma bakarak sizin adınıza nasıl cevap verebiliyor dedik. işletme ile ilgili her konu arslan beyin insiyatifinde olduğunu belirtti. dekorundan kalemine kadar her şey onun dediği şekilde dizayn edilmiştir dedi. bu yüzden mu cafeye giren her kez büyüleniyor. çünkü adam sadece falcı değil. sanatçıda..gülay hanım bile oraya hayran kalmışken nikonun hayran kalması bence fazlasıyla mümkün.. her müşteriye ayrı özen , ayrı odalar...bundan sonra kadıköye gidipte bu mekanı görmeyene üzülürüm.
başka yerde görmedim.

mazzarine rica etsem bana adanalı fatoşun telefonunu verebilirmisin özel mesaj atamıyorsun sanırım nasıl yapabilirim
ayrıca madam sara'yı merak ettim doğrusu ulaşınca onu da iletebilirmisin rica etsem

eyvahh yine mu cafe reklamları başladı , tepkilerden sonra uzun süre sesleri kesilmişti.
tekrar hücum kararı almışlar , şimdi cafede birkaç kişi kafa kafaya vermiş yazıyorlardır...

ben arslan beye gittim çok etkilenmedim doğrusu ayrıca oldukça pahalıydı semender falı baktırdım

seyhan hanım çok kötü hiç ve hiç beğenmedim arkadaşımda beğenmedi kesinlikle tavsiye etmiyorum özlem hanımda etkili değildi yazık etmeyin paranıza derim ritanın günündeyse falı çıkıyormuş ama gününde değilse hiç çıkmıyormuş dediler.

eyvahh yine mu cafe reklamları başladı , tepkilerden sonra uzun süre sesleri kesilmişti.
tekrar hücum kararı almışlar , şimdi cafede birkaç kişi kafa kafaya vermiş yazıyorlardır...

lindra senin için angelsta çalışan falcılardan biri diyorlar . sanırım benim birilerine mesaj yazıp senin mesaja atlamanın nedenide bu... aslında reklamınızı burcu aslı derken o güzel sesin hiç çıkmıyor. her nedense... : ) sen aslımısın burcumu onu söyle :) bu arada maalesef reklam yapmıyorum ama sen bu kadar tepki gösterdiğine göre :) senin amacınıda merak ediyorum...bu arada kafede çoluk çocuk kafa kafaya verip yazılar yazar.... senin gibi... dilersen aynaya bakarak konuş...kim kime tepki vermiş bilemem ama kesin olan şu..... seni yazılarımdaki hangi kelimeler tahrik ediyor anlıyamıyorum...sanırım arslan beyden ve mu cafeden korkunuz var :) allah yardımcınız olsun...

ben arslan beye gittim çok etkilenmedim doğrusu ayrıca oldukça pahalıydı semender falı baktırdım

yazz 12 arslan beye gittiğini söylüyorsun .. etkilenmemene bir şey diyemem.. mutlaka senin gözlemlerinde farklı kişiler vardır. sana şimdi diğer arkadaşın taşlamasına verdiğim gibi sorsam... sence fal nerede bakılıyor diye :) bana yardımcı olabilirmisin ? ben kişinin boyunu kilosunu yaşını hatta göz rengini tarihleri ise günü gününe veren birini daha görmedim.. bu arada mu cafede sadece arslan beyde yok ... pandora falı ile nam salmış mine hanım ve keops ta hayli iddialı aysun hanım var..... bunlardan hangisine biri veya birileri bakabiliyor...? adres verirsen sevinirim... illa mu cafe demiyorum.. ama illa kalite diyeceğim...çoluk çocuğa fal bakılmıyor.. elbette pahalı :) öğrenci takımı ile 2. sınıflar uğraşıyor...mu cafeye girdiğini iddia ediyorsanız kapıdaki first class ikazını anlamış olmalısınız.

çok teşekkür ederim :) birde pahalı diye yorumlar yapılmış ama ne kadar olduğunu yazabilirmisiniz birde randevu sistemiylemi çalışıyorlar bilginiz var mı ? tşkr ederim

çok teşekkür ederim :) birde pahalı diye yorumlar yapılmış ama ne kadar olduğunu yazabilirmisiniz birde randevu sistemiylemi çalışıyorlar bilginiz var mı ? tşkr ederim
merhaba hande kuka hanım... mu cafede fal çeşitlerine göre fiyat listeleri bulunmakta . heryerde olduğu gibi kahve falının 20 olduğunu biliyorum. yanılmıyorsam tarotta aynı . keops 35 veya 40 olmalı. pandora falı 60 idi.. ben semendere defalarca girdim. yarım saati 75 ... sizce dalında uzman olan kişiler için soruyorum :) fallar pahalımı ? unutmadan söyliyeyim daha pahalı falları var evet.......

çok teşekkür ederim :) fallar pahalımı değil kahve 20-25-30 değişiyor yerine göre semendere falını ilk defa duydum çok ilgimi çekti nasıl memnun kaldınız mı bende denemek istiyorum :)

aytenveyger bak bu mesajı burcu olduğunu iddia ettiğin lindra arkadaşımız yazmıştı geçmişte.burcuyu yani kendini kötülüyor düpedüz ne tuhaf değil mi kaydirigubbakcemile3

aytenveyger bak bu mesajı burcu olduğunu iddia ettiğin lindra arkadaşımız yazmıştı geçmişte.burcuyu yani kendini kötülüyor düpedüz ne tuhaf değil mi kaydirigubbakcemile3

Sizinde bu ekipten olduğunuz belli.üşenmeden geçmişteki yazıları kurcalayıp burda tekrar tekrar yazabiliyorsanız, söze gerek bile kalmıyor demektir.
dikkat ederseniz aynı isimlerin etrafında dönüyorsunuz.
reklamın iyisi kötüsü olmazmış..tıpkı şimdi sizin yaptığınız gibi...kişi kendini zaman zaman kötülüyorsa o benim değil onun sorunudur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…