İstanbul'da Fal - Falcılar

[
QUOTE=dilayc;14307161]Gidersem muhakkak paylaşıcam. Bu arada Gül'ün söylediği diğer birşey de çıktı. Garip ama çıktı. Mutluyum. Ama geçenlerde Gül'e tekrar gitmiştim (tutarlılığı süper bu arada daha önce anlattıklarından çelişen olmadı ben buna çok takarım çünkü) orda yeni birileriyle tanıştım. Bana istiklal caddesinde cadı cafe Emine'yi çok övdüler. Onu da merak ettim şimdi. Giden var mıdır acaba?[/QUOTE]

Hnımefendi siz Gül Hanım a gitmişsiniz galiba gerçekten çok sıra bekleniliyor mu ve bir baştan savmacılık var mı yoksa annemler mi orta yaşlı hanımlar olarak içlerinedaral bastı da bana mı öyle diyorlar paylaşırsanız sevinirim. sağolun.

Merhaba,

Güle bende gidip memnun kalmıştım. Ama şöyle bişey var. Ben gittiğimde şansa
erken gelmişti ve kimse yoktu. Bundan dolayı 45 dk. baktı. Fakat diğer hafta arkadaşlarımı
götürdüm. 12 de randevu aldık 3 te geldi. Eee o saatte de tıklım tıklım olmuştu.
20 dk.baktı arkadaşlarıma. Randevu konusunda disiplinsiz. Kaç defa aradık. 10-15
dk.ya geliyorum diyor ama 1 saat gelmiyo. Tamamen şans diyorum.

biz gül hanıma randevulu gittiğimiz halde abartmıyorum kızlar 5 saat bekledik gerçi haftasonu olmasının da etkisi vardır tabi...o kadar beklediğine değdimi diye sorarsanız hayır derim bana çokta aman aman birşey sölemedi.kardeşimde ise bende olduğundan daha başarısızdı.

Ben de annemler abartıyor dıyordum ailem de Atakoy son yapılan kısımda oturmasına ragmen annemin bana soylediği Gül Hanımı bekleyin ceye kadar eve 2 kere tek yön yürüdük şeklinde oldu neyse gitmeyeyim bari gelince bir de Anadolu yakasında oturan bir cocukluk arkadaşımdan Angels Cafe de calışan Burcu Hanımı duyduk arkadaşımda gitmedi beraber gitmeyi düşünüyoruz ben gelince Türkiye ye ona gideniniz var mı. Sağolunuz.

Sağolun paylaştığınız için hanımlar aslında bu fal cafelerde çalışanlar belki de gidenlere sorular sorarak insanları yönlendirmeye çalışıyorlardır belki de tabii hepsi değil ama burada Fransa da gerek Paris gerekse Marseilles de Cezayirli Arapların yaşadıkları yerlerde Yıldızname yorumlayan Arap hanımlar var Fransızca konuşuyorlar ama ben sadece orta düzeyce Arapça biliyorum ve bulundukları yerler bşraz korkutucu yani anların ana dilini konuşunca çok daha kolay.Ama gitmeyi düşünüyorum.

Yıldızname biraz farklı ve doğum haritası çıkartılıyor galiba ben öyle biliyorum ama tabii yaşamda plabilecek olanları yani geleceği Allah tan başka bilen yok işte bizimkisi eglence.

Burcu' ya da gittim ben. Pozitif bir insan. Olumsuz birşey söylemedi bana. Geçmişte
yaşadığım bazı şeyleri bildi. Gelecekle ilgili temmuz için bişeyler söyledi. Ama henüz
çıkan bişey yok. Oraya gittiğimde de baya beklemiştim. Çok kalabalık oluyo. Ama ben
biraz geç gitmiştim. Ondandır diye tahmin ediyorum. Nereye gidecekseniz genelde
erken gitmeye gayret edin. Geç kaldığınız zaman hem kalabalık oluyor, hem de bakanın
enerjisi tükeniyor.

güle bende gittim. ben randevu alıp gitmiştim. şansıma pek kimse yoktu hafta içi olduğu içindir sanırım. bana uzun baktı ama giden çoğu arkadaşa uzun bakmıyormuş. cafelerde fal bakanların buhnu ticaret haline getirdikleri tartışılmaz. bencede hafta içi ve erken saatte gitmek en iyisi.

cadı cafedeki emine akkaya. daha önce de hakkında yazışmıştık. ben iki kere gittim, mevcut durumu çok iyi bildi ama gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı. ama kimseyi yanlış yönlendirmek de istemiyorum çünkü çok yerden iyidir diye duydum. hatta çok yakın bir arkadaşım çok iyidir diye götürmüştü beni ona. herkesle elektiriği tutmuyor olabilir tabi. bu arada tarot bakıyor ve 50 tl.
eskiden falları 30-40 dk arası sürüyormuş ama her iki seferinde de bana çok kısa baktı. 5-10dk gibi.

mullaya gittim, kahve falı bakmıyormuş, tarot bakıyor. hemen yorum yapılabilecek gibi değil çünkü söylediği şeyler çok ileri tarihler için. en erkeni iki ay sonra. aslında çok genel şeyler söylüyor, soru sormadıkça da birşey öğrenemiyorsunuz ama ben soru sorma konusunda biraz beceriksizim, o an aklıma birşey gelmiyor. aslında bunun için kahve falını tercih ediyorum, biz sormadan da birşeyler söyleyebildikleri için. söyledikleri çıkarsa paylaşırım sizinle.

kızlar bu arada cafelerin durumu gerçekten çok kötü. daha önce de yazmıştım cafelere sadece fal baktırmaya gitmiyorum, aynı zamanda arkadaşlarımla oturup sohbet etmek, birşeyler içmek istiyorum. yani hem güzel vakit geçirmek hem de eğlencesine fal baktırmak. ama bu fal cafeler artık çığrından çıkmış. bugün mullanın olduğu özge cafe de aynı durumdaydı. koltuklara oturmaya bile çekiniyorsunuz. bırakın birşey içmeyi bir an önce bitse de gitsek diye bekliyor insan. resmen hocaya falan gitmiş de sıra bekliyor gibi hissediyorum kendimi. cadı cafe de aynı hissi veriyor insana. rahatsız edici geldi bana o yüzden paylaşmak istedim.

kızlar, gül.e bende randevulu gitmeme rağmen 3 saate yakın fazladan bekledim ve 20 dk sürdü fal. ama ben memnun kaldım, gelecekle ilgili ağustos ayı için bişi sölemişti ki ben hiç ihtimal vermiodum, ilginçtir o durumun olma ihtimali ortaya çıktı bikaç gün önce. olursa ağustosta yine yazarım zaten..

evet güle bende rendevulu gitmiştim,ama 1 saat 'ten fazla bekledik..rendevu işe yaramıyor yani...

canım ben detaylı bir şekilde yazmıştım mullanın tarot baktığını ve kartlara istediğiniz kadar sorabilirsiniz demiştim.alt sayfalarda kaldı tabiiki..

buradan nasıl bağlantı kuruluyor?siteye baktım ama bişi bulamadım

267 sayfada süperdir diyebileceğimiz kimseyi bulamamışız. bu fal işi yalan mı arkadaşlar, ne dersiniz??

bende 267 sayfadır okuyorum herkes çoookk memnun olduğu insanları paslıyor ve deniyoruz ama acaba beklentilerimiz falcılardan çok mu kabarıkda kimse bi türlü memnun olamıyor. yada dinlediği fal yetmiyor?

bende 267 sayfadır okuyorum herkes çoookk memnun olduğu insanları paslıyor ve deniyoruz ama acaba beklentilerimiz falcılardan çok mu kabarıkda kimse bi türlü memnun olamıyor. yada dinlediği fal yetmiyor?

olabilir tabi.
benim merak ettiğim birkaç konu var, o konular hakkında da herkes farklı şeyler söylüyor ama tutturan olmadı henüz. beklentimin çok yüksek olduğunu sanmıyorum sadece bazı meselelerin nasıl sonuçlanacağını çok merak ediyorum. söyledikleri çıkan biri olursa hemen sizinle paylaşacağım :)

İkisi de değil bence.
Cevp kısa kısa ve net: Dedikleri çıkmıyor.
Sebep bu.

İkisi de değil bence.
Cevp kısa kısa ve net: Dedikleri çıkmıyor.
Sebep bu.

tryamour yıldızada eylülede gittim aylardır falcı falcı gezdiğim olay için eylül olacak yıldız olmayacak dedi her ne kadar üzülsem de benim de cevabım tek. artık türkiyede yıldızı tek gecerim ayrıntıları sonra verecem
ama şunada inanıyorum bizim yıldız ablayla garip bir çekimimiz var kadın yıllardan sonra beni hatırladı görür görmez yani nasıl bazıları dilekten memnun bana tamamen sallama geldi herkesin öyle bir falcısı var işte benimkide bu kadın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…