İstanbul'da Fal - Falcılar

Teşekkürler kontessa, bana bir falda size yıldızname açılmış bununla da negatif bir şey yapılmış dendi. Yıldızname ile oynanıp yada oradaki bilgiler kullanılıp birisine zarar verilebilir mi?

Teşekkürler kontessa, bana bir falda size yıldızname açılmış bununla da negatif bir şey yapılmış dendi. Yıldızname ile oynanıp yada oradaki bilgiler kullanılıp birisine zarar verilebilir mi?

yıldızname kişinin doğum yıl,gün ve ayı artı doğum saatiyle beraber anne adı gibi bazı gerekli bilgiler verildiğinde açılabilir.bu bilgiler olmadan olmaz.ve şayet bunlar verildiyse yapabilcekleri negatif şeyler de en fazla büyü,muska gibi şeylerdir.hayatınızı etkiliyecek olan budur.yıdıznamenize bakıp geleceğinizin gidişatıyla ilgili negatif oynama yapabilmelerinin tek yolu budur.üzerinize bişi yapıldığını yada hayatınızı etkilicek ters yada olumsuz bişi gördüğünüzde zaten bunu anlarsınız ama düzeltilebilir...başımdan bu tip şeyler geçtiği için izah ediyorum. ancak bunu konuşmak için doğru topikte değiliz tabikide.bununla ilgili siteler var daha net cvplar bulabilceğiniz,şayet isterseniz özelden site linki atabilirim.
endişelenmeyin de haytta herşeyin çözümü var..

teşekkürler,
nasıl özelden mesaj atılıyor bilmiyorum merak etmeyin duamı ediyorum. zaten insanlar bu şekilde hiç bir istediklerini yerine getiremezler ancak hafif iç sıkıntısı vs... verirler. Allah böylelerinin hem bu dünyada hem öbür dünyada haddini bildirir, bekledikleri şey bir türlü gerçekleşmez, sabredenleri de mutlulukla mükafatlandırır yazık bunlara zavallı insanlar.
Doğru söylüyorsunuz bu konu bu topiği geçiyor ben de bir Burcu' ya gidemedim ona yanıyorum o ne diyecek acaba bana? Bir şey değil orada daha evvel fal baktırıp memnun kaldığım Ayfer Hanım var nasıl o varken ona baktırıcam? İhanet etmişim gibi hissediyorum öyle anlarda

burcuya gittim bu işi bırakmıştım hep sizin yüzünüzden :kedi:
bu sefer ilki kadar memnun kalmadım diyeyim ya nasıl birşeyse bu fal işini anlamıyorum
gecen sefer burcu birşeyler söyledi arkasına 5 falcı daha aynısını söyledi her bir falda biri yeni birşeyler ekliyor sonrakiler onun aynısını söylüyor sonra ilk falcıya geliyorsun bakıyorsun o da diğerlerinin takipçisi olmuş:bbo: kafam iyice karıştı
çok şaşırdığı yerler oldu bu sefer, bayagı birşeyi tutturamadı ama yine 1 ay içinde dedi gecen sefer 1 ay dediğinde 15 gün sonra olmuştu bakalım şimdi nolacak
birde gecen sefer birşeyleri nasıl yapacagımı söylemişti bu sefer seçimlere karışmıyorum ona sen karar vereceksin dedi

ben de burcuyu beklerken iki kız geldi patrona ayfer ve burcudan hangisi daha iyi diye sordular o önce birşeyler diyecekti fakat haksızlık olur çünkü ikisi de çok iyi dedi(her patron böyle demez ilk gelen birine daha önce çok isim verenle karşılaştım), burcu 5 yıldır orada çalışıyormuş sanırım ayfer de iyi tarot bakıyormuş burcu azmiyle gitmesem belki onu da denerdim
asıl bomba gelecek hafta sonu ankarada kendi falcıma gidecem

kızlar burcudan negatif birşey duyan varmı ?? yani herkeze hep pozitif seylermi söylüyor ???

yaa aslında dileğinkiler cıkmıo diyice aklıma kurt dusuyor ama 25 gün ara verdim bi gittim yine döktürdü bu kadının falları sadece bana cıkıo heraldeopuyorumnanaktan tam 7 aydır işsizim bana verdiği tarihte işe girdim 3 gün önce zemuszemus şoklardayım ... ve bu gireceğim iş geçiçi asıl eylülde giricemm ve bana bu gecici asıl eylülün 5inde baska kalıcı bi ise giriceksin dedi onunda şokundayım en son yolda bi arkadasımla tartıstım ve hadi yerinide sölim komik olucak bahcelievler D içinde bchv gecen bir yerde tartısmıssınız dedi baya buyuk bi tartısmaydı yolda baya tonlamalıydı o yuzden falda cıkmıs olabılır:lepi: ne bilim bu kadın bana yarıoo belkide ara verdim diyedir...

ben 3haftdır baktırmıyorum kımseye rekora koşuyorum:)

burmik sen demiştin dileke git diye ben de gittim söylediği şeylerin olmasını öyle çok isterim ki ondan sonra burcu da aynısını söyledi şimdi kafam iyice karıştı şimdi onlar olacak olacak diyor ben de sormaya başladım kendime ben gerçekten istiyor muyum diye belki de bu yüzden seçimi sen yapacaksın diyorlar (sanırım olmadığı için bana cazip gibi görünüyor, hakkaten olabilir), of kafam iyice karıştı

işin hayırlı olsun canım
desene bu sefer dilek 12den vurmuş:)

renycim burcu hep pozitif şeyler söylemiyor.daha önceki mesajlarımı okuduysan bana eski erkek arkadaşımla barışıp tekrar ayrılacağımızı söyledi mesela ki bu pekde iyi birşey sayılmaz sanırım :)

bugün mulla ya gittim.enteresan gelecek hakkına yorumlar yaptı uzun vadeli..bılmem olucakmı..bıraz canım sıkıldı bazı seylere ama arından görücez..diğer falcılara göre farklı seyler soyledi bana..bılmem artık çıkarmı..cok güvenıyor kendıne önce suya baktı 2 dk bıseyler dedı..ve su yanılmaz dedı..ardından tarot..sence ınanayımmı<??
baktıran oldumu mulla ya başka arkadslar yorumlarınız lütfeen...

reny bence de burcu sadece gördüğünü söylüyor ama senin istemediğin birşey söylesede yine de oradan mutlu ayrılıyorsun ama bence 2. defa gitmemek lazım eğer ilk dedikleriyle çelişkili olursa bu sefer senin aklın karışıyor
orada bir kız 10. gelişi oldugunu söylüyordu o kadar memnunmuş

mullaya ben de gitmek istiyorum ama bir süre ara vermek istedim fal işine. şu temmuzu da bir geçireyim dedim, hepsi temmuz demişti çünkü. olan biten yok.
burcu bana da eski erkek arkadaşımla barışacağımı ve sonra ayrılacağımızı söylemişti. çok küçük bir ihtimal ama sen onun kaprislerine sabredebilirsen, çocuk gibi büyütebilirsen onu o zaman ancak yürür ilişkiniz ama başkası çıkacak karşına ve onunla çok mutlu olacaksın dedi.
ne eskisiyle barıştım, ne de yenisi çıktı.
baktırdığım fal çıktı diyenlere özeniyorum valla, şu son birkaç ayda baktırdıklarımın söylediklerinden biri çıksaydı bari

evet burcuya bidaha gitmek farz oldu .. zaten hala kendime çok kızıyorum burcuya tarot baktırdıgın için memnun kalan herkes kahve baktırmış.. okadarda sordum garsona hangisine daha iyi bakıyo diye zaten çok sessiz konuşuyodu o garson yani tamamen benim salaklığım:umursamaz:

Merhaba arkadaşlar, bende kesinlikle burcuyu önermiyorum çünkü hep genel şeyler aile derts vs. anlatıyor...

istanbulda gitmediğim çok az yer var bunların içerinde en iyisi kadıköyde şifa hastanesinin yukarsında ahşap bir kafe var nezih bir yer ama servisi hakkında aynısnı söyleyemeyeceğim, falcı alp var son zamanlarda baktırdığım en gerçek fal idi. çok şirin gay bir çocuk fal bakarken enerjisi çok güzel gelior. kuzenlerim ve arkadaşları sayesinde gittim 2 hafta kadar önce önümüzde 4 kişi vardı 10 dakika değil ortalama 45 dakika kadar bir süre ayırıyor ama o gün baktıramadım 2 gün sonra gittiğimde izinliydi ensonunda bir pazartesi yakaladım ve baktırdım kendi deyimiyle enerjisinin çok güzel olduğu bir güne denk gelmişim.. büyük sırlarımı söyledi beni utandırdı bile. tavsiye ederim telefonu yok bende aadı garip birşeydi ama kesinlikle tavsye ederim.cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…