İstanbul'da Fal - Falcılar

umutluperi sen evlenmeden veya bu kötü durumlar oluşmadan önce de dileke veya diğerlerine gitmiş miydin

ben tasulanın cok falının cıktıgına şahıt oldum..ve hep entersan seyler..bır anda soyler ve sasırısın ve onu yaşarsın mutlaka..arkasından aa tasula demıstı bana dersin..

ben tasulanın cok falının cıktıgına şahıt oldum..ve hep entersan seyler..bır anda soyler ve sasırısın ve onu yaşarsın mutlaka..arkasından aa tasula demıstı bana dersin..

Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür. (Aristo)

Bu sözü buraya uyarlayalım...

aynen öyle oldu işte. çok sonra hatırladım tasulanın söylemiş olduğunu. geçenlerde yine gittim, çok kalabalık oluyor, 5 dk bile bakmadı diyebilirim. sadece iki soru sorabildim onlardan da birini bildi gibi. diğerine de düzgün cevap vermedi, sen karar verceksin dedi.
mulla diye birinden bahsedildi ya, onu denemek istiyorum. giden oldu mu hiç?

ya bakırköyde cafe deyim diye bir yer var falcısı didem var kız fena bakıyor kahve tarot s u ya bakıyor isim gün tarih hepsini veriyor ben cok ama cok etkilendim zeytinlik mah.yakut sok no:36 0212 660 10 33

kahve baktırdım.çünkü tarotu sevmiyorum ve niyeyse çokta inanmıyorum :S

Evet katılıyorum. Bahsi geçen kişi hakkında ben de çok yorum yaptım çok beğendim diye ve kendimi kötü hissetmeye başladım. Hatta söylediği 2 şey çıktı 3. bekliyorum diye iki gündür yazacağım ama yine konu kızışacak diye yazmadım. İsteyen istediğine gitsin.

:)))))))))))))))))))))))okuyunca çok güldüm kusuruma bakma öncelikle,evet ben sağlam kişiler buldum zaten ihtiyacım olan kişileri bulana kadardı bu uğraş..ve fal bakıyormuyum evet bakıyorum iskambil falları kitabı çıkarıcam yakında.katina ve iskambil fallarına merakım var uzun yıllardır..6-7yaşında bile önümde kartları açmış olduğum,çekilmiş fotoğrafım var taa o zamandan meraklıymışım o fal işine.ama bunu iş olarak yapmaya ihtiyaç duyucak birisi değilim.arkadaş çevrem bilirler kağıt falımın çıktığını o kadarda güvencesi var.sanırım insan hep geleceği bilmek ve rahatlamak istiyor,bir açıdan da bilmek istemiyor karşılaşacağı olumsuz şeyleri düşünerek. her insan kendiyle çelişir zaten...:)

ahhh ahhhh insanı soyuyorlar resmen iskambile ne sormak istersem bende soruyorum yahuu ..yok bacım paramı onlara veremiciiimmmm. uçmuşlar neden bu kadar pahalı ki yani..1000 basar gibi görünüyor da..

bahsettiğim bakırköydeki esra ablada yaşı 50nin üzerinde ve katina bakıyor.zamanında çok sanatçı ve ünlüye bakmış inanılmaz hikayelerle dolu biri.

merhaba
siz gül hanıma ne zaman baktırmıştınız?Bu arada reklam söylentileri sizinle ilgili değildi başka kişilerle ilgili olduğunu sanıyorum....

ahh ahhh monalisa kafe istediği kadar yırtınsın falcıları çok kötüüü yani siz ona gidip de ona iyi diyorsanız gerçek fal birine rastlamamışsınız demektir çok üzgünüm böyle dediğim için.inanın bana böyle insanlarla tatmin olmaya çalışmayın daha iyileri var

ahh ahhhhh yaaa nasılda bizim kanka katinayı eleştirmiş üzüldüm valla.. siz işin ehli biriyle karşılaşmamışsınız öyle yabana atılcak bir kart armonisi değildir katina..içim acıdı valla katina yıllar yılı en iyi dostum oldu diyebilirim.

ya bakırköyde cafe deyim diye bir yer var falcısı didem var kız fena bakıyor kahve tarot s u ya bakıyor isim gün tarih hepsini veriyor ben cok ama cok etkilendim zeytinlik mah.yakut sok no:36 0212 660 10 33

medyum bu cümleleri aynen bir kez daha yazmıştınız. İnsan başka şeyler düşünmeye başlıyor.????

bu ayhan eğer gay ayhansa eyvahhh diyorummmmm!başkada bişi demiyorum sakın ha diyorum bide...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…