İstanbul'da Fal - Falcılar

çok bile harcamışsınız vaktinizi....bende daha bu foruma yeni girdim...evvelki yazıları okumama gerek yok veya var...o beni ilgilendirir.....sanırım burası bir fal forum merkezi oldugunu hatırlatırım size...o yüzden bir cafe hakkında bilgi vermem neden sizi bu kadar rahatsız etti....GÜLÜMSEYİN VE GEÇİN.......

size sonunaaaaa kadar katılıyorum ve yazınıza şunları eklemek istiyorum. burası kadınların pek çok konuyu konuşabilceği ortak bir paylaşım sitesiyse ve eğer bu topik altında falcı kişileri çekiştirip kim para tzağında kim yanıltıcı yada kim doğruya yakın veya sizin doğrunuzu sizinle paylaşıyorsa bunları bu sitede insanlarla paylaşmaktan daha güzel ne olabilir?

insanları kandıran ortada kol gezen falcıyım diye dolaşan otobüste iş yerine giderken psikoloji kitapları okuyup karşısındakini en iyi
şekilde analiz etmesini öğrenip sonrada standart cümleleri kuran ve bunu yutan o kadar çok kiiişi var ki.. bence insanların bişileri paylaşmaya ihtiyacı var iyi bişileri duymaya ihtiyacı var.kim hayatınızla oynuyor kim doğru tahminleri yapıyor(falcılar %100 bilebiliri savunmuyorum,çünkü hayat zaten sizin seçimlerinizin ucunda ilerliyor)kim kandırıyor kim sdece ticari bakıyor bunları bi yerden öğrenmemiz gerekiyor... bu sitenin amaç ve içeriği eğer bu saydıklarımı kapsıyorsa bence editörlerin uyarması adresi, açık adres tam olarak bilemesekde yol tariflerine yasak getirmemesi gerekir.bahsedilen kafe ve falcı isimlerinden söz edemeyeceksek bu reklam kapsamında kafanızdan geçiyorsa bu topikte bişiler yazmanın manası nedir birisi bana bunu açıklasın?!!!!!!:1ninca:

bu arada geçmiş sayfalarda biri daha nişantaşı symbol bahar iyi demiş hatırladığım kadarıyla. evet iyi tarot bakıyor kız, bende memnun kalmıştım. gelecekle ilgili de mantıklı şeyler söylemişti bakalım göreceğiz.

ben söyledim memnun kaldım:)tavsiye ederim ama tüm sembollerde ticari olarak nedense çok kısa fal baktırma kampanyasındalar o yüzden sembollere gitmeyi tercih etmiyorum yetmiyor bana verdiğim paraya tatmin olmuyorum 10dakka bakarlarsa şükretmekten bunalıyor insan..neyse tabii tercih meselesi... tavsiyemi verdim yinede dedikleri olmuştu.bahar,özgür ve fulya iyiler.

ben söyledim memnun kaldım:)tavsiye ederim ama tüm sembollerde ticari olarak nedense çok kısa fal baktırma kampanyasındalar o yüzden sembollere gitmeyi tercih etmiyorum yetmiyor bana verdiğim paraya tatmin olmuyorum 10dakka bakarlarsa şükretmekten bunalıyor insan..neyse tabii tercih meselesi... tavsiyemi verdim yinede dedikleri olmuştu.bahar,özgür ve fulya iyiler.

baharın söyledikleri çıkmışmıydı size gelecekle ilgili...

selinax sana daha öncede sordum gerçekten bu kadar saf mısın kişi veya kişiler seninle düşüncelerini paylaşmıyorlar canım sadece bir kişiden sürekli bahsediyorlar

şöyle düşün ben bugune kadar en az 20 kez fal baktırmısımdır dışarda ve yaklaşık 10unu sizle paylaştım iyi ve kötü yanlarıyla
bu insanlar sadece bir kişiden bahsediyorlar yani bir kişiye mi gitmişler
bir kişiye gittilerse bir falcının bu kadar yetenekli olduğuna nasıl kanaat getirdiler
hayatında bir kez falcıya giden biri bu kadar çok fal çeşidini ayrıntısıyla nasıl bilir
kendisine sorulan diğer sorulara cevap vermeden habire nasıl gidin gidin deyip adres verir
bugune kadar hiç buralarda görünmemiş bir kişi yeni bahsedilen bir falcı için birdenbire nasıl üye olup daha yeni gitmiş olup çok beğenmiş olabilir
kafandan bu tür soruları geçirebilecek misin yoksa hala her reklamcıya atlayıp aa nerde nasıl gibi sorular sormaya devam edecek misin hiç sorgulamadan

şimdi bu manasız msjı okuyup buraya cvp yazıp bütün okları üzerime toplicam ama olsun.
forum sitesi paylaşımları son 10yıldır var olan bir endüstri ve insanlar forumları paylaşım olarak görüp diledikleri gibi yazmakta diledikleri gibi görüşlerini bence paylaşabilmeliler belli kurallar çerçevesinde.
kişiye dair şahsi bir saldırı kıvamında yazmış olduğunuz fikirler açıkçası sizin için yazılsa incitici olmaz mıydı. görmediğiniz duymadığınız tanımadığınız kişileri ağır eleştirme hakkını bence bu topik vermiyor.
kelimelerin gücü ve yazı dili herkesin kendini doğru ifade edebildiğini anlatmaz.o kişi ister bi falcıya 1kere gitmiş olsun ister 1000kere bu kimi bağlar?bizene.. sizenee...
siz tek bir düşünce kalıbını benimseyip, tek bir falcı üzerinde durdukları için,ısrarcı tutumları sizi yada etrafı rahatsız edebildiği için mi reklamcı adlediyorsunuz şahısları?
reklam nedir allahaşkına?reklamcı olsa ne olurr..???kaç kişinin incisini dökücek?kişi kendisinin ne kadar reklamını yapabilir yada falcıların?insanlar istedikleri falcılara gitmekte serbestler istedikleri kişilerin üzerinde durmaktada serbestler bunun için bir özgürlük biletlerine ihtiyaçları yok.burası bir paylaşım topiğiyse ve ben filanca kişiye gittim yada illa gidin diyebilmeli..şahıs yeni
üye olmaya bile çekinmiş olabilir o msjı yazana kadar ...sadece bir süre forumu okuyarak vakit geçirmiş bile olabilir bunu bilemezsiniz.illede gül hanım derse ne olur ahmet derse mehmet derse ne olur dünyayı mı kurtarıyoruz nedir?

bence burada insanlar barış içerisinde konunun gerektirdiği şeyleri konuşmalılar. yoksa topik konu dışında uzar gider.bir sonuca varılamaz siz ona,o size nereye kadar????kötükedihüsokötükedihüso

baharın söyledikleri çıkmışmıydı size gelecekle ilgili...

kısa vadede önünüzdeki 2ay içerisinde olabilcek söylediği herşeyi bilmişti.ve olmuştu söyledikleri.verdiği zamanlamalarıda tutturmuştu sadece isim öğnebilmek için harf taraması yapmaları genel olarak falcıların beni rahatsız ediyor ama önemli olan ne diye düşünüyorum eğer sizinkide ihtiyacınız olanı size söyleyip sizi en iyi şekilde göndermek ve de üzerine dediklerine kavuşuyorsanız bence o kişi iyi bakıyor demektir memnun kaldığım nadir kişilerden bahar.

Evet katılıyorum. Bahsi geçen kişi hakkında ben de çok yorum yaptım çok beğendim diye ve kendimi kötü hissetmeye başladım. Hatta söylediği 2 şey çıktı 3. bekliyorum diye iki gündür yazacağım ama yine konu kızışacak diye yazmadım. İsteyen istediğine gitsin.

Ben zaten ilk senin gül hakkındaki yorumundan dolayı gittim. özel bir odaya alıyor bütün sorulara cevap veriyor demenizden etkilenip, o kadar uzun yolu gittim.:eek: şu ana kadar baktırdıklarım kalabalığın içinde fal baktığı için sanırım ilginç geldi bana..Kişi gittiği falcının iyi ya da kötü olduğunu kendi karar vericektir.
iyiki de gitmişim hiçte pişman değilim..zemuszemus
Birde sen aynı gün özlem diye birine de baktırdığını söylemiştin. gül ile özlem gelecek hakkında aynı şeyi mi söylediler ki? peki özlemin dediklerinden çıkan oldu mu?

mullaya 1yıldır gidiyorum.verdiği zamanlarda hiç şaşmadı hayatınızdaki 2yıl içerisinde olup bitecek şeyleri sıralıyor,suyla başlıyor tarotla devam ediyor kartlara istediğiniz kadar soru solabiliyorsunuz,aşk,sağlık,aileniz,işiniz herşey çok genel bakıyor ve net söylüyor yuvarlamıyor.galatasarydan aşağıya fransız sokağı yada karaköye giden yoldan inerken sol tarafta cafe özge zaten tek falcı o.öğlen 1,5gibi gelmiş oluyor tavsiyem pek akşama kalmayın erken gidin akşam saatlerinde çok yorulmuş oluyor ve kalabalık olabiliyor.işin ehli kişilerden.çok falcı dolaştım en az sizler kadar ama mullaya güven duyuyorum.
bahar gönderdi diyin sevgilerimle hepinize:)

cevap vermişsin gözümden kaçmış, çok pardon, teşekkür ederim cevap için.vereliniortak yerini ismini not aldım, gidersem diye..
:kahve:

Kontessa, güzel yazmışsın. evet hakaret içerikli bir msj olduğu için, cevap vermedim zaten. Bırakın tanımamayı, ben çevremde tanıdığım insanlara bile kişisel hakarette bulunmam. şu ana kadar ki mesajlarımda kişiye yönelik hiç bir hakaret yoktur, olamazda çünkü benim tarzım değil. Herkes kendi uslüp tarzını kullanarak yazar. diyorum ve kim nereye gittiğini, kimlere baktırdığını yazsın lütfen.kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
lamba hanım şayet benım dediğim yer hakkında söylüyorsanız elaya hanıma aynı yerden bahsetmiyoruz sizinle...sarışınbir hanım yok orda.....

Ben Kadıköy Nostradamus taki yeni gelen sarışın hanımdan bahsediyordum. Karışıklık olduysa kusura bakmayın

ben gittim o sarışın kadına yeni gelmiş dediler bana eğer aynı kadınsa ama fena değil derim öyle ağzım açık felan kalmadı.

elaya86 Hanım benim bu yorumum Nostradamus taki sarışın bayan içindi sanırım yanlış yerden alındtı yapmışım kusura bakmayınız.

:)))))))))))))))))))))))okuyunca çok güldüm kusuruma bakma öncelikle,evet ben sağlam kişiler buldum zaten ihtiyacım olan kişileri bulana kadardı bu uğraş..ve fal bakıyormuyum evet bakıyorum iskambil falları kitabı çıkarıcam yakında.katina ve iskambil fallarına merakım var uzun yıllardır..6-7yaşında bile önümde kartları açmış olduğum,çekilmiş fotoğrafım var taa o zamandan meraklıymışım o fal işine.ama bunu iş olarak yapmaya ihtiyaç duyucak birisi değilim.arkadaş çevrem bilirler kağıt falımın çıktığını o kadarda güvencesi var.sanırım insan hep geleceği bilmek ve rahatlamak istiyor,bir açıdan da bilmek istemiyor karşılaşacağı olumsuz şeyleri düşünerek. her insan kendiyle çelişir zaten...:)

neden güldün anlamadım, cidden merak etmiştim :KK43:

umutluperi sen evlenmeden veya bu kötü durumlar oluşmadan önce de dileke veya diğerlerine gitmiş miydin

canım böyle fal baktırmıyordum o zamanlar. bir tek binnura giderdim o da sık değildi senede 2 yi geçmezdi. ama son gidenlerin yorumlarına bakılırsa binnur un perfomansında düşüş var.

evet herkes bence de özgürdür istediği falcıya gitmekte, beğenmekte. kimseyi neden gittin diye yargılayamayız.
ancak burda durum farklı arkadaşlar. reklam yapmak isteyen adam gibi yazsın, şurda fal bakıyorum, ya da arkadaşım şurda fal bakıyor. buyrun gelin, deneyin desin. dürüst olsun, biz de kendi istediğimiz gibi değerlendirelim. ama lütfen kimse sanki kendi gitmişte beğenmiş gibi överek bizleri bu şekilde aptal yerine koymaya çalışmasın. yakışık almıyor bence. bu tip insanlara yüz verdikçe çoğalmalarına sebep olacağız. ben burda yapılan yorumlara güvenebilmek istiyorum. herkesin benim kadar samimi paylaşımlar yapmasını istiyorum, tabi herkesin öyle olmasını sağlayamasak da çoğunluğun diyeyim. kim reklamını yapmak için yalan söylüyor diye paranoyakça yaklaşmak istemiyorum yazılanlara. dürüstçe yaklaşsalar kimbilir belki gidenler beğenecek ve gelip burda paylaşacak, müşterileri doğal olarak artacak. ama bu şekilde gideceğim varsa da gitmem.

bikaç sayfa önce nilüfer hanımdan övgüyle bahsediliyodu?? gidipte memnun olan varmı?? kararsız kaldım şimdibilmiyorumkismile

katre82 bana ayhanın telini verebilirmisin özelden mesaj atamazsan email adresimi veririm oraya atabilirsen ayrıca sen kimi öneriyordun tekrar söyleyebilirmisin rica etsem

X