İstanbul'da Fal - Falcılar

siz heyecanlanınca fazla hata yapıyorsunuz, benim için "foruma yeni girdiğiniz çok bariz" yazınca siz ben de forum tarihini sizin yarattığınızı düşünmüştüm oysa, yeniymişsiniz. değil sayfaları kendi yazdığınızı da okumuyorsunuz neyse. gülümsüyorum sayenizde ve geçiyorum

arkadaşların bu şekilde yazmaları sizi kırmak için değil yanlış anlamayın...sonuçta kimse kimseyi bilemez tam olarak..yalnız bir kaç defadır falcılarla ilgili reklam yapıldığını düşünmüş olabilirler...birbirimizi kırmayalım zaten sıkıntılıyız ki fallara merak saldık yanlış olduğunu bile bile...

katre82 merhaba
ayhan'ın söyledikleri daha öncesinde çıkmıştı sanırım size....eğer gidersen bu hafta düşüncelerini paylaşır mısın?

sevgili aytenveyger...

doğru diyorsun tabii ki..burası bir fal forumu...herkes kendi düşünceleri paylaşmak için burada...
ama paylaşmak ne demek?paylaşmak ..çift taraflıdır...hem ben tecrübelerimi yazarım...hem diğerlerini okurum...sen ise...hiç okumamışsın!! okusaydın...bu forumun kurallarını..yani adres ve tel bilgilerin verilmesi yasak olduğunu anlardın!! okusaydın...hangi üyeler yeni...hangileri değil...az bucuk anlardın!! senin tek yaptığın...adres ve tel vererek,bir cafe yi övmek oldu.bu konuda farklı düşünceye sahip olanlara da sert çıkıştın!!!

kusura bakma amaa...bu davranış pek samimi gelmedi bana!! bu da benim düşüncem..

katre82 merhaba
ayhan'ın söyledikleri daha öncesinde çıkmıştı sanırım size....eğer gidersen bu hafta düşüncelerini paylaşır mısın?

evet gerçekten söylediği her şey hiç ortada yokken 3-4 ay sonra kelimesi kelimesine çıkmıştı. ilk baktırdığım zamandı ama. sanki bana alıştı gibi geliyor bazen ama her baktığında ilginç bir şeyler söylüyor, ondan vazgeçemedim sanırım. paylaşırım tabii ki. özel mesaj hakkımı alayım anlatırım

smile 24 özelden dedim ama daha önce arkadaşlara anlatmıştım ayhan'ı ondan. ama yine de burada paylaşırım. ben bir arkadaşımı götürmüştüm ona pek de iyi bakamamıştı mesela. gerçekten bazen elektrik meselesi sanıyorum, symbol levent'i de hiç unutmadım o da geleceği ve yaşanacak olayları bilmişti o zamanlar. bu ikisine gidiyorum ara ara. artık tek bir şey kaldı çıkması gereken. o da çıkmayacak gibi duruyor ya bakalım artık

arkadaşlar ya lütfen bu formu tartışma panosu yapmayın
kızlar bu reklamcılar hakkında eylül hanımla konuştum bir çaresine bakacak
bu arada ben mi fazla dedektif ruhluyum anlamıyorum ama bu aytenveygerin de reklamcı olduğu apaçık kimse bir cafede bakılan o kadar çeşit falı bilemez foruma yeni üye olup önce birini övmez onun hemen bir iki dakika arkasına bir başkası ilk mesajını aa bende gittim çok süper diye yapmaz bunların mesajlarını okuyup cevap bile vermeyin
gülcülerin hepsi çekildi ortalıktan zaten
ama bu yeni üyelere de kanmayın bir de katreye yeni üye demiş kız kaç zamanın üyesi bakma yorum yapmıyor
eylül hanımla tekrar görüşüp mümkünse onların mesajlarını sildirecem
aranızdan bazılarına bu üyelerin reklamcı olduğunu anlatıyorum ama bundan sonra çekinmeden söyleyecem
aytenveyger onun hemen arkasına üye olup onu onaylayan kişi bortuböcek ve birkaçı daha reklamcılar lütfen bunlara yorum yapıp tartışma çıkarmayın onlar yokmuş gibi davranın

katre sen de birkaç mesaj daha at da oraya buraya 50 olsun bir süre bu reklamcılar ortalıktan çekilene kadar özelden konuşalım ben çok sıkıldım boşu boşuna sayfa harcıyorlar ya

kızlar bu arada anlatacaklarım var ama form öyle bir hale dönüştü ki neyse ben size sonra özelden anlatırım gelişmeler oldu yine şimdi hangisi bildi derseniz BENkaydirigubbakcemile3
bundan sonra fala bana gelin ama sadece kendi geçmiş ve geleceğimi bilebiliyorum şimdilik

Forumda adres ve telefon vermek yasak değil. yani cafe adresleri ve telefonları çok kez verildi.. uyarı sadece kişisel adres, kişisel telefonlar için yasak. oda özel mesajla hallediliyor.
Birisi bir falcıdan bahsedince yok reklam yapıyora dönmeye başladı olaylar, herkes gittiği yeri söylemezse burda, nerden bilicez nerde kim fal bakıyor diye..
Herkes anlatsın kime baktırdığını, yaşadığı fal tecrübelerini memnuniyetlerini de belirterek yazsın..Kimse burda yaka paça zorla falcılara götürülmedi, herkes kendi idaresiyle gitti. Bu kadar katı tepkili olmaya gerek yok. alsanaalsanasmile Kimse kimseyi burda çok yakınen tanımıyor, yeni katılan kişilere de ön yargıyla yaklaşmamalıyız bence.
Eğer böyle çıkış yapılırsa reklam yapıyorsun diye o zaman kimse gittiği yeri söylemez, burasıda sürekli aynı isimlerle konuşulup durulur..
Farklı olma hakkımızı yitirdiğimizde, özgür olma imtiyazımızı kaybederiz.:lepi:

bu arada geçmiş sayfalarda biri daha nişantaşı symbol bahar iyi demiş hatırladığım kadarıyla. evet iyi tarot bakıyor kız, bende memnun kalmıştım. gelecekle ilgili de mantıklı şeyler söylemişti bakalım göreceğiz.

selinax sana daha öncede sordum gerçekten bu kadar saf mısın kişi veya kişiler seninle düşüncelerini paylaşmıyorlar canım sadece bir kişiden sürekli bahsediyorlar

şöyle düşün ben bugune kadar en az 20 kez fal baktırmısımdır dışarda ve yaklaşık 10unu sizle paylaştım iyi ve kötü yanlarıyla
bu insanlar sadece bir kişiden bahsediyorlar yani bir kişiye mi gitmişler
bir kişiye gittilerse bir falcının bu kadar yetenekli olduğuna nasıl kanaat getirdiler
hayatında bir kez falcıya giden biri bu kadar çok fal çeşidini ayrıntısıyla nasıl bilir
kendisine sorulan diğer sorulara cevap vermeden habire nasıl gidin gidin deyip adres verir
bugune kadar hiç buralarda görünmemiş bir kişi yeni bahsedilen bir falcı için birdenbire nasıl üye olup daha yeni gitmiş olup çok beğenmiş olabilir
kafandan bu tür soruları geçirebilecek misin yoksa hala her reklamcıya atlayıp aa nerde nasıl gibi sorular sormaya devam edecek misin hiç sorgulamadan

Son düzenleme:
alevko umarım güzel gelişmeler olmuştur hayatında.bu aralar güzel şeyler duymaya ihtiyacım var :)

ben de bu sebeple diğer deneyimlerini de paylaşmalarını istemiştim ama pek doyurucu cevaplar gelmedi. yazıların tarzından zaten hangisinin reklam olduğu çok net anlaşılıyor.
burası tabi ki paylaşım için ama samimi paylaşımlar için. hepimiz birbirimizin iyi haberlerini paylaşımlarını merrakla bekler olduk. kimse bu samimiyeti bozmaya çalışmasın, buna uğraşanlara da imkan vermeyelim lütfen.
alevko, gelişmeleri ben de merak ediyorum, hatta birçok kişi merak ediyordur diye düşünorum. bu reklam çabaları seni küstürmesin lütfen. bizimle de paylaş. umarım iyi bişiler olmuştur.

ben adres ve fiyat vermenizi eleştirmiyorum. olabilir bilmiyor olabilirsiniz ama diğer üyeleri hedef alan şeyler yazmadan önce bir düşünün bence. benim yazıma aldanım baktırmayacak olan varsa varsın baktırmasın. ben sadece fikrimi bildirdim. sonuçta sizin önerdiğiniz falcıyı tanımam etmem, iyidir kötüdürde demedim ama böyle bir fiyat beana göre uç bir şey. yazık günah yani.

umutluperi yazdıklarımı okur musun lütfen bunlarla ağız dalaşına girme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…