İstanbul'da Fal - Falcılar

gitmişken sea garden neslihana da gideyim diyorum. nasıl sizce gitmeye değer mi bugün ordaymış kahve 15 tarot 20 imiş.:CüvCüv:

selam kızlar, temmuz ayına girmiş bulunmaktayım ama öyle hissediyorum ki, temmuzda olacak denilen şeylerin hiçbiri olmayacak. neyse sonu bir gelsin de...

bu arada ben yıldızname baktırmak istiyorum ancak iyi bilen biri olması lazım. en azından onun doğruluk payı var. istanbulda yıldızname bakan birilerini biliyor musunuz?

katrecim dur yahu temmuza yeni girdik :)

:) canım kafayı bozdum ben sanırım, fazla baktırmak iyi değil. çok güvendiğim 2 kişi ve daha önce geleceği bilen aynı 2 kişi olacak diyor, doğru dürüst bilmeyenler olmayacak diyor moralim bozuluyor. olacaktı olmayacaktı derken tünelin ucundaki ışığı görücem bu gidişle:)) tövbe edip elimi eteğimi çekmek kalıyor bana sanırım, şu temmuzu atlatayım da..

yıldızname nasıl bakılıo ben bilmiom ona dalayım bari öğrenince haberim olsunnzemuszemus

olmasını istediğin şey birazda senin elindeyse sen çaba göster diyeceğim naçizane tavsiye olarak.mesela burcuya en son baktırdığımda bana bu yönden bakmamı sağladı.oturup beklemek yerine belki biz adım atmalıyız.

burcu demişken verdiği süre başladı temmuz. çıkan olursa sana söylediklerinden haber ver olur mu, teselli bulalım. bir şeyler yapmak...elimin kolumun bağlı olduğu bir durumdayım maalesef

katre bana da verilen tarihler hep temmuz mesela leventin 15 günü kaldı hala tık yok
burcu desen bana da seçenekler sundu dilek de ihtimaller verdi aslında chloesun sayesinde iyi bir fikir edindim telefona kaydettim bütün falcıların konuşmalarını ve tekrardan dinlediğimde gördümki aslında hepsi saçmalıyormuş falın başında dedikleri ile sonundakiler tutmuyor yazarken veya akılda tutarken ise biz öenmli noktalara dikkat ettiğimiz için bunları farketmiyoruz
yani tarihlere takılma derim ben hatta fallarada valla ben tövbe ettim oturdum inan daha çok keyifliyim en azından bekleme yok endişe yok kaderimizde ne varsa yaşayıp görecez

doğru diyorsun valla, kaderde ne varsa o ne yapalım. tevekkül etmek lazım.

burcu demişken verdiği süre başladı temmuz. çıkan olursa sana söylediklerinden haber ver olur mu, teselli bulalım. bir şeyler yapmak...elimin kolumun bağlı olduğu bir durumdayım maalesef

anladım canım ve inan empati kurabiliyorum seninle elbette çıkan birşey olursa mutlaka yazarım.

bana da temmuz ayı dedi gittiğim falcı tüm fal bakanlar sözleşmiş sanki temmuz ayında.
bekliyorum bende.bana söyledikleri çıkıyor bakalım.tarih olarakda tuttu.iyi gidiyor şu an .
:)...

Hz. Mevlâna: Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur....

Hz. Mevlâna: Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur....

çok güzel bir söz, sıkı bir mevlana takipçisi olarak bunu atlıyorum bazen, tatil yaramadı boş oturmaktan tuhaflaştım ben.

ya yinede şimdiye kadar baktırdığım yaklaşık 10-15 faldan dolayı pişman diilim..o anlık bana terapi gibi geldi mutlu oldum umut verdi... ama süreler geçti... olmuyor hiç bir ışık yok... tabi bilemem belkı sizlere bakılarlar çıkar...

Selam kızlar,

Bugün Gül' e gittim. Tek kelime edecek olursam onca falcı dolaştım
içlerinde en iyisi. Mükemmeldi. Arkadaşlarımla birlikte ağzımız açık kaldı.
Hiç bu kadar beklemiyordum. Yaklaşık 7 saat önce baktırdım ama hala
etkisindeyim. Geçmişi süper biliyor. Yani 1 tane amannn bunu da salladı
diyebileceğim bir şey yok. Gelecek için bişey diyemem ama. Onu
bekleyeceğim. Artık bundan sonra tek falcım var. O da Gül. Ayda 1 giderim
ona yeter. Başka da kimselere fal mal baktırmam. Tavsiye eden arkadaşa da
çok teşekkür ederim. Gül' le tanışmamıza vesile olduğu için.

selam arkadaşım,

Bugün ben de Gül' e gittim. Senin olayını az çok bana anlattı. Sana şu anki
sevgilinden ayrılacaksın demiş. Yüzünden kabullenmek istemediğini anlamış.
Eski sevgilinle en son ne zaman görüştüğünü sormuş sana. Şu an birlikte
olduğun kişiyle değil. Sonra baya geç gitmişsiniz galiba. 12' yi geçiyormuş.
Hatta birinize alamayacağını söylemiş. Sence normal değilmi. Çalışıyomusun
bilmiyorum ama insanlar gün sonuna doğru enerjilerini kaybederler. Ona da hak
vermek lazım diye düşünüyorum.

Bunu bana neden anlattı diyecek olursan. Ben bu siteden onun ismini öğrendiğimi
söyledim. Ona da bi yakını sabah sizin yazınızın olumsuzluğundan bahsetmiş.
Bana olayı anlattı. Ben de burdaki arkadaşları yanlış yönlendirmemeniz için
bu yazıyı yazıyorum. Kendi kızgınlığınızı O' nu kötüleyerek çıkarmayın lütfen.
Ben onu tanımam etmem. Hayatımda bugün ilk defa gördüm. Ama yaptığınız bu
davranışa kayıtsız kalamadım.

Ayrıca falında A varmı? B varmı? diye sormuyor. Size harfi söylüyor, yerleştir diyor,
kaçıncı harf diye de arada soruyo. Şunu söyliyim benim son ayrıldığım sevgilimin
ismini harfleri tek tek çıkararak bildi. Ondan öncekini harf falan sormadan direk
söyledi. Yapmayın. Bence bi gün erkenden gidin geç saate kalmayın. O zaman
gerçekten anlayabileceksiniz.

ya acıkcası ben gunun gec bır saatı olması yorgun olması konusuna katılıyorum... performansının düşmesi çok normal makina değil ki insan o da

Böylesi bir savunmaya geçmek kafa karıştırıcı..CADIARZU

Sizin inandırma mecburiyetim olduğunu düşünmüyorum. Önce üyelik tarihime
bakın. Sonra da bu forumda yaptığım önceki yorumlara. Eğer ben Gül yanlısı
olsam onu daha önce ben size önerirdim. Dediğim gibi Gül benim babamın kızı değil, tanımam etmem.
Ben sadece burda yazılana değil, bir de karşı tarafın düşüncelerini görün,
hem de benim gibi fal meraklısı olupta gitmekten mahrum kalmayın diye yazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…