İstanbul'da Fal - Falcılar

Evet olmuyor olmuyorr.. Ben de cesaret alıyorum sizlerden.
Demek ki bu fal işinden de sıkılabiliyormuş insan.

elifcik belki yine de olacaktır ama zamanı gelmemiştir
gerçekten hayırlısıysa olsun ya da bırak olmayıversin bizden kıymetli mibayanssulusmile

kızlar ne zamandır bende şu fal baktırmayı bırakma modundayım. banada çoğu aynı şeyi söyledi. ama olmuyor. olmayınca olmuyor işte. ya daha zamanı var ondan ya da gerçekten olmayacaktır. bence burayı takip ettiğimiz sürece biz bu fal baktırmaktan kurtulamayız. birinde olmasa, ikincisinde olmasa üçüncüsünde canımız gitmek isteyecek. biz irademizi kaybettik. bir şeye çok dalınca böyle olabiliyor. bir müddet buradan soyutlanmamız lazım bence. bu bir hastalık ve bir nekahet dönemine ihtiyacımız var. kendi adıma konuşmam gerekirse şu 1 senede ömrümde baktırmadığım kadar fal baktırdım. o paralarla gidip birilerine yardım etsem bir Allah razı olsun dese yetecekti. belkide yaptığım yardımlardan ötürü rabbim mükafatlandıracaktı. acaba diye falcı falcı dolanacağıma beklediğim o mutluluğu şu an yaşıyor olacaktım.

valla umutluperi biri bana desin ki ben şu falcıya gittim 1 yıl sonra dediği olay oldu (mesela ortada aday bile yokken evleneceği kişiyi söylemiş olsun) inan giderim o falcıya ne yalan söyleyim
böyle demişlerin hepsine de gittim sizlerin tavsiyesi üzerine hepsi bana da birşeyler söylediler bu tarz ama hiçbiri de olmadı
ama yok bilmemne falcı şu yaşadığım olayı bilmişmiş, şu ismi vermişmiş hiç cezbetmiyor açıkçası
mesela birisi serkan için cinsiyetini söylemiş demiş doğru çıkacak muhtemelen bebek ilk oluştuğu andan itibaren cinsiyeti bellidir ben USG'de kız denilen bebeğin falcının erkek deyip erkek doğduğunu gördüm bunların hiçbiri açıklanamaz değil ama
ama bir falcı deseki şu tarihte şu kişiyle evleneceksin ilk bebeğin şu olacak şu tarihte doğacak bir de o çıksın herkes o falcının ellerinden öper

Son düzenleme:
yıllar önce bir falcı bana demişti ki ailenden birinde karnıyla ilgili bi sorun var diye ama biz hiç kuşku duymadık meğer içinde büyüyen bi tümör varmış onlar görüyor tabi
hı bizim göremediğimiz ama var olan şeyleri bilmekte kullanılabilir bu falcılar

Alevko mesele evleneceğin insanı bilmekse Yıldız biliyormuş ya işte..Ona da gelirsin son kez sonra zaten bırakırsın artık.

Alevko mesele evleneceğin insanı bilmekse Yıldız biliyormuş ya işte..Ona da gelirsin son kez sonra zaten bırakırsın artık.

yok be güzelim evlilik örnek olsun diye verdim beni bu gittiğim falcılara yollayanlar hep onu örnek göstermişlerdi işte şunla evleneceğimi şunla çıkacağımı bildi diye
ben bugüne kadar hiç evlenecek miyim diye sormadım falcılara sadece bu adamla sonum ne olacak benim için ne düşünüyor diye gidiyordum artık bunu kendi mantığım ve kalbimin sesiyle yanıtlamaya karar verdim eminim daha iyi olacaktır ister evlenelim ister evlenmeyelim mutlu olalım da:Saruboceq:

Mantığın ve kalbinin sesiyle..:lepi: Çok doğru bir karara varmışsın. Bence öylesi daha hayırlı ve güzel olacak.

süper bi benzetme ya çok güldürdün benikaydirigubbakcemile3

kızlar yarım saat önce gülün yanındaydım5 arkadaşımla beraber fal baktrdıkk..ben de burda yapılan yorumlara guvenerek gıttım ztn yakının onun çalıştıgı cafeye neyseee hiç övüldüğü gibi diill ya sıfırrrrrrrrrrrrrrrrr diyebilirimm..6kişiden sadece 2arkımbegendı oda ikisnede isim vermş diee dier soledıklerı tırss yanii..ama zekı bı kadın butun isimlere once a varmı dıe soruoo sora kacıncı sırada dıoo sora sızden bı harf ıstıo o kaıncı sırada dıe bıdaha soruoo sorada mustafamı bılmem muratmı dıe tahmın edıo yanı taknık kullanıo....nese benı hıçç bılemedı benm kendı işim var mesala bana dıo sen okuosun hayrr dıorum sora kıvırıoo yok yarım kalmşş ztn flnnnn..ay çok şaşşrdımm dıer arklarımı nası bıldı dıee...erkekk arkınla ayrısın en son kaç ayy önce konuştun dedııı bende dedımm yoo 10dk önce telde konustuk dedım oda hemen tatlımm yanı ayrı derken ayrı sehır fln dedııı fln fln..çok kötu bence...ben tavsıe etmemmm..

kadın bu saate kadar bakıyorsa beyni sulanmıştır adasuriciğim :) şaka bir yana erkek arkadaşınla en son kaç ay önce görüştün sorusuna 10 dk cvbın çok komik.dumur olmuştur eminim kaydirigubbakcemile3

dediğim gibi şanslıydım sanırım. Sadece gülün gelmesini bekledim hemen beni aldı ve baya uzun baktı. 30-35 dak. sürmüştür belki daha fazla. Dua verdi, isim verdi ne bileyim. Onun söylediği tarihlere kadar içimde başka bir falcıya gitme isteği kalmadı ki bana bir falcının söylediklerinin etkisi en fazla 2 gün sürüyor sonrasında yeni falcı arayışına giriyordum. Pek ağlak biri değilimdir.(babam ve oğulumu sinemada seyrederken, orada tek ağlamayan kişi bendim o kadara yani:))seans bittiğinde neredeyse ağlayacaktım. Garip bir histi benimki. Umarım söyledikleri de çıkar:)))))

Son düzenleme:
yakında kendimi amerikan filmlerindeki gibi bağımlıklık toplantılarında söylenen lafların "So, yes I'm fortune telling addict" versiyonunu derken bulacağımı düşünmeye başladım. Nedir bendeki bu saçma duygusallık off. hatta somebody help meeeeee:)))))kafamçokkarıştı

Slm hanımlar bende fala çok meraklı biriyim yazdıklarınızı okudum tavsiyeler üzerine inci cafedeki binnura bugün gittim. Kadın tam bi fiyasko çıktı hemen hemen hiç bişey bilemedi benimle ilgili. Bir söylediğini evirip çevirip tekrar söyledi güya uzun bakıyor bence uzun bakmasıda bu sebepten yani söylediği şeyi farklı kelimeler kullanıp tekrar söylüyor kadın ne ben nede arkadaşım memnun kaldık.. Hele arkadaşıma balkanlardan biriyle tanışcaksın demiş bütün gün gülmekten koptuk.Bu arada kahve falına baktırdım. Orda başka bir falcı daha vardı perihan diye keşke ona baktırsaydım bir dahaki sefere onu denerim tabi önce zade ve pen cafe var sırada hepsini denemek istiyorum bakalım hangisi iyi gelecek bana. ıçinizde bu dediğim perihana baktıran oldu mu acaba?

Bayağı uzun bakmış, şanslısın ne diyelim. :sinifsinif: Aynen benimde başka falcıya gitme isteğim kalmadı nedense, büyükte konuşmayayım ,..çünkü artık sıkıldım, gerildim kendimi deneme tahtası gibi görmeye başlamıştım ..bana eziyet gibi gelmeye başlamıştı artık. Zaman ayırıyorsun, para veriyorsun, apacı kahvelerini zar zor içiyorsun, ve umut bağlıyorlar ama ortada bişey yok.. Gül ile son noktayı koymak istiyorum artık. Şimdilik benim listemde ilk sırada diyebilirim..henüz dedikleri çıkmadığı halde, neden birinci oldu bende bilmiyorum şakkıdı

sürekli okuyorum yazmasam da acaba gül bugün var mı cafede gitmeyi düşünüyorum birazdan. taksimden geleceğiz hangi durakta inmeliyiz acaba??

kızlar gülün ilk sırada olmasının sebebi sadece isim vermesi ve sizi şaşırtması
ve kısacık zamanda çok az şey söylemesi böylece gelecek için fazla şey söylemeyecek ve çıkmayan şey sayısı minumuma inmiş olacak yapmayın allah aşkına bunda anlamayacak birşey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…