İstanbul'da Fal - Falcılar

slm arkadaslar purple cafenın telını verebılırmısınız acaba bende bi su gul hanımı zıyaret etmek ıstıyorum lutfen tskler sımdıden ...

bende gideceğim bugün güle randevu aldım akşama yazarım sonucu. bu da son falcıya gidişim olur inşallah :Saruboceq:

Arkadaşlar 3- 4 sene evvel Pendik Belediyesi civarında Nurdoğan Özel diye bir medyum vardı ona giden şu an nerede çalıştığını bilen var mı medyum astroloji merkezi mi ne o adda bir yeri vardı cafe değildi yani ve iyiydi. Ona giden onu duyan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

gelecekle ilgili söyledikleri çıksın öyle karar verelim bence..

AYY bu forumu ilk defa gördüm kızlar.çok tatlısınız,bende eskiden gitmişliğim var,ama ilginç olan yanımdakileirn çıkması,benımkinin hiç çıkmamamsı,ama annem çocukken gitmiş 4 kardeşiz,hepsini sölemiş,cidden evlilik tarıh,çocuk sayıları,yurtdışı falan hepsi zaman içinde çıktı,bana gelince tek birşey sölemiş,bu kızda 30 gelmeden haca gidecek demiş,cidden 30 ramak kala haca gittimm...dipsiz kuyu bu fal işi..

boş bir zamanda mı gittin acaba, gerçi boş zamanı yoktur. ben kapı girişine yakın oturdum, sanki kapı önünden her geçen cafeye de uğramadan geçmiyormuş geldi. hatta biri girdi içeri, ya burdan geçerken aklıma geldi de, gül hanım burdaysa, orta şekerli kahve yaparmısınız kaydirigubbakcemile3

elifcikcike katılıyorum bir falcının aklınızdakileri geçmiştekileri isimleri bilmesi sadece onun ne kadar iyi medyum olduğunu gösterir işki geleceği bilebilsin ki siz gelecek hakkında fazla birşey söylemediğini ifade ediyorsunuz

size şöyle bir örnek vereyim bizim aile toptan fala meraklıdır bundan 10-15 yıl evvel evimize bir falcı gelmişti ben de o zamanlar unv sınavına girecektim adam sadece gözlerini kapatarak söylüyordu herşeyi bizimkiler sordular sınav sonucu ne olacak die adam dediki su harfle başlayan bi okulda sınava girecek 2 katta girecek sınav kağıdım gelmişti okulun adı dogruydu ama 1. kat yazıyordu sonra da dediki gireceği sınıfın başında x olacak a b hadi neyse de x iyi bi atıştı sonuç dedik dedi fazla başarılı olamayacak orta olacak dedi neyse ben o okulda sınava girdim dedilerki bu okulda 1. kat aslında 2 imiş ben dumur oldum tabi sonra sınav sınıfıma geldiğimde bir de baktım ki kapısında x yazıyor nasıl moralim bozuldu anlatamam ama ben o sınavda türkiye derecesi yaparak tıp fak kazandım yani diyeceğim o ki malum varlıklar bizim bilemediğimiz yerlere gidebilirler kişilerin beyinlerini içinden geçenleri okuyabilirler belki sizin kendinize bile itiraf edemediğiniz duyguları ama bunları biliyor olmaları geleceği bilecekleri anlamına gelmiyor bayagı uzun yazdım ama sonuç bu
bunun yanında evet ben de şahit oldum gerçekten benim de tanıdıklarımın da geleceğini bilen falcılar oldu bir tesadüf müydü yoksa gerçekten yetenek mi onu bilmiyorum

Kesinlikle öye alevko. Bence onlar sadece beynimizden geçenleri, bizim isteklerimizi okuyorlar ama sonuca gelince hiçbir şey olmuyor.

hiç sanmıyorum valla...bikaç kişi daha iyi desin şu sordukların için hemen gidersin:)))

yok canım ya dilekten sonra falcılara karşı içimde bir soğukluk geldi
belki herkes övdüğü için umutlu gitmiştim ondan gerçi yine bayağıdır küs olduğum erkek arkadaşım için özlüyor seni kaderin bu çocuk dedi iyi şeyler söyledi ama niyeyse fal olayı bitti benim için oyle hissediyorum
hı dilek yanıldı mı derseniz yok. yıllardır "nolur bana güzel bi tane mesaj atsan" diye yalvardığım sevgilim o gece içinde güzel kelimeler geçen 20 taneye yakın mesaj yollamış olsa da yine de dediklerinin hiçbirine inanasım gelmiyor ne ona ne de bunla evlenmeyeceksin diyen diğerlerine ...
aslına bakarsanız bizim gibi aklı başında sevmeyi sevilmeyi bildiğini düşündüğüm kızların birinin bize sadece ne hissettiğini öğrenmek için bizim gibi masumları yolmayı bekleyen kişilerin önünde kuyruklar oluşturmasına kızdım belki de :1ninca:
yine de umarım gittiklerinizden bi fayda görürsünüz

Son düzenleme:
ben bi daha gitmeyecek olsam da sadece sizleri çok sevdiğim, birbirimizi tanımasak da en zor günlerimizde birbirimize destek olup sırlarımızı açtığımız için bu formu takip etmeye devam ediyorum çünkü burdaki herkesi kendime çok yakın hissediyorum birşey anlatırken bile bizim kızlar diyorum
bu arada umutluperi başka bir topicte armağan için gittiğim en iyi falcı demişsin, sen dileki önermiyor muydun iyice kafam karıştı ha

kızlar güle gittim. bayağı sıcakkanlı birisi. direkt isimde verdi. öyle kolay bilinebilecek bir isim değildi ama doğru bildi. dediği diğer şeylerde bana dilek in söylediklerine benziyor. bugün itibariyle fal defterimi dürdüm. kaç kişiye gittim genelleme yapacak olursak çoğu aynı şeyi söyleyip duruyor. demek ki ben beklemesini bilmiyorum. herşeyin bir vakti saati var. dedikleri çıkar çıkmaz bilemem ama bir daha fal baktırmak istemiyorum. artık bağımlılık haline geldi. kendimi soyutlamam lazım bu fal olaylarından.
alevko armağan konusuna gelince ilk gittiğimde acayip etkilendim ondan. daha sonra gittiğimde ise aynı etkiyi yaratmadı. sonraki yorumlarımda o da var. yinede bence armağan ortanın üstü.

alevko armağan konusuna gelince ilk gittiğimde acayip etkilendim ondan. daha sonra gittiğimde ise aynı etkiyi yaratmadı. sonraki yorumlarımda o da var. yinede bence armağan ortanın üstü.[/QUOTE]

yok canım biliyorum okudum da sen yine de en çok dilek derdin hep armağanın da bana dediği %90 şey çıkmadığı için dilek hiç çıkmayacak o zaman diye bir matematik hesabı yaptım da

alevko armağan konusuna gelince ilk gittiğimde acayip etkilendim ondan. daha sonra gittiğimde ise aynı etkiyi yaratmadı. sonraki yorumlarımda o da var. yinede bence armağan ortanın üstü.

yok canım biliyorum okudum da sen yine de en çok dilek derdin hep armağanın da bana dediği %90 şey çıkmadığı için dilek hiç çıkmayacak o zaman diye bir matematik hesabı yaptım da[/QUOTE]

yok canım ben armağna dan ilk çıkışta yazdığım yorumlar onlar. dilek in bana dediği şeyler daha ayrıntılı o da söylemişti.tabi dilek e göre daha uzun bakıyor. ama sonraki gidişimde ilk söylediği şeyin tam tersini dedi. dilek se 1 sene olacak ona gitmeye başlıyalı paso aynı doğrultuda şeyler söylüyor. armağan ilk gittiğimde dediğiyle sonraki alaksız tutarsız yani.

bazı arkadaşlarımla fal konusunda muhabbet ederken çok sorgularım,çok fikir alışverişlerinde bulunuruz,bugün bir arkadaşım bana birşey anlattı 3 harfliler hakkında,faldanda öte bişey...kanım dondu kızlar ya şoklar içinde kaldım..eğer gerçekse -ki buna inanıyorum- fal bakarken 2.kez düşünücem.makarasına fal baktırcam derken bağımlısı oluyoruz psikolojimiz bozulabiliyor..ayrıca bugün şunu da anladımki gerçekten fal bakabilen insanlar genelde cafede çalışmıyor.hatta insan içine bile çıkmıyorlar neredeyse..

Ben de en çok fal baktıranlara ve bakanlara musallat olurlar diye biliyorum. O yüzden sık sık gitmek çok sakıncalı. Gerçekten fal bakabilen insanlar ortalık yerde dolaşamıyorlar çünkü o zaman o varlıkları ellerinde tutamıyorlarmış ve zarar görüyorlarmış. Bir de o yüzden yalnızca evinde bakan insanların genelde evleri temiz olmaz. Çok hikaye var bunlarla ilgili..Korkunç şeyler.:bbo:

dilek çoğunlukla yaşanılan şeyleri biliyor fakat tüm küsleri barıştırıyor sanırım :S acaba herkese ayrıldığı sevgilin geri gelecek ve birleşiceksiniz mi diyor.aklımda şüphe oluştu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…