İstanbulda eşim ve çocuğumla gidebileceğim kahvaltı mekanı

Semra-e

Hasret gülü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
89
31
29
Hanımlar eşimle sorunlarımdan dolayı bi değişikşik yapmak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında yım eşim ve kozımla bu soğuk havada gidebileceğim ıygun ve sakin bi mekan var mı

Siz turkiyede misiniz diğer konunuzda eşinizi bırakıp yurtdışından gelecektiniz

Canım Maçka'da Cafe Fua çok gideriz biz, Huqqa da sakindir bak. ya da Emirgan'ı önerebilirim sarı köşk birde love garden var bildiğim tam kafa dinlemelik, göl kenarında

Hanımlar eşimle sorunlarımdan dolayı bi değişikşik yapmak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında yım eşim ve kozımla bu soğuk havada gidebileceğim ıygun ve sakin bi mekan var mı

Merhaba canım bizde eşimle kafa dinlemek için sakin bir yer seçtik ve otel olarakta çok memlun kaldık . Doğayla içiçe çok temiz ve uygun istersen sanada isim konusunda yardımcı olurum . Memlun kalabileceğinizi umuyorum . email atarsan konuşuruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…