istanbula yakın tatil köyleri

biyolog_nil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
231
46
38
herkeze merhaba ben istanbula yakın ağva,polenezköy,kilyos gibi yerlerde bungolow ev tarzında doğal bi ortamda dinlenebileceğimiz tatil köylerine bakıyorum daha önce gidip beğenen ve tavsiyede bulunabilicek arkdaşlardan yardım bekliyorum
gerek fiyat olarak gerekse ulaşım olarak açıklayıcı bilgi verirseniz çok sevinirim
teşekkürler :))

editörlerden cvp bekliyorumm 4-5 günlğüne istanbula yakın ağva,polonezköy yada riva da kalabiliceğimiz yerlere bakıyoruz çok kararsız kaldık,en önemlisi ulaşım sorun olmamalı :KK43:(
yardım istiyorumm

merhabalar ,geçen hafta biz de sizin gibi kısa bir tatil yapmak istemiştik ve şilede bir tatil köyü bulduk doğa tatil köyü..biz çok memnun kaldık bu hafata da gitmek istedik ama yağmur yağınca iptal ettik.. özellikle çocukluysanız çok rahat edersiniz .temiz ve bakımlı bir yer,çalışanlar da güleryüzlü..sakin bir yer arıyorsanız tavsiye ederim...iyi tatiller..

gittiğiniz yer şilede nerde cnm çocuklu değiliz 2 kişi gidicz woodywille filan mı genelde herkez oraya gidiyor ama benim şilede yazlığım var ailem orda kalıyor biz biraz şehrin gürültüsünden ve kalabalıktan uzaklaşmak istiyoruz belki ağva filan olursa gidebilirim fiyatlar hakkında bilgilendirebilirmisin buarada

X