Istanbul kalacak yer

Vikingdom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
28
21
Bayanlar haftaicinde istanbula gitmeyi dusunuyorum.Ucuz otellere guvenemiyorum acikcasi.Temiz,guvenilir misafirhane vb önerisi olan var mi?

Fatih bölgesinde günlük ev kiralayabilirsiniz ne zaman geleceğinizi ne kadar kalacağımız bilmiyorum ama yurt dışından gelen misafirlerimiz genellikle günlük kiralık daireleri tercih ediyorlar. Bir de er bulabilir misiniz bilmiyorum ama Sultanahmet te diyanet vakfının misafirhanesi var biz uzun sure kalmıştık ve memnun kalmıştık.

3 gun kalicam.Ogretmenevini dusundum fakat genelde dolu oluyolar.Gunluk evler hakkinda da iyi seyler duymadim ayrica tek basima kalamayabilirim.Sagolun.

Günlük kiralık evler var. İşi için mi geliyorsunuz hangi bölgede ikamet edeceksiniz. Mesela Beylikdüzü'nde çok güzel rezidanslar var. Orası uzaksa hemen her semtte kiralık evler var. En son taksim'de 100 liraya kalmıştı arkadaşım.

Vikingdvakfı misafirhanesiniost: 42890843 .!.:
3 gun kalicam.Ogretmenevini dusundum fakat genelde dolu oluyolar.Gunluk evler hakkinda da iyi seyler duymadim ayrica tek basima kalamayabilirim.Sagolun.
O zaman diyanet vakfi misafirhanesinde arayın bi orası da genelde yoğun oluyor ama hem güvenilir hem de yeri çok güzel pişman olmazsiniz.

5 yildizli otellere gitseniz de pansiyonda kalsaniz da ayni temizlikte odalarda kaliyorsunuz emin olabilirsiniz.

3 gün için otel daha iyi sanki. Hangi semtte olacaksın?

Son düzenleme:
En iyi alternatif günlük evler olur tabi onuda seçerken evi varda günlük veriyor tiplerinden değilde emlakçılardan tutmak daha iyi sahibinde altrnatif çok onun dışında apartlar olabilir

X