İstanbul Bakırköy 12 Nisan Buluşma Fotoğrafları

çok güzel bir buluşma olmuş anlaşılan
çok güzel çıkmışsınızzz ama bu kadar mı fotolarınızzzzz:)) az geldi seviyorum fotolara bakmayı
böcük te varmışş yesinler onuuu
:))

bu kadr deıl ama eklıycek arkdas gelmedı daha burcu sendekıler nerde cnm

hepınıze ayrı ayrı tşkler edıyorm

devamını bekliyorussss
böcük devamı eklenince bi duyuru daha yaparmısın bebiş
senin el her yere yetişiyo anacım :)

boncuhh tabe cnm merak etme ahtabot gıbım hatunum:roflol:

ortı ne dıon benım bu tıp erkek avcısı olar mı -tatlicadiarzu-

ayy ne güzel eglenmissiniz öyle böcügüm :asigim:
keske bizlerde orda olabilseydik valla kiskandim ha banane banane istanbula geldigimde yine böyle bi bulusma ayarlamazsan darilirim ha :dilcikar:
cok güzel gecmis anlasilan sagolun kizlar resimler icin :1hug:

bu arada böcügüm sanki seni taniyormus gibi hissettim resmini görünce allah allah hayirdir :1shok:

bocugum çok tatlı çıkmıssınız..
yine soyluyorum bölee çok icten ve samımı resımlerınız var..
yuzunuzden gulumsemenız hiç eksık olmasın..
dostluklarınız daim olsun ,canım benım opuyorum seni

hevın yanı seyı bana 10 kişiden 8 kesın söyluyo benım ıkızım herhalde cok ünlü yada suratım genel bı türk tipi var yanı anlamadım gıttı bıgun basıma garıp bı iiş bılem geldı
adamın bırı benı nışanlısı sandı annemlerın yanından almak ıstedı kolumdan neyım tuttu memlekete gıdıyorduk ınan şok olmustumm

abbam saol tatlım
nereus benı görmuyon nan kör:mymeka:

Adam Recep'e mi benziyordu böcüğümmm kaydirigubbakcemile3

Allah dostluğunuzu daim etsin kızlar...a.s.
Burcums, ne kadar çok annene benziyorsun...
:1shok:

böcüküm sefgilimmm seni görmez olurmuyum
bugece nasıl uyucağımı düşünüyorum yineee :asigim: :asigim:

bıgun basıma garıp bı iiş bılem geldı
adamın bırı benı nışanlısı sandı annemlerın yanından almak ıstedı kolumdan neyım tuttu memlekete gıdıyorduk ınan şok olmustumm

:roflol: :roflol:

kolay mi öyle böcügümüzü alip memlekete götürmek eyy nisanlisini kaybeden vatandas?? Çok üzgünüm çoook

valla böcügüm sanki cok iyi tanidigim her gün gördügüm biriymissin gibi hisettim, ama diger topicede yazdigim gibi o senin iyi niyetligin, güzelligin sayesinde olan bisey seviyoruz seni gii :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…